on ci v.v. GROENEWEG - SLIKKERVEER Sponsor wedstrijdbal Oscar van Wel is op zoek naar uw huis! Van Beek gaat voor meer ups bij Groeneweg Mooie prestatie Sacha Roos Oliebollentoernooi Enthos a.s. zondag 19 januari ZOEKT: wvSFmarnXmS TYPE SOLUTIONS HART VAN HOLLAND 15 JANUARI 2014 43 schiebrugge -2e jaars leerling (junior stylist B) -3e jaars kapster (salon assistent/haarstylist) -haarstylist 1/2/3 -topstyiist bel voor info naar: Karin: 06 - 5200 76 52 of mail naar: woerden@marna.nl Marna Hainclub Waddinxveen Dorpstraat 19* Waddinxveen Telnr. 0182-632339 E-mail: waddinxveen@marna.nl ...dear vision on data Schoonspringen Badminton No cure, no pay! ^.groene^ 14.00 uur op het terrein van Sportpark "Van 't Verlaat" Voor de aan- of verkoop van uw woning gaan wij tot het uiterste om het beste resultaat voor u te bereiken. Daarbij hoort een grote mate van flexibiliteit, die u terugziet in onze werktijden. Op uw verzoek vinden bezichtigingen bijvoor beeld ook 's avonds en in het weekend plaats. Oscar van Wel Nicolaaserf 6, 2743 HB Waddinxveen Venkelbaan 60, 2908 KE Capelle a/d IJssel tel. 010 - 851 57 57 06 - 27 03 59 94 o.vanwel@schiebrugge.nl www.schiebrugge.nl HoMsponsor Van der Unden G Waddinxveen GROEP r dit seizoen twee zondagen zonder de trainer langs de lijn moeten doen. In de deal met Groeneweg heeft Van Beek bedongen dat hij twee keer af wezig mag zijn: "Als mijn zoon Sven Uitgebreide marketing met vermelding op Funda Zeer bekend met: - de regio de doelgroepen - de markt het aanbod Zevenhuizen - Nog minimaal twee jaar blijft Rene van Beek het eerste en tweede elftal van Groeneweg trainen. Even dreigde Zevenhuizen de trainer te verliezen aan het Goudse Donk, waar Van Beek zeif heeft gespeeld en ge traind en waar ook zijn kinderen voetballen. Door Judith Rikken Het aanbod van Donk 'zag er mooi uit', volgens Van Beek, maar Groe neweg liet weten hem nog niet kwijt te willen. "Na een nacht slecht slapen was ik eruit. Toen ik twee jaar geleden twee maanden thuis op de bank zat, wist Groeneweg mij ook te vinden. Vanaf dat moment heb ik alleen maar ups gekend, met de promotie naar de tweede klasse vorig jaar als hoogtepunt. Daarbij is het een fantastische spelersgroep." De clubcultuur bij Groeneweg spreekt Van Beek zeker aan. "Na de wedstrijd blijven de jongens lang in de kleedkamer hangen. Dat gebeurt echt niet overal. Je merkt dat Groe neweg een echte dorpsclub is, waar een geweldige saamhorigheid heerst. De jongens kennen elkaar allemaal goed. Dat is onderdeel van het suc ces." Na de promotie van het eerste elftal, wil Van Beek het succes voortzetten. "We proberen een stabiele tweede klasser te blijven en dit seizoen weer tussen de vijfde en tiende plaats te eindigen." Thuis tegen Slikkerveer brandt de strijd aanstaande zondag los. Met het tweede elftal hoopt Van Beek dit jaar nacompetitie te kunnen gaan spelen, en vervolgens te pro moveren. De kans bestaat dat de spelers het Nesselande - Acht schoonspringers van WVZ (Watervrienden Zoeter- meer) namen zondag 12 januari in Breda deel aan de Open- en Bra bantse Kampioenschappen op de /- en 3-meter plank. Onder hen de uit Nesselande afkomstige Sacha Roos. In de ochtend behaalde Sacha te midden van in totaal veertien deel nemers een zevende plek op de 1-meter plank. In de middag stond onder meer een wedstrijd op de 3-meter plank voor meisjes D op het programma. In deze categorie wist Sacha een bronzen medaille te veroveren. WVZ verliet Breda met in totaal twee gouden, één zilveren en vier bronzen medailles. Moerkapelle - De badmintonners van Enthos luidden vorige week het nieuwe jaar in met een oliebollen- toernooi. Elk Enthos-lid bracht ie mand mee en zo waren alle velden bezet. In de pauze was er tijd voor een oliebol en een glaasje om ver volgens de strijd weer aan te gaan. Er werd niet gestreden om de winst maar om de eer, de winnaars van het toernooi werden Kevin en Mi chael, door het lot gekozen. Iedere dinsdag spelen jeugd en vol wassenen van veertien tot en met 72 jaar. Er is plaats voor nieuwe le den. Opgeven kan op dinsdag tussen 20.00 en 22.00 uur in dorpshuis Op Moer. Voor meer informatie: info@enthos.nl ofwww.enthos.nl. bij Feyenoord in de basis staat en tegen Ajax en P5V speelt, dan wil ik erbij zijn. Het is een kwestie van tijd voordat dat gebeurt. Hij zit nu op de bank en valt al heel regelmatig in. Zolang ik op zondag blijf werken, zal ik het begin van Svens carrière in de basis moeten missen. Maar hij is pas 19 en heeft hopelijk nog een lange loopbaan voor zich." Rene van Beek heeft gekozen voor 'een echte dorpselub waar een geweldige saamhorigheid heerst'. Schoonspringster Sacha Roos, tweede van links, is blij met haar bronzen plak.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43