Alexander Slap Outdoor XL klaar voor skivakanties Boxspring welko ra! Alexander ntitvanaf Hartelijk Bij ons vindt u topmerken zoals: Slapen We hopen echt naam te maken als dé skispecialist Elektrisch verstelbare compleet met hoofdbord, matrassen en toppers, 180 x 200 cm, van 3645." Auping - Avek - Beddinghouse Lattoflex - Loddenkemper - Nolte Norma - Nox - Pullman - Silvana Texeler - Tempur - Vandyck en vele andere Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl HART VAN HOLLAND I 15 JANUARI 2014 is op ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur Ingang Auping Plaza Gratis parkeren voor de deur! Lambaart tonen de werking van de ski-airbag op de ski-afdeling. Skiërs dragen de airbag bij zich foto: Arco van der Lee Mark Voogd en Jolanda van in een speciale rugzak. Outdoor XL heeft een groot assortiment ski's. Op of bui ten de piste, eigenaars Kees en Mark Voogd willen elk type skiër kunnen bedienen. BARENDRECHT - "We zijn zelf fanatieke skiërs. Al van kleins af aan zijn we elk jaar in de sneeuw te vinden. Daarom hebben we altijd de wens gehad om een ski-af deling te beginnen", vertelt Mark Voogd. Hij is zelf net terug van een bezoek aan Oostenrijk om naar de laat ste ontwikkelingen op ski gebied te bekijken en te tes ten. Met de hele skiafdeling hebben we intensief alle modellen uit onze collec tie getest", zegt Voogd. "We willen graag dat degene die adviseert over de ski's ook zelf met al onze ski's eigen ervaring heeft. En komende week testen we alweer de eerste ski's voor volgend seizoen." Naast de ski's van alle grote merken is er bij Out- doorXL veel aandacht voor de pasvorm van skischoe nen. "Er wordt wel gezegd dat skiën de enige sport is waarbij mensen pijn in hun schoenen accepteren. Maar dat is onzin. Met de juiste skischoen moet je dat kun nen verhelpen", stelt Mark Voogd. "Pijnloos skiën is voor iedereen bereikbaar, als de juiste schoen maar wordt gekozen." Daarom is het ook moge lijk om schoenen volledig op maat te laten maken, want sommige voeten pas sen gewoonweg niet in een schoen met een standaard leest. De voet van de klant wordt in de winkel opgeme ten en aan de hand daarvan wordt bij Daleboot in Oos tenrijk een passende schoen gemaakt. OutdoorXL maakt zelf custom inlegzolen. Ook die kunnen veel drukpun- ten in schoenen wegnemen. Het afgelopen jaar is er in de media veel aandacht geweest voor de veiligheid van het skiën. De veel be sproken ski-airbag is hier ook te koop. "Als je in een lawine terechtkomt is je overlevingskans dan vele malen groter. Het is iets wat ik zelf ook overweeg", zegt Voogd realistisch. OutdoorXL zorgt ook voor het onderhoud van ski's. Voor het goed functione ren van ski's moeten de groeven in het belag van de ski's goed zijn onderhou den. Daarnaast is het aan brengen van de juiste wax heel belangrijk. De metalen zijkant van de ski wordt disk-geslepen met een ke ramische steen. De broers Voogd hopen verder dat de voorspelde kou ook echt komt en doorzet. Want welke wintersport is nu mooier dan het schaat sen door de Nederlandse polder. Dat schaatsliefheb bers OutdoorXL inmiddels duidelijk hebben gevon den, was wel te merken aan de schaatsclinic die OutdoorXL op 6 januari organiseerde op de nieuwe 400-meterbaan in Rotter dam. "We hadden meer dan 60 aanmeldingen en hebben na afloop veel enthousiaste mailtjes van deelnemers ge kregen." Nu alleen afwach ten of het ook in Nederland echt winter gaat worden, www.outdoorxl.nl Haglofs dag Zaterdag 18 januari staat OutdoorXL in het kader van het Scandinavische merk Haglofs. Dit Zweedse topmerk (onderdeel van Asics) maakte voor de Nederlandse olympische ploeg de technische kleding. Haglofs kop pelt Scandinavisch design aan pure functionaliteit. Die dag is er een specialist van Haglofs aanwezig. Ook zijn er speciale Haglofs-acties.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 38