PR01ECT li SHOW I Nieuw boek oud-Zevenhuizenaar Van Korije Gratis cursussen met bibliotheekpas Oud papier Dansshow in Swanla Handwerken bij 'blij dat ik brei' Automobilist gewond na botsing tegen lantaarnpaal Nieuwerkerk aan den IJssel louw inspiratiebron. Altijd vernieuwend. HART VAN HOLLAND DVER 8 JANUARI 2014 Bouwmarkten Laan van Avant-Garde 1, 2913 LA Ma - vrij van 07.00 tot 21.00 uur Za van 08.00 - 18.00 uur. r AMBU Zevenhuizen - De provinciale weg N219 is donderdag 2 januari even afgesloten ge weest tussen de Zuidplasweg en de aanslui ting van de Al 2 door een eenzijdig ongeval. Rond 12.30 uur klapte een voertuig op de provinciale weg ter hoogte van Zevenhui- Eenzijdig ongeval op de N219. zen tegen een lantaarnpaal waardoor de be stuurder gewond raakte. De automobilist is door hulpverleners uit de auto geholpen en per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Een berger kwam ter plaatse om het voertuig weg te slepen. Zevenhuizen - Van de hand van oud-Zevenhuizenaar Hans van Korije is het boek 'Fantasmajo- renland' verschenen. Daarin beschrijft hij het avontuurlijke leven van zijn alter ego, dorpsjongen Rik Korte, die opgroeit in het weidse Zuid-Hollandse landschap en na een verhuizing naar de stad doodongelukkig wordt. Rik neemt een besluit dat zijn leven drastisch zal veranderen en leidt tot gebeurtenissen waar hij tot kort daarvoor alleen maar kon dromen in het door hemzelf bedachte (seks)fantasieland Fantasmajoren- land. Zevenhuizen - Kosteloos online cursussen volgen met je bibliotheekpas; sinds begin december van het vorig jaar hebben alle bibliotheekleden een jaar lang de mogelijkheid om zich op een digitale manier te ontwikkelen dankzij drie online cursuspakketten van Hema Academie. De drie beschikbaar gestelde cursuspakketten zijn Social media/sociale vaardigheden (waar onder Instagram), ICT (waaronder de basis voor iPad en PowerPoint 2013) en Vrije Tijd (met onder meer wijn en digitale fotografie). Bibliotheekleden krijgen gratis toegang tot één van de drie pakketten, die zij na activering een jaar lang kunnen volgen. Voor meer informatie: www.bibliotheek.nl/hema-academie. Zevenhuizen - De papiercontainer van de We reldwinkel staat donderdag 9 en vrijdag 10 ja nuari bij de voormalige brandweerkazerne aan de Burg. Boerstraat. Oud papier kan, gebun deld of in stevige dozen, ingeleverd worden op donderdag van 12.30 tot 18.30 uur en op vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur. Zevenhuizen - Onder leiding van Lisanne van der Wilt brengen de dansgroepen van Just Dance op zaterdag 25 januari in theater Swanla tweemaal de dansvoorstelling ■lust Dance the Movie'. Kaarten voor de voor stellingen van 14.00 en 19.00 uur kosten 2,50 euro. De kaarten zijn verkrijgbaar op dinsdag 14 januari van 19.30 tot 20.30 uur. Voor meer informatie: www.dorpshuis.nl. Moerkapelle - Elke dinsdag is iedereen die graag handwerkt, of die het wil leren, vanaf 13.30 uur welkom op Papaverlaan 46 voor een gezellige handwerkmiddag. Er wordt niet alleen gebreid, ook gehaakt, stof versierd, geborduurd en nog veel meer. Er wordt gewerkt met eigen mate riaal of, tegen een kleine vergoeding, met materiaal van de organisatie. Beginnende handwerkster zijn van harte welkom. De kosten bedragen 3,50 euro. De opbrengst van "gaat naar het vrou wenprogramma van Stichting Charis in Roemenië. Voor meer informatie: www.blijdatikbrei.com of 079-5931520

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29