Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 goudwisselkantoor huiÜer^ Zwemmen voor Serious Request Defensie CKV wint de wedstrijd Geisha komt uit op Groene Hart toernooi Clubkampioenschappen Kempo Tahitu www.goudwisselkantoor.nl facebook HART VAN HOLLAND SPORT 24 DECEMBER 2013 55 Korfbal Jiu jitsu Gc>udwissefkantoor ls eigendom van familie De Ruiter en h®eft ruim 2S /aar ®*pertlse! Meer dan 50 locaties door heel Nederland! ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang apotheek Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel®goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur _ike ons op Volg ons op ©hartvanholland Moordrecht - In de gymzaal van Kemposchool Tahitu werden za terdag 21 december de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden voor de jeugd. De jeugd van zes tot en met tien jaar streden om het eremetaal in het onderdeel Ippon Kumite. Bij de lagere banders werd Cherlindrea Hitipeuw eerste, Suse Belonje tweede en derde werd Fa- doua. Bij de hogere banders won Merle van den Berg, werd Mirthe van Driel tweede en Gavin van Adri- chem derde. De oudere jeugd tot en met veertien jaar nam het tegen el kaar op in het onderdeel Kata. Hier won Nina Tahitu, was de tweede plek voor Niels van der Hoeven en de derde voor Jasper Hoogendoorn. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sven Verkerk (16) en Stefan de Veld (29) van Budoclub Geisha trainden de af gelopen weken extra hard om goed beslagen ten ijs te komen op het Groene Hart toernooi in Boskoop. De beiden sportmannen gebruik ten het toernooi om hun bij Geisha aangeleerde skills (technieken) te genover anderen te testen. Deelne mende ploegen in Boskoop kwamen onder meer uit België, Duitsland en Frankrijk. Geisha was voor de eerste keer in haar geschiedenis vertegen woordigd op een groot Jiu Jitsu toer nooi. Verkerk en De Veld behaalden in hun uit zes deelnemers tellende zwa re poule de derde en vierde plaats. Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk heeft de laatste wedstrijd van 2013 winnend afgesloten tegen het Zeeuwse TOP. TOP is een bijzondere ploeg op dit niveau. Het is een van de weinige teams die aanvallend volledig is ingesteld op de dames. TOP had in de beginfase het betere van het spel en Nieuwerkerk had het 25 minuten ontzettend lastig. In het verloop van de eerste helft kreeg Nieuwerkerk haar zaakjes steeds beter op orde, in de tweede helft ging de ploeg hiermee door. Van een 5-7 achterstand liep Nieuwerkerk in een tijdsbestek van 25 minuten uit naar een 17-8 voorsprong. Deze Met Jeanine Marijs, Petra de Rid der en Nelleke van Belzen beschikt TOP ook dit jaar weer over dames die heel makkelijk scoren. De he ren spelen voornamelijk in de steu nende rol en dat is als tegenstander altijd wennen. Coaches Simons en Verbeek hadden hun ploeg blijkbaar goed voorbereid, want Nieuwerkerk stond zaterdag ijzersterk te verde digen. Toch ging het allemaal niet 12-1 tussensprint was genoeg voor de uiteindelijke 18-11 overwin ning. De defensie van Nieuwerkerk stond als een huis en met name Leanne Scheek en Eunice Havenaar verdienen een pluim voor hun ver dedigende optreden. Dat TOP vijf stippen miste, werkte natuurlijk wel lekker meer. Zo sluit Nieuwerkerk 2013 af met de twintigste zege van dit kalenderjaar en gaat staat het met negen punten op de derde plek, drie punten achter koplopers DSC en Avanti. Barendrecht - Twee teams van Bar racuda, aangevuld met twee Niemo zwemsters, zwommen zaterdag nacht de HHH Nachtmarathon voor Serious Request. Team 1 heeft ruim 59 kilometer gezwommen, het pakte de eerste prijs voor de meeste kilometers, en team 2 zwom ruim 49 kilometer. Totaal werd er door alle zwemmers bijna 6000 euro bij elkaar gezwommen voor het goede doel. www.hvhonline.nl zo makkelijk in de eerste helft als de eindstand wellicht doet vermoeden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2013 | | pagina 55