p raktij kj oosten Gespecialiseerde zorg nodig voor uw lichamelijke klachten? Ons team van gespecialiseerde fysiotherapeuten staat voor u klaar. Nieuwe expositie in Kunst werk aan de Winkel Loch Ness zoekt zangers en accordeonist KmMWtlim Bingo in NessCafé Muziek en bewegen voor peuters Speciale teken- en schildercursus HART VAN HOLLAND 1ESSELANDE I 29 JANUARI 2014 31 Risken of Pim Pam Petten Open huis hospice Openingstijden: Maandag - donderdag Vrijdag Zaterdag 7.30 tot 21.00 uur 7.30 tot 17.00 uur 8.00 tot 13.00 uur Individuele behandelingen Manueeltherapie Bekkenfysiotherapie Kaakfysiotherapie Oedeemfysiotherapie Oncologische fysiotherapie Handtherapie Kinderfysiotherapie Sportfysiotherapie Fysiotherapie Hart-longrevalidatie Aan huis behandeling Revalidatie Groepsbehandelingen Actief bij rugklachten Actief afvallen Actief lekker in je vel Actief zwanger Actief bij COPD Actief bij diabetes Actief na oncologie Aquamedica Aquamedica kids Actief fitness Adres: Limaweg 55g, waddinxveen Telefoon: 0182-618022 Email: info@praktijkjoosten.infp Site: www.praktijkjoosten.info Echografie shockwave Nesselande - De voorzitter van de deeigemeenteraad Prins Alexander, Frans van derHilst, opent zondag 2 februari de nieuwe expositie in Kunstwerk aan de Winkel op het Malta plein 56 in winkelboulevard Nesselande. Exposerende kunstenaars komen uit de deelgemeente en omliggende gemeenten zoals Zuidpias en Ca- pelle aan den IJssel. Kunstminnende vrijwilligers genie ten ervan om van elke expositie een waar museum te maken. Tech nieken, stijlen, kleuren en niveaus worden zo gekozen dat de verschil lende werken een compleet plaatje worden. Henk Berg, Gerda Bussemaker, Elsa de Groot, Arnoild Holterman, Rinus Lourense, Jan Maat, Ann van der Meer, Ria van Meijeren, Piet Meijler, Ans Spies en Cani Fotografie zijn de kunstenaars die hun werk tot half maart exposeren. Nesselande - Voor peuters en hun ouders of verzorgers gaat bin nenkort op de vrijdag een cursus 'Muziek en bewegen' van start. De kinderen worden spelender wijs vertrouwd gemaakt met be wegingen en muziek waarbij ook gebruik gemaakt wordt van kleine Voor elke tentoonstelling wordt een professioneel kunstenaar uit genodigd om mee te exposeren. Dit keer is Maï Ver Eecke gevraagd haar werk te tonen. Na een lange zoek tocht van verschillende materialen, werkt ze momenteel uitsluitend met 'bijenwas' en pigmenten. Haar echtgenoot Rien Schildkamp ex poseert voor deze gelegenheid zijn bijzondere lampen. De galerie is vrij toegankelijk en is open op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie: kwadw12@ gmail.com, www.kunstwerkaande winkel.nl of tineke.vandenberg@ buurtwerk.nl muziekinstrumenten. Op speelse wijze maken de kinderen kennis met hun fysieke mogelijkheden en door het samenspel draagt de cursus ook bij aan het ontwik kelen van een sociale houding. Voor meer informatie: 010- 2518988 ofwww.curzusenzo.nl. Nesselande - Bij het onlangs op gerichte shantykoor Loch Ness is nog plaats voor nieuwe koorle den en voor een accordeonist. Het koor staat onder leiding van Jos Vlietstra die ervaring opdeed bij de Rotterdamse shantykoren De Walzangers en Captains Dinner. Op het repertoire staan naast be roemde shantyliederen en Rotter damse liedjes ook eigen composi ties van Vlietstra. Wekelijks wordt op de donderdag van 20.00 tot 22.00 uur gerepeteerd in De Kristal. Voor meer informatie en aanmel den: 06-23640068 of josvlietstra@ gmail.com. Nesselande - Voor de enige-echte- trouwe-buurt huis-bingo-speler draait zondag 16 februari in het NessCafé van De Kristal de bing omolen. De eerste bingo van het jaar met een nieuw bingoteam. Een Nesselande - In De Kristal gaat dinsdagavond 28 januari een cursus tekenen en schilderen voor mensen met een verstandelijke beperking van start. De deelnemers kunnen werken aan de hand van voorbeel- bingoboekje kost 7,50 euro. Aan vang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur. De Kristal is te vinden aan de Cy- pruslaan 404. Voor meer informatie: 010-2862760 of 010-4553799. den of hun fantansie de vrije loop laten. De cursus is zowel bestemd voor beginners als voor gevorder den. Voor meer informatie en aan melden: 010-2518988 of www.cur zusenzo.nl. Nesselande - Als tegenhanger voor alle computerspelletjes die tegenwoordig door jong en oud gespeeld worden, wordt eenmaal per maand in De Kristal een spel letjesmiddag georganiseerd, waar de spelers kunnen deelnemen aan allerlei bordspellen. Van Risk en Stratego tot Yatzee en Rummikub en nog 99 andere spellen. Belang stellenden van alle leeftijden zijn op 16 februari, 16 maart, 13 april en 25 mei welkom van 13.30 tot 15.30 uur; de toegang bedraagt 2 euro. De Kristal is gevestigd aan de Cypruslaan 404. Voor meer informatie: n-leent- vaar@tele2.nl, 010-2862760 of 010-4553799. Gouda/Regio - Stichting Hospice en Vrijwillige Terminale Thuiszorg Midden-Holland houdt zaterdag 1 februari van 11.00 tot 13.00 uur open huis. Belangstellenden kun nen informatie krijgen over de palliatieve terminale zorg in de thuissituatie en in het hospice. Vrijwilligers vertellen over deze zorg en over het doen van vrijwil ligerswerk bij het hospice aan aan de Ridder van Catsweg 67. Ook is er gelegenheid om in het atelier schilderijen en/of kunstvoorwer pen die door vrijwilligers zijn ge maakt te bezichtigen. Bij verkoop van deze schilderijen gaat een deel van de opbrengst naar de organisatie.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 31