INFORMATIE VOOR STARTERS OP DE WONINGMARKT: Moerkapelle niet opgewassen tegen Linschoten Geslaagde ouder-kind kampioenschappen Just Dance schittert in uitverkocht Swanla rL_n VEERMAN Waddinxveense doet gooi naar titel Miss Oranje 2014 Datum Tijdstip Plaats donderdag 6 februari 2014 inloop van 19.30 tot 21.30 uur Dorpsstraat 200, Zevenhuizen (Veerman) Voetbal Tafeltennis VAN DER HAMMI; N Onder het genot van een kop koffie kunt u informatie verzamelen en vragen stellen over: Aankoop van een huis Financiering «Verzekeringen Notariële Akte HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE 29 JANUARI 2014 25 ERA Moerkapelle - Elf teams schreven zich in voor de eerste ouder-kind kampioenschappen van tafel tennisvereniging Zevenhuizen/ Moerkapelle op donderdag 23 januari. In de sportzaal in dorps huis Op Moer werd gespeeld in drie poules. Voor een aantal ou ders was het een eerste kennis making met de tafeltennissport dus de spelregels waren niet al tijd duidelijk. Gelukkig konden de kinderen hun ouders daarin mee nemen. Naarmate het toernooi Zevenhuizen - Just Dance the movie! De dansshow, onder leiding van Li- sanne van der Wilt, werd zaterdag 25 januari twee keer vertoond in een uitverkocht Swanla. De meiden van Just Dance lieten hun dans- moves zien op filmliedjes uit Annie, James Bond, de Verschrikkelijke ikke en Body language. Een gastoptreden van Naomi maakte de show com pleet. vorderde werden de wedstrijden spannender en werd iedereen fa natieker. De drie poulewinnaars streden in een winnaarspoule om de ereplaatsen. Einduitslag: team Drost werd derde, team Bout tweede en team Kasteel eerste. Er is plaats voor nieuwe jeugdle den, de jeugdtrainingen zijn op donderdagavond vanaf 19.00 uur. Ook nieuwe seniorleden zijn wel kom, op de donderdagavond vanaf 20.00 uur in dorpshuis Op Moer. Modellenwerk of zingen, dat is de kant die de Waddinxveense op wil. Op 15-jarige leeftijd deed ze al mo dellenwerk, maar na een jaar hield ze dat voor gezien. School kreeg voorrang, er moest een diploma ge haald worden. Na de MAVO begon ze aan een vervolgopleiding maar ze werd door ziekte voor langere tijd uitgeschakeld. Nu ze alles weer op orde heeft voelt ze zich gesterkt Moerkapelle - Moerkapelle moest zaterdag 25 januari aantreden in en tegen Linschoten. Linscho ten begon goed, Moerkapelle was nog niet op dreef toen Linscho ten bij een van de eerste aanval len over de linkerflank meteen raak schoot. Daarna wist Moer kapelle met goed spel enig gevaar in de verdediging van Linschoten te brengen. Een vrije trap leverde niets op, evenals een grote kans na ruim een kwartier spelen. De beste kans was er halverwege de eerste helft voor Van der Hoven, maar de keeper van Linschoten wist de en denkt klaar te zijn voor de harde wereld die 'showbusiness' heet. "De titel Miss Oranje 2014 zie ik als een opstap om opnieuw modellenwerk te gaan doen." Wat Nikita nodig heeft om de titel te veroveren is zoveel moge lijk stemmen op: missoranje.com. Sms'en kan ook maar kost de kiezer 0,90 euro per stem. (stemmen kan tot 28 februari) bal nog net met de voet te ke ren. Het duurde tot vlak voor rust voordat er enige beweging in de wedstrijd kwam. Wouter Noorlan- der benutte een penalty. Het spel ging door en Linschoten kreeg nog een laatste corner te nemen. Die ging bij de eerste paal over de verdediger en keeper Patrick Slin gerland stootte de bal het veld in. Volgens de scheidsrechter was de bal echter de doellijn gepasseerd. De Linschoten-spelers waren ver baasd en in hun nopjes met deze meevaller. In de tweede helft probeerde Moer kapelle van meet af aan om de aan vallers in stelling te brengen, maar veel ballen waren te hard of on zuiver. Linschoten probeerde zo nu en dan met lange ballen en lepe uitvallen gevaar te brengen in de Moerkapelse verdediging. Na twintig minuten spelen lukte dat. Een goede redding van Slingerland bracht de bal voor de voeten van een aanvaller van Linschoten die van veraf de voorsprong op 3-1 bracht. Daarmee was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. Moerka pelle probeerde nog van alles maar kwam niet echt in het spel. De Waddinxveense regelt haar ei gen pr en dat gaat haar goed af, ze voert momenteel de ranglijst aan (ruim 4500 stemmen) van 53 deelnemers. Meer dan de titel is er niet te verdie nen. "Het WK voetbal in Brazilië zal ik sowieso op de voet volgen, maar het zou heel leuk, en een hele eer zijn om dat te doen als Miss Oranje." (foto: Iwan de Brabander) ■^starter notariskantoor FINANCIEEL ADVISEUfiS A- f t A ■v - Voor INFORMATIE over het Starters Café, loop gerust even binnen of neem telefonisch contact op: VEERMAN,Dorpsstraat200 Zevenhuizen tel.Ol80-631866 info@veermanadviseurs.nl PERDIJK,Dorpsstraat 146 Zevenhuizen tel. 0180-631655info@perdijkmakelaardij.nl Waddinxveen - Toen ze nog een klein meisje was wilde ze graag voetballen, maar dat 'recht'gold in huize Hogenelst uitsluitend haar broer. De 19-jarige Nikita Hogenelst kiest, nu ze groot is, niet langer voor het actieve voetbal, maar doet een gooi naar de titel Miss Oranje 2014. "Een voetbalfan ben ik altijd gebleven, ik ga graag naar de wedstrijden van Feyenoord, maar actief aan voetbal doen is niet langer mijn ambitie."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25