Kapsalon de Schuur Jomare facebook Verbaal voor doorrijden na ongeval Oud worden een zegen? Mooie opbrengst Sinterklaas centrale Fietster aangereden op rotonde Liedjes van toen in Meander Er werd gebridged... Boem boem boem Travel Counsellors beste reisaanbieder van 2013 WINTER ACTIE! Coaching Counseling Trainingen Nieuwerkerk aan den IJssel T. 0180-313038-joke@jomare.nl - www.jomare.nl HART VAN HOLLAND NIEU WERKERK AAN DEN IJ5SEL 22 JANUARI 2014 21 www.hvhonline.nl counsellors i lt\ j voor volwassenen en kinderen Auteur van: "Vanuit contact naar verbinding" Oplossingsgericht werken aan (her) ontdekking van je kracht en gebruik van je eigen mogelijkheden. Stress en werkdruk Assertiviteit Scheiding Grenzen stellen (Faal) angst Relatie coaching Rouwverwerking Plek innemen Effectief communiceren Conflicthantering Lezing:Goede communicatie is de sleutel tot succes Bibliotheek N'kerk: 28 januari Like ons op Nieuwerkerk aan den IJssel - In de nacht van vrijdag op zaterdag is een 55-jarige automobilist op de 's Gravenweg tegen een geparkeerde auto gebotst. De automobilist reed hierna door. Omdat getuigen een goede omschrijving van de weg gereden auto hadden, kon deze na enige tijd zoeken in Nieuwerkerk worden opgespoord. De bestuurder kreeg een proces-verbaal voor het doorrijden na een ongeval. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'Oud worden een zegen?' verzorgt Fons Smeur, arts, op don derdag 23 januari van 20.00 tot 22.00 uur een lezing in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein. Op deze avond wordt aandacht besteed aan de gezondheid van de ouderen en aan het vermijden van ziekten die door de welvaart, en de leefwijze de hierbij past, kunnen ontstaan, zoals osteoporose (bot- ontkalking). Aan het einde van de avond weten aanwezigen wat zij wel (en niet!) zouden moeten doen en hoe zijzelf kunnen bijdragen aan een lang en gezond leven, ledereen is welkom. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Sinterklaascentrale kreeg in de cember heel wat verzoekjes voor een bezoek van Sinterklaas. De vele bezoeken van Sint en Piet brachten een bedrag van 1200 euro op. Het bedrag is deels bestemd voor de werkvakantie van een aantal jonge ren, komende zomer, in de Oekraïne, en voor de Stichting Jarige Job. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een stak en over het hoofd werd gezien 25-jarige vrouw is vrijdag aangere- door een 34-jarige automobiliste, den toen zij vanaf de Batavierlaan Het slachtoffer is met een ambu- de rotonde met de Kerklaan over- lance naar het ziekenhuis gebracht. Nieuwerkerk aan den IJssel - Duo Everywhere verzorgt op vrijdag 31 januari van 19.00 tot 21.00 uur een eenmalig optreden in woonzorgcen trum De Meander aan de Boslaan. Henk Wolswijk, de mannelijke helft van het duo woont inmiddels op Malta, maar is deze maand even terug in zijn vaderland. Samen met Dinie Visschers brengt Wolsink een aan tal 'liedjes van toen'. De toegang be draagt 3,50 euro. ledereen is welkom. Nieuwerkerk aan den IJssel - De voorlaatste ronde van de derde competitieronde bij de Nieuwer- kerkse Bridge Club is maandag 20 januari in de A-poule met 58,33% gewonnen door Joan Sipman en Irene den Hollander. Op een gedeel de tweede plaats eindigden Peter Bijsterveld en Ron van Domburg én Martha Boers en Berthy van Lies hout met 55,90%. In de B-poule eindigden John Jan sen en Ad Verhoeff bovenaan met 63,69%. Op de tweede en derde plaats eindigden respectievelijk Marja Catsburg en Ria Bohm met 61,61% en Elly Timmerman en Wijntje de Graaf met 60,12%. Nieuwerkerk aan den IJssel - De lange stoet van trailers van de Dance Parade van Vedj trekt pas op zaterdag 13 september door de straten van Nieuwerkerk, maar de organisatie is al druk in de weer met de voorbereidingen van deze swingende lawaaioptocht. Wie op de diverse trailers de mu ziek wil verzorgen als dj kan zich aanmelden via info.vedj@gmail. com. Advertorial Travel Counsellors is, volgens de consu ment, de beste reisaanbieder van 2013. Het is de eerste keer dat de consumen tenprijs werd uitgereikt als onderdeel van de Dutch Travel Awards, waar ook de Verenverkiezing onder valt. Deze award is tot stand gekomen in samenwerking met o.a. uitgeverij Sanoma. Travel Counsellors, een franchiseorganisatie van zelfstandige reisadviseurs, kreeg het hoogste klantcij- fer van alle reisaanbieders tijdens de strijd om deze publieksprijs. Met een 9,2 eindigde Travel Counsellors op de eerste plaats. De Beste Reisaanbie der Award is een initiatief van vakblad TravMagazine. Ruim 500.000 consumen ten gaven hun mening in een onderzoek van Preferenso.nl in samenwerking met Trendbox, de Vakantiebeurs en Sanoma. De persoonlijke aandacht, het bieden van reizen op maat, het hoge serviceniveau voor een goede prijs, de leuke locaties en de ervaren reisadviseurs die snel reageren en met passie hun werk doen zijn volgens de consument eigenschappen die de prijs rechtvaardigen. Travel Counsellor Daniéla Zeijger-Been- hakker uit Nieuwerkerk aan den IJssel: "Ik ben heel erg trots dit te mogen delen met 140 zelfstandige reisadviseurs en collega's. Extra bijzonder dat het de eerste keer is dat de prijs werd uitgereikt en dat het een consumentenprijs is." Daniéla Zeijger-Beenhakker is Travel Counsellor voor de regio Zuidpias en is gevestigd in Nieuwerkerk aan den IJssel. W www.travelcounsellors.nl/daniela E daniela@travelcounsellors.nl T +31 615473030 Efrudie de Roode Be Wielewaal,34 •27.61 XZ ZeyênhuizenTZH, Feléfoon: 0180-631408 WlÓSIèl: 06-38602574 Eileen op afspraak Tegen inlevering van deze advertentie Heren knippen 15,- Dames knippen 17,50 Kinderen knippen 12,50 Geldig tot en met 1 maart

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 21