Tekenen en Schilderen voor kinderen in Nieuwerkerk De nieuwe cursus, start op woensdag 26 februari, van 15:30 uur tot 17:00 uur. Stoere jongens in de greep van Navigate North Koffieuurtje Kwartfinalisten bekercompetitie De IJssel bijna bekend IEDERE DAG 24 uur BEREIKBAAR! (0180) 31 41 12 Super mega verkoop HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 29 JANUARI 2014 9 Profiel- of sectorkeuze maken? Bijna je diploma behaald (of gestopt met je studie) en nu kiezen voor een vervolgopleiding? Doe de studiekeuzeworkshop en voorkom dat je een verkeerde opieidingskeuze maakt! "Goed werkende verwarming aanbevolen" Div. leuke spullen Nieuw en gebruikt tegen de goedkoopste prijzen Kringloophal Partijhandel Marktkramen Kofferbak Sale NIEUW NIEUW NIEUW Marktdagen vrijdag zaterdag 10.00 -16.00 uur Info: 06-23874909 Gratis parkeren Gratis entree Koffie staat klaar Openingstijden: maandag t/m zaterdag 10.00 -16.00 uur Noordelijke Dwarsweg 90 2761 GD Zevenhuizen entum START Mindfulness Training Di avond, 4 febr., Capelle a/d IJssel Za ochtend, 8 febr., Zevenhuizen Vr ochtend, 28 febr., R'dam-Hill'berg Kosten 400,--; 'Light' versie 300,-- GRATIS info avond, Zevenhuizen Do 30 januari - zie website Team MG rijdt meteerroahlia Sanitiem Arbeco B.V. De cursus is bedoeld voor kinderen van groep 3 t/m 8. De kosten: 10 lessen voor 75 euro, inclusief materiaal. Voor meer informatie en aanmelden: www.fiokunstkado.jouwweb.nl of fiokunstkado@hotmail.com J Ringvaartlaan 1a «2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel IK'MHh Mift Tel. (0180) 31 4112 Fax: (0180) 31 99 93 info@arbeco.nl Elke maand een workshop vanaf 100,- per persoon incl. test 0180-312740 info@jongekrijger.nl Jonge Krijger Kerklaan 100 2912 CL Nieuwerkerk a/d IJssel www.jongekrijger.nl Hazerswoude/Regio - "Mijn definitie van fun? Navigate North", straalt Karin van 't Wout. Samen met Veronique Prins organiseert ze de tweede editie van de avontuurlijke navigatiewedstrijd. Vier van de elf duo's komen uit de regio, zoals CleanTeq; de winnaar van vorig jaar vertrok op 25 januari rond twaalf uur als eerste van het Plantarium. De deelnemers gaan in zeven dagen ze venduizend kilometer afleggen in zeven landen ten noorden van Nederland. De meeste teams verbinden een goed doel aan hun trip. Zaterdag 1 februari worden de vrijbuiters - met sterke verhalen en een flinke sponsorduit - te rugverwacht. Moordrecht - Het koffieuurtje van de ouderenadviseur wordt gehouden op dinsdag 4 februari van 13.30 tot 14.30 uur in De Zespunt aan de Molenlaan 1a. Senioren ontmoeten elkaar voor de gezelligheid en kunnen met hun vragen terecht bij de oude renadviseur. Moordrecht - De loting voor tweede ronde om de knoek-outbeker leverde een aantal fraaie duels op. Gerard van der Wouden moest zich teweer stellen tegen de opkomende jeugd. Dat lukte hem niet, Arie Macdaniel jr zorgde vanaf het begin voor energiek spel en kon de winst pakken. Arie Maedaniël sr. speelde tegen Ronald Mandersloot en moest alle zeilen bijzetten, maar ook dat bleek niet genoeg. Toen de slotfase in het duel tussen Rien Duine en Frank van de Pavoordt aanbrak, had Duine al veel tijd verbruikt. Hij moest toen nog een eindspel in met een pion tegen de kwaliteit en dat kon hij niet meer bolwerken. De topper van de avond was het duel tussen Pim te Lintelo en Hans Lode- weges. De laatste had voor zijn partij veel tijd gebruikt en moest de slot fase spelen met een half uur minder. Veel kansen voor Te Lintelo maar snel en secuur spelend kreeg Lodeweges de beste kansen en met slechts lut tele seconden op de klok pakte hij de winst. Pane Vink moest het onderspit delven tegen Aad van der Meer. Sa men met Mickvan den Berg en Frans Dubois die in deze ronde waren vrij geloot zijn nu zeven spelers voor de kwartfinale bekend. Nummer acht moet komen uit het duel tussen Aad van den Berg en Frank Visser. De resterende aanwezigen speelden voor de clubcompetitie. Frank Visser voert daar de lijst aan, gevolgd door Léon Jacobse en op de derde plaats Frank van de Pavoordt. Door Kristien Zuidland Stoere jongens zijn het, met dito auto's die zich hebben ingeschreven voor de zevendaagse wedstrijd Na vigate North. Hoewel de organisatie naast winterhanden alleen een goed werkende verwarming aanbeveelt en een 4x4 niet noodzakelijk acht, zijn het toch vooral bolides als Toy ota Landeruiser, Mercedes ML en Mitsubishi Pajero die aan de start verschijnen voor de kiek van autorij den, immense natuur gecombineerd met ijzige kou, teamspirit en een flinke dosis competitie. Lichtzuil Eén voor één showen de teams hun knorrend beest met indrukwekkende verlichting alvorens in noordelijke richting te vertrekken. De dagen zijn kort in Scandinavië en er zijn nachtetappes. Een extra lampje is geen luxe licht Sven Jorna van de 2 JJ's de lichtzuil op de Mercedes toe. Elke auto is uitgerust met naviga tie hoewel een up-to-date TomTom geen podiumplaats garandeert. "Zelf navigeren is noodzaak. De plus- en minpunten behaal je via teamop- draehten", weten Vincent Vergunst en Michel van den Hondel die met hun Range Rover het team Rol-trap vormen. Naar het zuiden De Mitsubishi Pajero waarmee Pe ter de Graaf en Martin Verkley van team CleanTeq de elementen én het spelinzicht van de andere deel nemers gaan trotseren, is volledig beplakt met stickers. "De namen van onze sponsoren. We rijden voor Care for Family en Hartedroom." Team Buurman en Buurman trekt lessen uit de lokale weerberich ten, 'een extra trui is geen luxe; -30 graden is al gemeten'. "Mij te koud", huivert Ron Menke, die met zijn zoon Collin de teams uitzwaait. "Trouwens, van het inschrijfgeld ga ik liever met m'n gezin op vakantie. Naar het zuiden." mindfulness Ook workshops particulieren, scholen en bedrijven. info@silentum.nl 00180-634828 www.silentum.nl Minder stress, minder piekeren, beter slapen, beter verhouden tot pijn, helpt bij depressie en burn-out.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 9