Uw kostbaarheden zijn goud waard! K O 0 O goudwisselkantoor NieMo vindt aansluiting met subtop Aanvallend Moerkapelle wint met ruime cijfers BCN verliest twee punten van nummer twee www.goudwisselkantoor.nl Cursus Zelfverdediging voor meisjes IJsselvogels uit direct degradatiegevaar HART VAN HOLLAND SPORT 22 JANUARI 2014 45 Waterpolo Voetbal Badminton - y V Meer dan 50 locaties door heel Nederland! *1 Korfbal Moerkapelle - Op het sportpark de Wilde Veenen was zaterdag 18 januari iets unieks te zien. Omdat de tegenstander de kledingtas vergeten was, ston den twee elftallen in het veld met dezelfde sponsornaam op de blauwwitte en groene shirts. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - Het eerste vrouwenzevental van NieMo-Van Vliet heeft er opnieuw voor gezorgd dat hun opponent nauwe lijks aan scoren toekwam. Het eerste - en uiteindelijk enige - doelpunt van Poseidon'56 uit Ridderkerk viel in de eerste periode, waarna NieMo het heft in handen nam. Karin van Leeuwen en Ludmilla Wolters waren beiden twee maal trefzeker. Door deze 4-1 overwinning stijgt de Nieuwerkerkse/Moor- drechtse ploeg naar de bovenste regionen van de tweede regioklasse A. Moerkapelle begon sterk aanval lend. Enkele mooi aanvallen werden niet met een doelpunt bekroond, mede door het sterke keeperswerk van de Alphia-keeper. Alphia wist daar maar zelden een goede aan val tegenover te zetten. Na ruim een half uur spelen was het Stefan Sallevelt die Moerkapelle, met een weergaloze halve omhaal, vanaf het strafschopgebied op de verdiende voorsprong zette. De tweede helft begon zoals de eerste was geëindigd. Moerkapelle Zevenhuizen - Voor de dertigste keer organiseert Jan Timmers de zoge naamde GirlSelfdefenceClass; lessen in zelfverdediging voor meisjes uit SHARTVAN HOLLAND zette het aanvallende spel door, na een rode kaart, tegen tien spelers van Alphia. Nadat veel pogingen tot de 2-0 waren gestrand, opnieuw mede door de keeper van Alphia, was het Harmen Verweij die na een half uur een soloactie afrondde met een goed schot. Enkele minuten later was het diezelfde Verweij die een corner laag over de grond direct binnen wist te schieten. In de slot fase ontglipte Tim Koorevaar aan zijn directe tegenstander en zette de eindstand op 4-0. groep 8 van de basisschool die vol gend jaar naar de middelbare school gaan. De eerste les vindt plaats op dinsdag 25 februari van 18.30 tot 19.30 uur. De diploma-uitreiking staat gepland voor 25 maart. De les sen vinden plaats in sportcentrum Swanla. Voor meer informatie en aanmelden: 06-50985488. Heren hebben punten nodig De herenformatie wist vooraf dat het lastig zou worden tegen BZEtPC 4. De ploeg uit Bodegraven heeft versterking gekregen en staat na Albatros opende de score. Jasper Marck mocht twee maal aanleg gen vanaf de stip door slordig ver dedigen van Albatros. Daarna ging het gelijk op tot 5-5. Toen kreeg IJsselvogels de wedstrijd meer on der controle en vooral door tacti sche omzettingen kon het uitlopen naar 5-8. Albatros klampte aan en nadere voor rust tot één punt. Na genoeg het gehele seizoen op de tweede plaats. NieMo daarente gen behaalde wisselende resulta ten en bleef ondanks een aantal goede wedstrijden meestal met rust wist IJsselvogels telkens één of twee doelpunten voor te blijven tot 15-16. Door fel te reageren op afvallende ballen en in de 1-1 de spitsen van Albatros uit te schake len kon IJsselvogels uitlopen naar 16-21. Zaterdag 25 januari om 17.35 uur speelt IJsselvogels in de Zuidplas- hal tegen TOP Arnemuiden. lege handen. In het Nieuwerker- se Polderbad werd het 4-9. Voor NieMo scoorde Robert den Arend tweemaal en Luuk Janssen en Jos van Tiel éénmaal. De waterpolo- ers uit Nieuwerkerk/Moordrecht verkeren nog niet in degradatie nood, maar kunnen de punten goed gebruiken. De huidige degra datiekandidaten DSZ en HZ Zian hebben respectievelijk zes en nul punten. NieMo heeft er tien na twaalf speelronden. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste team van badmintonclub Nieuwerkerk speelde zaterdag 18 januari uit tegen BC Mix uit Naaldwijk. De start was niet op timaal, beide dubbels werden verloren. In de enkels ging het beter, twee winst en twee verlies. Chris van Die moest geblesseerd opgeven in de eerste mix. Ste fan Broeren en Davina Pauwelse maakten dat goed door hun mix overtuigend te winnen. Eind stand 5-3. Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: \v Goudwisselkantoo ls eigendom van familie De Ruiter en heeft ruim 25 jaar expertise» Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang apotheek Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel®goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) Ca Moordrecht - Voor IJsselvogels en CKVAlbatros uit Zwijndrecht stond er zaterdag 18 januari veel op het spel, gezien de stand in overgangsklasse poule C. In de volle Develsteinhal ging de wedstrijd moeizaam van start. Zowel het eerste aanvalsvak van IJsselvogels als het eerste aanvalsvak van Albatros kwamen moeilijk tot scoren. Dit bleek een voorbode voor de rest van de wedstrijd.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 45