Villa Dorrestein is jarig en dat wordt gevierd Tuinders Vereniging Zuidplaspolder organiseerde 13e ledenvergadering Healthclub Sportiv ontvangt landelijk kwaliteitskeurmerk HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 29 JANUARI 2014 27 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Sinds 6 februari 2009 is de winkel in baby- en kinderkleding 'Villa Dorrestein'gevestigd in winkelcentrum Dorrestein. Het vijfjarig bestaan van de winkel is een mooie aanleiding voor een feest je", vindt Astrid Geerling, eigenaar van de winkel. 'We hebben de week van 3 tot en met 8 februari uitgeroepen tot feestweek. Iedere klant die in die week iets bij Villa Dorrestein koopt, wordt verwend met een bigshopper en 5% korting. En ook voor de kids is er iets leuks. Zevenhuizen - Bij Oussoren trostomaten aan het Jan Hendrikspad 6 waren alle leden van de Tuinders Vereniging Zuidpias uitgenodigd om de alge mene ledenvergadering bij te wonen die voor de 13e keer werd georgani seerd. De TVZ die ten doel heeft om belangen van (glas)tuinders die reeds zijn gevestigd in de Zuidplaspolder, alsmede van (glas)tuinders die zich op korte termijn (potentieel) in de Zuidplaspolder wensen te vestigen, te be hartigen. Voor deze belangrijke vergadering waren, namens het bestuur, ook leden van het Adviesplatform TVZ en colleges alsmede de raadsleden van de gemeenten Zuid plas en Waddinxveen uitgenodigd. Deze vrolijke winkel in baby- en kinderkleding biedt een fraaie en betaalbare collectie tot en met maat 176 van zeer gerenommeerde merken zoals Z8, Vingino, Name it, Noppies, Garcia, s.Oliver, Quapi, Het keurmerk Fitness Totaal is het hoogste dat een sportcentrum op het gebied van kwaliteit kan beha len in Nederland. Om deze erken ning te ontvangen vindt een uit gebreide keuring plaats die strenge eisen stelt aan de dienstverlening, accommodatie, beleidsvoering en aan de deskundigheid van de me dewerkers. Voor klanten betekent Feetje, Jubel en Barts. Kortom, het is beslist de moeite waard om een be zoek te brengen aan deze leuke win kel, waar service en klantvriendelijk heid nog met een hoofdletter worden geschreven. Er is al veel van de nieu- het een garantie voor kwaliteit en excellente dienstverlening. Healthclub Sportiv is sinds 2010 gevestigd aan de Doortocht. Het centrum is sindsdien enorm ge groeid en heeft als één van de eersten in Nederland ook het pre- dicaat "Preventiecentrum" in de wacht gesleept. Dit betekent dat er op het vlak van patiënten met we collectie binnen. Ook leuke gifts en knuffels van BamBam, Happy Horse en Souza. Baby- en kinderkle dingwinkel Villa Dorrestein is makke lijk te vinden in Winkelcentrum Dor restein en er is ruim voldoende gratis parkeerruimte beschikbaar. Villa Dorrestein, Dorrestein 20 T 0180-317690 www.villadorrestein.nl Openingstijden: maandag 13:30 tot 17:30, dinsdag t/m zaterdag 9:30 tot 17:30 pre-diabetes, diabetes, COPD en obesitas gewerkt wordt met hier voor gecertificeerde medewerkers en gevalideerde protocollen, zodat werken aan de gezondheid voor al deze doelgroepen op een zeer ver antwoorde wijze plaatsvindt. Omdat bewegen ook leuk en ge zellig moet zijn, ontwikkelt He althclub Sportiv veel activiteiten voor zowel individuele als groeps- sporters. Inmiddels bestaat het team uit twintig professionals klaar: gekwalificeerde instructeurs, fysiotherapeuten, personal trainers, masseur en voedingsadviseurs. Ook aan ontspanning is gedacht door de aanwezigheid van diverse sauna' s, zonnebanken en gezellige horeca. Voor meer informatie: Healthclub Sportiv, Doortocht 13. T 0180-330650 www.healthclubsportiv.nl Bloemenworkshops Op de agenda stonden, onder an dere, een rondgang door het bedrijf van de firma Oussoren, gespeciali seerd in de teelt van trostomaten op een oppervlakte van 112.000 vierkante meter, met aansluitend een uitstekend verzorgd buffet. Na het buffet werd nog aandacht geschonken aan de herinrichting van de Bredeweg en de ontwik keling van Glasparel+. Wethouder Kroes van de gemeente Waddinx veen meldde over dit onderwerp dat op 11 februari a.s. de nota komt van beantwoording in het college, daarna de exploitatieover eenkomst volgt met de ontwikke laar met het concept publicatie, waarna begin juli het Bestem mingsplan in de gemeenteraad zal worden behandeld. "Processen moeten de tijd krijgen, het kan weinig sneller", aldus wethouder Kroes. Hierna werd de handelingen door het bestuur verricht die horen bij een jaarvergadering en wer den de formaliteiten gevolgd door het jaarverslag en het financieel overzicht 2013 dat aan de leden werd uitgedeeld. Hierna volgde nog de rondvraag. Meteen na de sluiting was het woord aan Patrick Zwaan, sectormanager Tuinbouw van Rabobank Nederland, die een bijzonder interessante lezing gaf met als thema 'Continuïteit door duurzaamheid'. Als sectormanager ondersteunt hij de lokale banken en zoekt hij samen met de ac countmanagers naar financiële mogelijkheden om de ambities van glastuinbouwondernemers te kun nen faciliteren. Na de lezing was er nog gelegenheid tot het stellen van vragen en kon onder het genot van een drankje nog worden nagepraat over verleden, heden en toekomst perspectief van de tuinbouwsector. Nieuwerkerk aan den iJssel - Tijdens een landelijke bijeenkomst van Vereniging Exclusieve Sportcentra (VES) op 24 januari kreeg Ad Sterk, directeur eigenaar van Healthclub Sportiv, het VES muurschild uitgereikt. Met de VES er kenning en het keurmerk Fitness Totaal behoort HealthcenterSportiv bij de 95 beste fitnesscentra van Nederland.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27