Busvakanties Snelle en langdurige oplossing bij droge, branderige ogen Zuid 389 22 HART VAN HOLLAND 8 JANUARI 2014 De wereld is Kras Compleet verzorgd f Vertrekgarantie! 4 dagen v.a €42Is p.p. SPECIALE VAARTOCHTEN zaterdag 22 maart MOONLIGHT DINNER CRUISE APRÉS SKI met optreden van Stef Ekkel met live music en entertainment €69,50 p.p. all-in zondag 20 april PAASBRUNCH CRUISE «46,50 p.p. au in 'Zonder conser veringsmiddelen, ook geschikt voor contactlens dragers' provincie Holland BEKENDMAKING Vraag de GRATIS BROCHURE ZOMER 2014 aan met maar liefst 79 busvakanties in heel Europa! Voordeelreis Praag Ontdek de 'Gouden Stad' en ga op pad met onze NL-talige gids door het oude centrum. Hotel Duo**** Ontbijtbuffet Zie: Kras.nl/39462 Leipzig, Dresden en Saksen Al jaren een topper in het Kras-aanbod. Met ook Weimar, Erfurt en Meissen. Pentahotel Chemnitz**** Ontbijtbuffet en diner Zie: Kras.nl/39357 Venetiaanse Rivièra Ontspannen aan het strand, smullen van de Italiaanse keuken én Venetië ontdekken. Hotel San Michele**** Ontbijtbuffet en diner Zie: Kras.nl/39400 Fortuna HEEFT U IETS TE VIEREN? GA GEZELLIG VAREN!!!! Bel voor ons vaarprogramma met o.a.: I A">uren van de ^rtyschepen ,u,teraard 59. p.p. L^t^gelijk ZA 18 jan., 1,15 leb., 22 mrt. (aprés ski 69,50) 5,19, 26 apr., 10, 24 mei, 7, 21, 28 juni, 5,12, 26 juli,16, 30 aug, 20, 27 sep incl. 2x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en entertainment. Incl. alle drankjes (excl. buitenl. gedist.). Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur. ZO 26 jan, 9 feb, 16, 30 maart, 20 (pasen 46,50), 27 april, 11 (moederdag 46,50), 25 mei, 8 (Pinksteren 46,50), 15 (vaderdag 46,50) juni Incl. welkomstdrankje, soepje, koud/warm buffet, dessert, live music en entertainment. Incl. alle drankjes (excl. buitenl. gedist.). Inschepen 11.30 uur, vertrek 12.00 uur. Terugkomst plm. 16.00 uur. Incl. 2x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert. Incl. alle drankjes (excl. buitenl. gedist). Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur. wlnclusief 2x koffie met gebak, soepje vooraf, koud/warm buffet, ijsdessert, incl. alle drankjes Inschepen 11.30 uur, vertrek 12.00 uur. Terugkomst plm. 16.00 uur. Info en boekingen: Rederij Fortuna BV, Tel. 0181-626126. zie: WWW.PARTYSCHEPEN.ORG ADVERTORIAL Voelen de ogen vermoeid, geïrriteerd of branderig aan? Gaat focussen niet meer zo makkelijk en knijpt u veel met uw ogen? Dit soort klachten wordt veelal veroorzaakt door te weinig traanvocht in de ogen. Sodium hyaluronate is een plantaardig ingrediënt dat helpt bij het behoud van voldoende traanvocht in het oog. Het zorgt voor snelle verfrissing en langdurige bevochtiging. Onderzoek wijst uit dat maar liefst 27% van de Nederlanders weieens last heeft van droge, branderige ogen. Vooral in de winter - wanneer de verwar ming aan staat en de luchtvoch tigheid laag is - kunnen de ogen uitdrogen. Maar ook langdurig 'computerstaren', tv-kijken, hormonale veranderingen en medicijngebruik zijn bekende boosdoeners. Als gevolg van droge ogen kunnen allerhande klachten optreden. Variërend van een licht irritatiegevoel aan de ogen tot constant pijnlijke en rode ogen. Het belang van vochtige ogen Traanvocht is een vochtig be- schermlaagje voor ons oogop pervlak. De rol van traanvocht is essentieel voor ons kijkge- mak. Het vochtige laagje laat namelijk niet alleen de ogen fris en comfortabel aanvoelen, het beschermt ook tegen indringers van buitenaf én helpt bij het af voeren van vuil en stof dat in de ogen komt. Snel verfrissend, langdurig bevochtigend A.Vogel Oogdruppels helpen bij droge, branderige en ver moeide ogen. Dankzij het na tuurlijke ingrediënt Sodium hyaluronate zorgen de drup pels snel voor een aangename bevochtiging en verfrissing van het oogoppervlak. Daarnaast helpt het bij het behoud van voldoende traanvocht in het oog. Zodat de ogen langdu rig vochtig blijven en zacht en fris aanvoelen. Zonder conserverings middelen De A.Vogel Oogdruppels zitten in een unieke zelfreini gende druppelflacon. Deze constructie maakt het ge bruik van conserveringsmid delen - die bekend staan om het veroorzaken van rood heid en irritatie -overbodig. Daardoor zijn de druppels goed te verdragen en ook ge schikt voor dragers van har de en zachte contactlenzen. 'Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Publicatie van ontwerp Visie Ruimte en Mobiliteit, ontwerp Verordening Ruimte, ontwerp Programma Ruimte en ontwerp Programma Mobiliteit De Visie Ruimte en Mobiliteit, de Verordening Ruimte, het Programma Ruimte en het Programma Mobiliteit liggen in ontwerp ter inzage, van woensdag 8 januari 2014 tot en met dinsdag 18 februari 2014. Ook de PlanMER Visie Ruimte en Mobiliteit en de planMER windenergie Goeree Overflakkee liggen dan ter inzage. In deze periode kan iedereen met een zienswijze reageren op het door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland voorgestelde beleid. De Visie Ruimte en Mobiliteit, de Verordening Ruimte, het Programma Ruimte en het Programma Mobiliteit beschrijven het beleid, de regels en de wijze van uitvoering voor het ruimtelijk en mobiliteitsbeleid van de provincie Zuid-Holland. De documenten komen in de plaats van de provinciale structuurvisie, de verordening ruimte en het provinciaal verkeer- en vervoersplan. Waar kunt u de ontwerpen inzien? 1 U kunt de ontwerpen van de visie, de verordening en de programma s en de digitaal inzoombare kaarten inzien via de website van Zuid-Holland www.zuid-holland.nl/VRM en de discussiesite https://structuurvisiezh.pleio.nl/. 2. Tijdens kantooruren liggen alle documenten ook ter inzage bij "Het Loket" in het Provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 in Den Haag. Inloopbijeenkomsten In de periode van terinzagelegging houdt de provincie Zuid-Holland drie inloopbijeenkomsten, in Delft, Dordrecht en Gouda. Geïnteresseerden kunnen daar antwoord krijgen op vragen over de ontwerpdocumenten van de Visie Ruimte en Mobiliteit. Voor meer informatie over de bijeenkomsten, kijk op www.zuid-holland.nl/VRM en https://structuurvisiezh.pleio.nl/. Hoe dient u een zienswijze in? Wij verzoeken u uw eventuele zienswijze op de ontwerpdocumenten van de Visie Ruimte en Mobiliteit en op de beide PlanMER-documenten per e-mail in te dienen, op het mailadres: visieopzuidholland@pzh.nl. Voor het indienen van uw zienswijze(n) hebben wij een digitaal formulier beschikbaar op de website van de provincie www.zuid-holland.nl/VRM U kunt uw zienswijze(n) eventueel ook per gewone post opsturen, naar: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland t.a.v. mw. H. Maagdenberg afdeling Ruimte, Wonen en Bodem Postbus 90602 2509 LP Den Haag Tips voor zienswijze Maak uw zienswijze zo concreet mogelijk. Geef daarbij aan op welk onderdeel van de ontwerpstukken uw zienswijze betrekking heeft en wat uw motivering is. Vermeld bij uw zienswijze uw naam, e-mail en postadres. Wat gebeurt met uw zienswijze leder die een zienswijze heeft ingediend, krijgt na verwerking van de inbreng de Nota van Beantwoording, waarin alle zienswijzen zijn samengevat en voorzien van een reactie. De provincie publiceert de Nota van Beantwoording ook op de site. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van het ontwerp op onderdelen. Daarna zullen Provinciale Staten uiteindelijk de Visie Ruimte en Mobiliteit en de bijbehorende beleidsdocumenten vaststellen. Meer informatie Voor meer informatie of vragen kunt u terecht bij de afdeling Ruimte, Wonen en Bodem van de provincie Zuid-Holland, telefoon 070 - 4417269 en 070^1417647, of via e-mailadres visieopzuidholland@pzh.nl, of via de websites www.zuid-holland.nl/VRM en https://structuurvisiezh.pleio.nl/.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 22