Infodag 25 januari Klasse Tuinen, gewoon omdat het kan Sportcentrum Brothers hotspot van dit moment van 11.00 -13.00 uur, De Smidse 36 te Moordrecht €269.850 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 22 JANUARI 2014 35 www.hvhonline.nl 0182-37 07 74 rJ bouwt aan ontwikkeling KWARTIER Vanaf v.o.n. Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Like ons op Volg ons op ©hartvanholland BEDRI7VICHEID IN DE RECIO Zevenhuizen - De zachte win ter brengt het hoofd van menig tuinliefhebber al op hol. De da gen beginnen te lengen, made liefjes staan in bloei en sommige vogels zijn ook al op zoek naar nestmateriaal. Kortom, de na tuur lijkt een loopje met de tra dities te nemen. Datzelfde geldt voor de hovenier, die lijkt ook een loopje met de winterrust te nemen door gewoon door te gaan met de aanleg van tuinen. Maar het kan ook gewoon, er zit geen vorst in de grond, bomen kunnen gewoon geplant en ver poot worden. Niet onbelangrijk, de milde temperatuur stelt de ho venier in de gelegenheid om zijn werkzaamheden buiten gewoon door te laten gaan. Klasse Tui nen speelt in op de mogelijkheid en biedt tot 1 maart aanstaande een keiharde winteraanbieding. De aanbieding heeft betrekking op alle voorkomende tuinwerk- zaamheden, van snoeiwerk tot bestrating, complete aanleg of onderhoud van tuinen. Benieuwd naar de mogelijkhe den? Bel 06 27094771 of stuur een bericht naar rene@klasse- tuinen.nl en laat u verrassen. verkoop en Van Leeuwen Makelaardij ontwikkeling INLICHTINGEN. Moordrecht O.G. b.V. EN REAL,SATE SCHOUTEN Laatste extra grote hoekwoningen en ruime tussenwoningen aan het water: Lichte woonkamer met tuin op het zuidwesten Vanaf 140m2GBO 3 slaapkamers Ruime zolder Aparte berging Grote kavels aan het water Nieuwerkerk aan den IJssel - Aan het woord is Bappie Tetteroo van sportcentrum Brothers. Hij runt dagelijks het vechtsportcentrum inclusief fitness centrum voor da mes en heren die terecht kunnen voor fitness, thaiboksen, boksen, boxingbag, bootcamp, zumba, insa nity en personal training. Tetteroo is pas 24 jaar en laat weten dat zijn sportcentrum dagelijks een gestage groei doormaakt. Gevraagd naar de achterliggende oorzaak wordt in heldere bewoordingen duidelijk gemaakt dat hij door de enthou siaste aanpak, prettige entourage, uitstekende lessen in combinatie met gezelligheid zowel jeugd als i ouderen weet te interesseren voor j het boksen, kickboksen en fitness. 'Ja wat moet ik nog zeggen, het is niet normaal meer, elke dag komen er wel weer nieuwe leden bij', aldus Tetteroo die zelf ook overrompeld lijkt door zijn eigen succes. Om de drukte het hoofd te kunnen bieden zijn inmiddels twee uitstekende hulptrainers aangetrokken die as sisteren bij de groepslessen en met extra lessen zorgen voor een betere verdeling, aandacht en spreiding. Om aan de vraag te voldoen is Sportcentrum Brothers onlangs ook gestart met de verkoop van sport voeding zoals eiwitten, sportdran ken, maar ook vechtsportartikelen voor particulieren. Op de vraag hoe de toekomst er uit ziet reageert Tetteroo ambitieus dat het zijn doel is om nog dit jaar te verhuizen naar een groter pand om vanuit die gro tere ruimte nog maar activiteiten te kunnen faciliteren. Hij spreekt daarbij de wens uit dat de gemeen te Zuidpias hem daarbij helpt om nog meer jeugd te bereiken. Info: www.sportcentrumbrothers.com Maalderij 16, Nieuwerkerk aan den IJssel T 06 81778885

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35