hair beauty Fashion Moerkapelle haakt aan in strijd om kampioenschap Amsterdamse verhalen bij Vrouwen van Nu Gebedsweek Cursus Zelfverdediging voor meisjes Schilderslessen voor kinderen en volwassenen i Hart voor metaal? Ervaren Productie medewerker/ Lasser korting op de gehele collectie HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 15 JANUARI 2014 21 Schaken Uitfairkoop Wereldwinkel Moerkapelle - Het eerste team van Schaakvereniging Moerkapelle heeft een belangrijke overwinning behaald in de promotieklasse van de Rotterdamse Schaakbond. De afgelopen twee ronden waren er twee grote tegenvallers waardoor de kampioenschapsaspiraties in de kast konden. Vrijdag stond een wedstrijd tegen het sterke tweede team van Spijkenisse op het programma. Moerkapelle - Op de bijeenkomst van de Vrouwen van Nu op woens dag 22 januari worden de aanwe zigen getrakteerd op een aantal Amsterdamse verhalenvertellers, die een twee uur durende reis door een dorpse wereldstad maken. Straat venters, muzikanten, de Jordaan, cafés, rommelmarkten, porders en bruggentrekkers passeren de revue. Verhalen uit het verleden en het heden, ondersteund met beeld en geluid. De bijeenkomst wordt gehouden in dorpshuis Op Moer aan de Raad huisstraat 40. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Leden hebben gratis toegang, niet- leden betalen 6 euro. Na een 'mooie schaakavond' won Moerkapelle met 5-3. Hoewel daarmee voorlopig niet veel verder gereikt wordt dan de zesde plaats, doet Moerkapelle nog steeds mee in de strijd, omdat de eerste zes plaat sen gevuld worden met twee teams met acht punten en vier teams met zeven punten. De winst werd behaald dankzij overwinningen van Hugo van Ette ren, Dick Bac en Arno Luinenburg. Wouter Vroegindeweij, Gerard van Ommeren, Maarten Vroegindeweij en André Nieuwlaat speelden re mise. Jesse van Elteren noteerde de enige verliespartij. Interne competitie In de interne competitie deed Chris- tiaan Noorland goede zaken. In een gelijk opgaande partij wist hij net voordeel te pakken en daarmee verstevigde hij zijn derde plaats op de ranglijst, achter Wouter Vroegindeweij en Jesse van Elteren. Arie Ymker wist handig te winnen van Jojanneke Weijermars. Hoe wel Weijermars een beter stelling had, bleef hij loeren op een kansje. Toen hij plotseling mat wist te zet ten, kon hij het volle punt noteren. Overige uitslagen: Marcel de Haan - Maarten Pilgram 1-0 en Dirk Mo lenaar - Remco de Zwart 0-1. Moerkapelle - De Gebedsweek is een initiatief van de Evangelische Alliantie, een landelijk samen werkingsverband van christenen, kerken en organisaties. Rondom het thema 'Is Christus dan ver deeld?' komen christenen in Ne derland samen voor bezinning en gebed, voor elkaar, voor het land en voor de nood in de wereld. De gebedsbijeenkomsten vinden plaats van maandag 20 tot en met vrijdag 24 januari van 19.30 tot 20.30 uur op het adres Julianastraat 10-12. Voor meer informatie: 079-5933313, 06-12196770 of www.weekvangebed.nl. Zevenhuizen - In Wereldwinkel Z-M is de Uitfairkoop begonnen en die duurt tot eind januari. Restanten van het assortiment worden nu ex tra goedkoop aangeboden. Afge prijsde sjaals, kandelaars, waxine- lichten en nog veel meer. De producenten lijden geen schade door de lagere prijzen. De wereld winkel aan de Dorpsstraat 202D is open van woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, op vrijdag tot 17.00 uur. Zevenhuizen - Voor de dertigste keer organiseert Jan Timmers de zogenaamde GirlSelfdefenceClass; lessen in zelfverdediging voor meis jes die volgend jaar naar de mid delbare school gaan. De eerste les vindt plaats op dinsdag 25 februari van 18.30 tot 19.30 uur. De diplo ma-uitreiking staat gepland voor 25 maart. De lessen vinden plaats in sportcentrum Swanla. Voor meer informatie en aanmel den: 06-50985488. Moerkapelle - In atelier Artistique worden teken- en schildercursus sen gegeven voor volwassenen en kinderen. Zowel beginners als gevorderden kunnen aan de slag. Volwassenen kunnen zich aanmel den voor een cursus van vijftien lessen op de dinsdagochtend of donderdagavond; voor een cursus van acht lessen op de dinsdagmid dag of voor een cursus van zeven lessen op de woensdagavond. Deze lessen vinden om de week plaats. Voor kinderen en jongeren van zeven tot eenentwintig jaar vin den de lessen plaats op vrij dagavond of zaterdagochtend. Voor meer informatie en aanmel den: www.atelierartistique.nl. ....lees dan verder! Bos Nieuwerkerk B.V. Schoorsteentechniek is een vooraanstaand gecertificeerd bedrijf; gespecialiseerd in industriële schoorstenen en kanalen, alsmede procesgas regeling. Deze worden toegepast in de utiliteitsbouw en industrie verspreid over de gehele wereld. Het bedrijf is gevestigd in Nieuwerkerk aan den IJssel. Wij zijn op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van: De werkzaamheden Je komt te werken in de RVS Aluminium afdeling. Samen met je collega's fa briceer je, aan de hand van de productietekeningen, schoorstenen en kanalen voor onze opdrachtgevers. Je hebt voldoende ervaring opgedaan om zelfstan dig te kunnen werken en een goed eindproduct af te leveren. Functie eisen: VMBO Metaaltechniek Lasdiploma's niveau 2 MIG/MAG Materialenkennis Ervaring met tekening lezen Bereidheid tot het volgen van cursussen Een positieve instelling Diploma VCA basisveiligheid is een pre Wij bieden: Een tijdelijk dienstverband voor 38 uur per week conform CAO Metaal Tech niek, met uitzicht op een vaste aanstelling Uitgebreide studiemogelijkheden Een uitdaging in een gezond en groeiend bedrijf. Stuur je CV per email aan: Marieke van der Poel (HR Manager) marieke@schoorsteen.nl. Bij vragen kun je telefonisch contact opnemen: 0180-330843. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. sale 40% Dorpsstraat 35-37, 2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel, www.gente.nl telefoonnummer: 0180 314 301 twitter: @Gente_styleclub email: info@gente.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 21