HART VAN HOLLAND 15 JANUARI 2014 Hilligje Reijm - van der Steege - Hil - Ik hëf mijn ogen op naar de bergen van waar mijn hulp komen sal Pialffl 121 Ni een lang en gezegend leven Is van en§ heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Fieter van dif lijk Qud=Verlaat, 14 januari 1917 f lillheven, 7 januari 2014 Zevenhuizen; Piet f öerda en Rob Driebergen; Jan en Maria Uitheven; Ineke en len f Putten; Letty en Thee Marian en Meuk kleinkinderen en aehterkleinkinderen heeft inmiddels plaatsgevonden: Middellaan 22,2721 PM liltheven. Dorothea van Jeveren - van der Burg Anneke van der Stap Anneke van der Stap Tiny van der Stam - van der Kraan M "Hij, Die u roept, is getrouw, Die het ook doen zal." 1 Thessalonicenzen 5 vers 24 Op Zijn dag heeft God thuisgehaald onze moeder, schoonmoeder, tante Hil, oma en omi weduwe van Teunis Jan Reijm eerder weduwe van Johannes van de Burgt Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Anton en Wil van de Burgt - van Vulpen Bert en Ans van de Burgt - van Eijk Ina en Nico van Horssen - van de Burgt Joop en Jacoba van de Burgt - Knuist Jan en Caroll van de Burgt - Beisenherz Theo van de Burgt Rijmie en Jaap Klein - Reijm Paulien en Bert Rijkaart - Reijm Bert en Elly Reijm - de Ronde Cornelis en Mary Reijm - Voordijk Kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk aan den IJssel, 12 januari 2014 Correspondentieadres: Goetzee DELA t.a.v. familie Reijm - van der Steege Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam U heeft gelegenheid om afscheid te nemen van moeder, tante Hil, en de familie te condoleren op donderdag D.V. 16 januari van 11.00 uur tot 12.30 uur in het Hervormd Kerkelijk Centrum, J.A. Beijerinkstraat 53 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Aansluitend zal om 13.15 uur de dankdienst voor haar leven gehouden worden. Vervolgens begeleiden wij omstreeks 15.15 uur moeder, tante Hil, naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats Schollevaar, Burg Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Onze dank gaat uit naar allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. - Geen bloemen - Geen dag dat we niet over je praten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je niet missen.... Met warmte kijken wij als familie terug op het mooie en waardevolle afscheid. Het is fijn om te weten dat Jan Romijn in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Wil Romijn - Luiten Jolanda Romijn Leon en Patrice Romijn - Smakman TIrijs, Bas Waddinxveen, januari 2014 Wanneer het einde nadert is je grootste troost een nieuw begin Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn zus 13 oktober 1923 7 januari 2014 Sinds 22 september 1990 weduwe van Gerrit Maarten van Jeveren Jan en Sophia Gertjan en Carina, Julia Diederik en Vivian, Nina Charlotte en Ingebrecht Paula en Edwin, Huub, Toon Caroline en Coen, Co, Brecht Annemarie en Willem-Jan, Janna, Klaas Abe en Saskia, Jara, Gijs Geert Volkert Willy en Wim Bart en Hans Rutger en Nanda Casper Charlotte Stoutjesdijk - van der Burg Correspondentieadres: Ganzeneiland 14 2841 PE Moordrecht De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze medewerker in de leeftijd van 64 jaar Anneke werkte ruim 13 jaar als verzorgende bij Vierstroom, waarvan de laatste jaren bij het thuiszorgteam in Waddinxveen. Wij hebben Anneke leren kennen als een plezierige collega en een fijn mens. Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie Zorg Thuis Vierstroom Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzonder mens. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Meer dan 20 jaar heeft zij zich met hart en ziel ingezet voor onze cliënten. Wij verliezen in haar een warme persoonlijkheid en een betrokken collega. Kinderen, kleinkinderen en verdere familie wensen wij veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Collega's wijkteam Waddinxveen Vierstroom Toen ben je zomaar ingeslapen, stil en discreet, alsof je niemand wilde storen... Bedroeft, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend moeten we u berichten dat van ons is heengegaan, mijn dierbare vrouw, mijn lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Zoetermeer, 8 september 1937 Waddinxveen 1961-2008 t Best, 2 januari 2014 Nico van der Stam Michiel, Manon, Jonna, Amber, en Sarah j

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35