1 m IENS verkiest Borgo Antico tot topper 2014 TOPPER 2014 Super Mega verkoop bij oude Zilverberk Kijk op Ogen 'Gezelligste Winkel' in de gemeente Zuidpias Schaatsplus overhandigt schaatsen aan winnares Miranda HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 15 JANUARI 2014 33 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Zevenhuizen - Italiaans restaurant Borgo Antico is al 25 jaar gevestigd in Zevenhuizen. De traditionele Ita liaanse gerechten, bereidt volgens authentieke recepten zijn overge gaan van moeder op zoon en nu van vader op zonen. Deze zonen geven hier nu hun eigen moderne draai aan en werken met dagverse pro ducten. Bij Borgo Antico kan worden geno ten van heerlijke gerechten in een ongedwongen huiselijke sfeer. Naar Italiaans gebruik doet de entourage er minder toe dan de kwaliteit van het eten, want die hoort goed te zijn, precies zoals in Italië! Een oud Italiaans spreekwoord luidt dan ook dat een Italiaan niet eet om te leven maar leeft om te eten. Het team van Borgo Antico is dan ook heel erg trots op de verkiezing tot 'IENS top per' voor het jaar 2014. IENS is een onafhankelijke website die restau rantinformatie biedt en de restau rateurs helpt om potentiele gasten te bereiken. IENS inspireert consu menten via deze website bovendien om Nederland culinair te verken nen. Bij Borgo Antico kan men heel goed terecht voor een avondje ge- itns.m zellig uit eten, maar tevens kunnen maaltijden worden afgehaald. Iets te vieren? Een catering aan huis of op bedrijf kan uitstekend worden Zevenhuizen - Na een periode van stilte is achter de schermen veel gebeurd aan de Noordelijke Dwarsweg 90. Sinds begin ja nuari is met man en macht ge werkt aan de vernieuwde opzet om alle kringloop- en huishou delijke artikelen, de partijhandel, alle meubels, de collectie hengel sportartikelen, elektronische ap paratuur, cosmetica en nog veel meer leuke spullen te etaleren en te ordenen over de 2500 m2 vloeroppervlakte. Het aanbod, dat wekelijks wisselt, is enorm en wordt aangeboden tegen scherpe tarieven. Sinds de nieuwe opzet is de opkomst van bezoekers sterk toegenomen en kan iedereen in een sfeervolle omgeving lekker rondsnuffelen. De entree is gratis, er is ruime parkeergelegenheid aanwezig en de koffie is boven dien gratis. Kortom, een bezoek waard. De openingstijden zijn van maandag t/m zaterdag van 10.00 - 16.00 uur en er zijn marktda- Moordrecht - Kijk op Ogen is ver kozen tot de Gezelligste Winkel in de gemeente Zuidpias en is nu in de race voor de provinciale- en lande lijke titel. Na een online stemronde waarbij klanten de winkel op ver schillende criteria konden waarde ren, is Kijk op Ogen als winnaar uit de bus gekomen en behaalde zowel de beste waardering als de meeste stemmen. Als gemeentewinnaar heeft Kijk op Ogen zich geplaatst voor de Finaleronde, waarin wordt gestreden om de provinciale- en landelijke titel. De winkel met de beste combinatie van het aantal stemmen en het gemiddelde waar deringscijfer mag zich de Gezellig ste Winkel van Nederland noemen. Alle winkels die worden uitgeroe pen tot provinciewinnaar, worden op 10 februari 2014 gehuldigd in Kasteel De Hooge Vuursche. Tij dens de feestelijke Award Uitrei king nemen zij hun welverdiende Award in ontvangst en wordt natuurlijk bekend gemaakt welke winkel naar huis gaat met de lan delijke titel 'Gezelligste Winkel van Nederland'. Deze verkiezing wordt georganiseerd in samen werking met Leuk voor Jou en Ondernemers United. Maatschap pelijk partner van de verkiezing is KiKa. Via de verkiezing wordt er geld ingezameld voor dit goede doel. Bij de Award Uitreiking in Kasteel De Hooge Vuursche wordt een mooie cheque overhandigd. Er kan worden gestemd tot en met 31 januari 2014 en de complete eindstand voor de gemeente Zuid- plas is te bekijken via www.gezel- ligstewinkel.nl. verzorgd door Borgo Antico. Arrive- derci aan de Dorpsstraat 63, 2761 XE Zevenhuizen T 0180 632688 (dinsdag gesloten). gen op woensdag en zaterdag van 10.00 - 16.00 uur. De super mega verkoop vindt plaats aan de Noordelijke Dwarsweg 90, bij veel mensen bekend als de oude Zilverberk locatie. Ed Plaizier van Schaatsplus overhandigt de Zandstra LongTrack III vast schaatsen en een bos rozen aan Miranda. Waddinxveen/Zevenhuizen - In de decemberkrant van Hart van Holland stond op 11 december de feestdagenpuzzel. Met de juiste ingezonden oplossing kon een paar Zandstra schaatsen ter waarde van 169 worden gewonnen. Inmiddels is de prijswinnaar bekend gemaakt en deze mooie prijs is gewonnen door Miranda Heeck-den Boer uit Rotterdam-Nesselande. De prijs werd beschikbaar gesteld door SCHAATSPLUS. Miranda schaatst zelf graag, en gaat de schaatsen snel uitproberen op de schaats baan. En dan maar hopen dat het snel gaat vriezenMeer schaats- info op www.schaatsplus.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33