Open Huis bij Antoniuscollege Gouda van 17:00 uur Open Huis De Meander Gouda Antoniuscollege Gouda OPEN HUIS: Open Huis: HART VAN HOLLAND '5 SPEC! I 22 JANUARI 2013 Antoniuscollege Gouda staat voor internationalisering, tech nologische ontwikkelingen en cultuur. Op woensdag 29 januari houdt de school Open Huis voor basisschoolleerlingen en hun ouders. Antoniuscollege Gouda biedt naast het reguliere onderwijs op havo- en vwo-niveau twee unieke leerroutes: tto (tweetalig onder wijs) en sinds augustus vorig jaar ook het teehnasium. De school onderstreept hiermee het belang van internationalisering en techno logische ontwikkelingen. Teehna sium biedt leerlingen al vanaf de besteedt daarom veel aandacht aan cultuur en de ontwikkeling van sociale vaardigheden. Een school 'where the magie is'; een plek waar leerlingen veel ruimte krijgen voor persoonlijke ontwikkeling. Masterclasses Leerlingen die graag kennis wil len maken met het onderwijs op Antoniuscollege kunnen naar het Open Huis komen. Ook organiseert de school tot en met maart uitgebreide masterclasses voor deze leerlingen. Kijk voor meer informatie op www.antoniuseol- legegouda.nl. 29 januari 2014 17.00-20.00 uur Antoniuscollege Gouda John Mottstraat 2-4 2806 HP Gouda T 0182 51 43 44 brugklas het keuzevak Onderzoek Et Ontwerpen. Hierbij zijn het lokale bedrijfsleven en ook hogescholen en universiteiten betrokken. Persoonlijke ontwikkeling Enkel het behalen van een school diploma met hoge cijfers is natuur lijk niet genoeg. Antoniuscollege Op 29 januari houdt vmbo-school De Meander Open Huis. Leerlingen van groep acht van basisscholen en hun ouders kunnen kennis maken met de onderwijsaanpak op De Meander. Tijdens deze avond wordt ook het Vakcollege toegelicht. Volgens De Meander moet je je niet alleen richten op de banen van van daag, maar ook op die van morgen. Leerlingen moeten voorbereid zijn op de steeds sneller veranderende arbeidsmarkt. De Meander heeft de ambitie om door middel van praktijk gerichte onderwijs de best mogelijke aansluiting te vinden op de vraag uit het bedrijfsleven. Naast de bestaande leerrichtingen bij De Meander wordt vanaf komend schooljaar de Vakroute geïntroduceerd. De Meander wordt daarmee ook Vakcollege. Bij deze arbeidsmarktgerichte opleiding, die uniek is voor de regio, wordt inten sief samengewerkt met het mbo en werkgevers. Kenmerkend voor de Vakroute is 'leren in de praktijk'. En dat al meteen vanaf het eerste jaar. Er is een Vakroute Techniek en een Vakroute Mens Et Dienst verlenen. Tijdens Open Huis komen ook de extra keuzevakken, de zogeheten Twee abseilers onthullen een nieuw spandoek tijdens de kick-off van het Vakcollege afgelopen donderdag. 'specials' aan bod: Football, Digime dia en Fashion Et Styling. Bij De Meander draait het niet alleen om kennis, maar ook om energie en enthousiasme. Leerlingen ontwikke len extra power waarvan zij gedu rende hun hele leven plezier hebben. 29 januari 17:00-20:00 uur De Meander Groen van Prinsterersingel 49 2805 TD Gouda T:0182-513822 tto teehnasium vwo havo John Mottstraat 2-4 Gouda www.antoniuscollegegouda.nl 4 2 Feel the magie! OPEN HUIS

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 54