Gerrit van Ee AART de RUITER HART VAN HOLLAND W:LIEBER!CHTE 22 JANUARI 2014 7 oktober 1932 17 januari 2014 I Patrick van de Ruit Abram Cornelis Koppenaal Aart de Ruiter Aart de Ruiter Weinig nemen en veel geven. Altijd hartelijk en warm. Als de mensheid meer als jij was, was de wereld niet arm. Na een leven van dienen en zorg voor velen, is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze geweldige en dappere (schoon)vader en bijzondere opa Aartje van Ee - van der Vloot van Vliet Ria en Rolf Pieck - van Ee Jore, Imre Elise en Dick Jorissen - van Ee Richard, Yvette Lenette en Peter Horsten - van Ee Mike, Nicole Correspondentieadres: Cura uitvaartverzorging Fresiaveld 11 2914 PN Nieuwerkerk aan den IJssel Gerrit is nu in het rouwcentrum "Hess", Reigerlaan 195 te Capelle aan den IJssel. Alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 22 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium "IJsselhof", Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Nooit meer. Met verslagenheid moeten wij afscheid nemen van onze actieve, betrokken, altijd aanwezige ar/ f,1' r-.v:h Patrick heeft heel veel voor Korbis betekend. Zijn gulle lach, zijn aanwezigheid, het vele klussen en de andere activiteiten waarin hij betrokken was laten mooie herinneringen achter. Wij wensen zijn familie en naaste vrienden veel sterkte. Bestuur en leden Korfbalvereniging W.K.V. Korbis Waddinxveen, 14 januari 2014 Kom, we gaan... Vol bewondering voor zijn leven hebben wij na een lange moedige strijd afscheid moeten nemen van onze liefste papa, mijn liefste Aapie, onze liefste Aa Bee en onze lieve broer - Ab- Gouda, 1 december 1957 Waddinxveen, 17 januari 2014 Monique Tom en Gaia Erik Noa Anke en Ferry Maijan en André Yvon en Cor Stef en Miriam Kuyperhoeve 74 2743 JR Waddinxveen Dat jij nog blij kon zijn met elke dag die je werd gegeven Dat je op hele kleine dingen zo gretig wist te leven Intens verdrietig, maar vol bewondering en diep respect voor de kracht waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame pa Aart Peter Daniël Rotterdam, 24 augustus 1952 t Waddinxveen, 17 januari 2014 Liesbeth Erik-Jan en Yvonne Lianne en Wesley Zuidkade 92 2741 JE Waddinxveen De uitvaart heeft plaatsgevonden op woensdag 22 januari. Onze dank gaat uit naar Anneke en het team van Buurtzorg Waddinxveen-Zuid, huisarts Beeker, afdeling Oncologie GHZ en Milou van Praktijk Joosten Dat jij nog blij kon zijn met elke dag die je werd gegeven Dat je op hele kleine dingen zo gretig wist te leven Intens verdrietig, maar vol bewondering en diep respect voor de kracht waarmee hij met zijn ziekte omging, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame pa Aart Peter Daniël Rotterdam, 24 augustus 1952 f Waddinxveen, 17 januari 2014 Liesbeth Erik-Jan en Yvonne Lianne en Wesley Zuidkade 92 2741 JE Waddinxveen Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 21 januari a.s. van 19.00 tot 21.00 uurin restaurant Het Praathuis, 't Weegje 4, 2741 JX Waddinxveen Het afscheid vindt plaats op woensdag 22 januari om 10.30 uur in voornoemd restaurant. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Alberdingk Thijmlaan 8, 2741 AA Waddinxveen. Wij stellen het op prijs wanneer u voor het afscheid op de begraafplaats een door u gekozen bloem voor Aart meebrengt. Onze dank gaat uit naar Anneke en het team van Buurtzorg Waddinxveen-Zuid, huisarts Beeker, afdeling Oncologie GHZ en Milou van Praktijk Joosten. voor altijd in ons hart Liesbeth en Gerard De crematie zal plaatsvinden op donderdag 23 januari a.s. om 14.15 uur in crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6, 2806 NZ te Gouda. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Theaterzaal van het Flora Restaurant, Parklaan 4, 2771 GB te Boskoop.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41