roissants 2 stuks 1,50 1, Benefietconcert in Ontmoetingscentrum Zwangerschapsyoga facebook ff fcuribker^ Cursus Vogelherkenning voor beginners Vroegindeweij aan kop interne competitie Oproep 'plaatje-praatje' voor editie Nostalgia 1/ GROENLINKS Autoschade Herstel Spelteierkoeken 4 stuks Hazelnoot chocolade I slagroomtaartje Chocoladecake él kakker <s> ammerlaan HART VAN HOLLAND NESSELANDE 8 JANUARI 2014 37 Volg ons op Schaken Broodjes voor bij het ontbijt of tussendoor.... De aanbiedingen gelden van donderdag 9 t/m woensdag 15 januari www.bakkerammerlaan.nl Hoofdweg 48 2908 LC CAPELLE A/D IJSSEL T 010-4517149 Zuidpias jk Zaterdag 18 januari vanaf 16.00 in DE BATAVIER Meerburg Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'God on Stage' vindt op zaterdag 18 januari een benefietconcert plaats in het Ontmoetings centrum aan de Bospolderstraat. 'Artiesten van eigen bodem' brengen tal van bekende liedjes van radio en televisie en uit het theater met teksten die het publiek aan het denken zetten. Een gelegenheidsband verzorgt de mu zikale omlijsting. De opbrengst van het concert is bestemd voor Jongeren in Actie. Komende zomer vertrekt een groep van vijftien jongeren van de Pro testantse Kerk Nieuwerkerk naar de Oekraïne voor een werkvakantie van twee weken. Naast het helpen bij de wederopbouw van een uit gebrande kerk gaan de jongeren vooral veel tijd doorbrengen met de kinderen uit diverse dagopvang centra aldaar om hen een onver getelijke vakantietijd te bezorgen door het organiseren van allerlei Nesselande - In De Knoop gaat een cursus zwangerschapsyoga van start. Zwangerschapsyoga is een manier om je lichamelijk en gees telijk te begeleiden tijdens je zwan gerschap. Deelnemers hebben geen ervaring met yoga nodig. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2518988 of www.curzusenzo.nl. spelletjes, sporten en uitstapjes. Om geld in te zamelen om de reis mogelijk te maken worden tal van activiteiten georganiseerd, waar onder lege flessen inzamelen, postbezorging en auto's wassen en onlangs nog de verkoop van olie bollen en de Sinterklaascentrale. Zaal open om 19.00 uur. De toegang tot het concert is vrij; er wordt wel een collecte gehouden om geld in te zamelen. Sponsoren kunnen con tact opnemen via attie.teeuwen@ casema.nl. Like ons op I www.hvhonline.nl @hartvanholland SHART VAN HOLLAND Regio - Natuur- en Vogelwacht Rotta organiseert een cursus Vo gelherkenning voor beginners. De cursus omvat zes lessen op de don derdagavond en zes excursies op de daarop volgende zaterdagochtend. De lessen beginnen om 20.00 uur en vinden plaats op donderdag 20 maart, 3 april, 17 april, 1 mei, 8 mei en 22 mei. De excursies op de zaterdagen beginnen, op verschil lende locaties, om respectievelijk 8.00 uur, 8.00 uur, 7.00 uur, 7.00 uur, 6.00 uur en 6.00 uur. Deze aflopende reeks houdt verband met het steeds vroeger gaan zin gen en foerageren van de vogels. De kosten bedragen 60 euro voor leden en 75 euro voor niet-leden. Aanmelden kan via a.j.deurloo@ gmail.com. Het cursusgeld kan over gemaakt worden op rekening NL- 60TRI0 0254 4052 23 ten name van Natuur- en Vogelwacht Rotta, Hoek- sekade 164, 2661 JL Bergschenhoek. Volgorde van ontvangst van het cursusgeld is volgorde van inschrij ving. Er is plaats voor 22 cursisten. Meer informatie: 0641-043562. Moerkapelle - Bij Schaakvereni ging Moerkapelle werden op vrij dag 3 januari de eerste schaakpar tijen van het nieuwe jaar gespeeld. Vooral Wouter Vroegindeweij deed deze avond goede zaken; door van Christiaan Noorland te winnen staat hij nu op de eerste plek in de interne competitie. Noorland be zet de derde plaats op de ranglijst. Daartussen, op de tweede plek, staat Jesse van Elteren. Hij stond lange tijd een pion voor tegen Hans Geerling, die uiteindelijk op moest geven in een onhoudbaar eindspel. Arno Luinenburg speelde tegen Maarten Vroegindeweij. Zij be sloten zich niet aan het lastige pionneneindspel te wagen en deelden uiteindelijk de punten. André Nieuwlaat won van Maar ten Pilgram, maar die laatste gaf zich zeker niet zomaar gewon nen. Ondanks de achterstand van een pion en een kwaliteit bleef Maarten strijden, maar met een dubbele aanval was de pot in eens toch nog gauw over. Jojan- neke Weijermars bleek te sterk voor Henk, die een stuk moest geven en later ook de partij. Overige uitslagen: Ad Voerman- Jan Blok 1-0, Arie Ymker-Remco de Zwart 0-1. In februari 2014 verschijnt opnieuw een editie Nostalgia van het Hart van Holland. Inbreng van lezers is welkom. We doen daarom een oproep voor de rubriek 'plaatje-praatje'. Lezers mogen een foto insturen (ten minste veertig jaar oud), vergezeld van een - nostalgische -tekst. Reacties (onder vermelding van 'Nostalgia') zijn welkom bij: re dactie® hart-van-hol land.nl Foto's (ingescand) graag als jpg- bestand met een bestandsgrootte tussen de 1 en 3 mb, de tekst bij voorkeur als Word-bestand. Foto's en tekst (plaatje-praatje) kunnen ook gestuurd worden naar: Redactie Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen, (onder vermel ding van 'Nostalgia') V PvdA PvdA en IroenLinks wensen u een Sociaal Duurzaam Nieuwjaar! Graag doen we dit persoonlijk op onze nieuwjaarsbijeenkomst op zaterdag 18 januari. U bent van harte uitgenodigd. We presenteren dan ook ons gezamenlijk verkiezingsprogramma. Kom kennismaken, handen schudden en meepraten over de toekomst van de gemeente Zuidpias. Batavierlaan 4 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Wij kijken naar u uit. www.pvdaaroenlinkszuidplas.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37