€850,- Ze zijn bijna up! (maar nog. n'ie-t Meer sneeuw dan ijs op Weissensee Valentijnscadeaus in Wereldwinkel Boers/'t Hoen winnen eerste ronde Spannend verloop rapidcompetitie M. DE KONING extra bpm V FVofrh&er nv he>f nog. fcan! nieuwe- up! vit Voorraad voor do ^>horf>o ZO1} prijs DE AMBACHTELIJKE SLAGER VOORDEEL Bridge Schaken fhi/te m Vol(c£tA/azpn nruilprernie www.mdekoning.n Schnitzels natural of gepaneerd - 500 gram3,98 Hele grillworst4,00 Eigen gemaakte rookworstHALVE PRIJS 5 Katenspek 100 gram1,48 Gegrilde ham 100 gram1,98 Gehakt half om half perkno 5,75 Rundergehakt per kilo 7,50 HART VAN HOLLAND 5 FEBRUARI 2014 Bijna up! Iedere dinsdag en woensdag gehaktdag. De sportieve familie De Graaff, met op de voorgrond mascotte Jannie, liet zich niet afschrikken door de sneeuw. Zevenhuizen/Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de zestiende keer reisde 'schaats- familie' De Graaf, afkomstig uit Zevenhui zen en Nieuwerkerk, vorige week af naar de Oostenrijkse Weissensee om daar deel te nemen aan de Alternatieve Efstedentoeht. Op de dinsdag werd de tocht al verreden door een drietal familieleden. De overige sportieve familieleden zouden eigenlijk op vrijdag van start gaan, maar in verband met de verwachte sneeuwval werd de tocht verplaatst naar don derdag. Ook toen was er echter al sprake van hevige sneeuwbuien, zodat er van een gewo ne schaatstocht geen sprake was. Op vrijdag werden de schaatsen verruild voor schep en bezem om de auto's uit te graven. Vind daar je auto nog maar eens terug! Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor 'de liefste van de wereld' heeft de Wereldwinkel een groot aantal leuke, lieve cadeautjes in haar assortiment. Van leuke hartjes en romantische Valentijnskaarten tot serviesgoed en allerlei andere kleine cadeautjes. Met de aankoop van een cadeau uit de We reldwinkel steunt de klant de producenten in ontwikkelingslanden om een 'fairtrade' loon te verdienen waarmee een beter bestaan op gebouwd kan worden; een dubbel cadeau. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorps straat 51a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van de Nieuwerkerkse Bridge Club speelden maandag de eerste ronde van de vierde com petitie. A-poule: 1. Martha Boers en Joke van 't Hoen, 60,42%; 2/3 Lucy Wijnen/Renate Tournier en Hieke Penning/Elisabeth Tump, 59,38%. B-poule: 1. Anneke Jansen/Marianne Ver- hoeff, 60,07%; 2. Lucy Eldering/Betsie Kui per, 59,72%; 3. Anneke en Ton Stekelenburg, 59,38%. Moerkapelle - Bij schaakvereniging Moer- kapelle werd vrijdag 31 januari de derde cyclus van vier in de rapidcompetitie ge speeld. Er waren drie groepen van vier en één van zes. Gerard van Ommeren nam met grote afstand de leiding. Hij won van Wouter Vroegindeweij en Arno Luinenburg en remiseerde met Sander Blok, die even eens van laatstgenoemde won en twee keer remise speelde. In groep twee do mineerden Hugo van Elteren en Maarten Vroegindeweij, die alleen tegen elkaar re miseerden en de rest wonnen. Jan Blok was een groot struikelblok maar hij won alleen van Arie Ymker. Groep drie werd een prooi voor Kevin Bakker, die alleen remise speelde tegen Mart Jan Luteyn en onder andere won van Dick Bac. Laatstgenoemde won van Arie Hoogduin en maakte remise met Mart Jan Luteyn. In de laatste groep van zes eindig den Hans Geerling, Ron Droog en Remco de Zwart (jeugd) met 3,5 punt bovenaan. De stand aan kop is: 1. Gerard van Ommeren, 2.Maarten Vroegindeweij, 3. Michiel Blok. Capelle a/d IJssel Wormerhoek 16 T: (010) 45 99 400 Krimpen a/d IJssel Stormpolderdijk 38 T: (0180) 55 95 00 Rotterdam Vlambloem 40-48 T: (010) 420 71 11 Aanbieding is geldig op geselecteerde voorraadauto's zolang de voorraad strekt. Gemiddeld Brandstofverbruik: 4,1 - 4,7 liter per 100 km; Gemiddelde C02-emissie: 95 - 105 g/km DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 59314 25 MOERKAPELLE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19