II I. Uw kostbaarheden zijn goud waard! O 0 0 O 0 goudwisselkantoor Bloemenworkshops Van Gennep weer beste BP station van Nederland www.goudwisselkantoor.nl 1 j HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 29 JANUARI 2014 33 Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Wie is er met regelmaat niet op zoek naar een gezellige, creatieve en zin volle invulling van een avond? Slingerland Bloemen ontvangt deze vraag regelmatig. Daarom is er ook dit voorjaar weer een ruime keuze aan workshops die gegeven worden in het pand aan de Kerklaan 32 in Moordrecht. Via de site is er een moge lijkheid om je op te geven en/of informatie aan te vragen. Bij Slingerland Bloe men zijn de workshops een mix van gezelligheid en crea tiviteit. Door middel van gediplomeerde leiding en een goede catering wordt een workshop een echt avondje uit. Ook speciale wensen kunnen besproken wor den waarbij de invulling een persoonlijk tintje kan krijgen. Voor meer informatie kunt u via de site: www.slingerlandbloemen.nl link: workshops, informatie aan vragen. Ook is er een speciale folder die u kunt afhalen in de winkels van Slingerland in Moordrecht en Gouda. Moordrecht - BP heeft een intern kwaliteitsprogramma, waarbij ieder tankstation tien keer per jaar wordt gecontroleerd door een Mystery Guest. Indoor Carwash Servicesta tion BP van Gennep is dit jaar voor de tweede maal als beste BP tank station van Nederland uitgeroepen. "We worden bijna maandelijks beoordeeld op 25 punten," ver telt Pieter van Gennep, "als eerste wordt er gekeken naar het voorter rein: is het schoon, zijn er doekjes aanwezig, zijn de pompen niet vet, lopen de prullenbakken niet over, dat soort zaken. Verder worden de toiletten beoordeeld op hygiëne, de winkel op tal van punten over presentatie en klantvriendelijkheid en bij ons dan ook de carwash." Per maand worden de scores van alle stations in Nederland op een website gepubliceerd. "We haalden bijna alle keren een honderd pro centscore. Aan het einde werden de negen beste stations uitgenodigd voor een feestavond waar de laat ste scores bekend gemaakt werden. Wij kwamen er als beste uit en mo gen met het personeel vier dagen naar Istanbul!" Het is niet de eerste keer dat het Moordrechtse tankstation als beste van Nederland werd uitgeroepen. In 2010 werden zij ook eerste en vorig jaar behaalden zij een derde plaats. "In vier jaar tijd drie keer in de top drie. Dat is iets waar we heel trots op zijn," aldus Van Gen nep, "En ook van de klanten krijgen we erg leuke reacties." De reis naar Istanbul ziet Van Gennep als een mooie teambuilding. "We hebben al een erg leuk team, maar om elkaar ook eens in een andere setting mee te maken, versterkt de teamspirit alleen maar. Het hele team gaat mee. Door BP wordt vervanging geregeld, dus het tankstation blijft gewoon open." Goucfwlssefkantoo ,s eigendom van familie De Ruiter en ft ru'm 25 jaar expertise! ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang apotheek Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag) lm

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33