Multifunctionele Golf Sportsvan nu te bestellen bij M. de Koning Autobedrijven Goed voorbereid van start op de huizenmarkt Diamanten ring uitgereikt bij Juwelier van Someren! Eetcafé Cartoons wordt drank- en spijslokaal Perron Nieuwerkerk Beddengoed om van te dromen bij PLUS Moerkapelle facebook HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 5 FEBRUARI 2014 25 mÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊiÊÊÊÊimÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊiÊmÊÊÊmi 11 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Capelle aan den IJssel - De Golf Sportsvan komt in juni op de Neder landse markt, maar is nu in diverse uitvoeringen te bestellen bij M. de Koning Autobedrijven. De basisprijs van de Sportsvan ligt bijna 2000 euro lager dan die van zijn voorgan ger én er zijn volop '20%'-modellen met gunstige leasetarieven vanaf 419 euro per maand. Net als de Golf en Golf Variant is de vijfzits Sportsvan gebaseerd op Volkswagens geavanceerde MQB- platform. De designers hebben een zeer 'scherp' ontwerp afgeleverd met een relatief lage daklijn. De Golf Sportsvan is langer dan zijn voorganger: voor meer interieur ruimte groeide de wielbasis met 10 cm. De verlichte kofferruimte heeft handige bevestigingshaken en een inhoud van 500 liter. Met de ach terbank neergeklapt ontstaat een vlakke laadvloer met een volume van maar liefst 1520 liter. De ach terbank is 20 cm te verschuiven, waardoor altijd de beste mix van interieur- en bagageruimte te creë ren is. Evenals andere Golfmodellen heeft de Sportsvan de modernste techniek aan boord. De veiligheid is van topniveau met standaard ABS, ESP, zeven airbags, en Multi Col lision Brake dat doorschieten na een aanrijding voorkomt. Ook de nieuwste assistentiesystemei zijn leverbaar. De Golf Sportsvan is er als Easyline, Trendline, Comfortline en Highline. De Easyline en Trendline hebben standaard Climatic airconditioning, Radio Composition Touch, elek tronische handrem, XDS sperdif- ferentieel en elektrische ramen. De Comfortline voegt daar lichtmeta len wielen, een lederpakket, cruise control, dakreling, comfortstoelen en het 'vooruitkijkende' veilig heidssysteem Pre Crash aan toe. In de Golf Sportsvan Highline zijn ook vermoeidheidsherkenning, Top- Comfortstoelen, Radio Composition Color, Licht-/Zichtpakket en een multifunctioneel stuur inbegrepen. M. de Koning Autobedrijven, T 010-4599400, www.mdekoning.nl Zevenhuizen - Een eigen woning is voor veel mensen een droomwens. Hoe ziet het eruit, waar moet het staan? Maar voordat u het huis van uw dromen gaat kopen, wilt u pre cies weten wat er allemaal bij komt kijken. Vooral starters op de wo ningmarkt hebben veel vragen. Lo gisch, want voor de eerste keer een huis kopen is niet niks. Veerman fi nancieel adviseurs, Perdijk ERA Ma kelaardij en, op uitnodiging, notaris V.d. Hammen helpen u daar graag hij. In een prettige informele sfeer kunnen zaken rondom de aankoop van een (nieuwbouw) woning wor den doorgenomen. Meerdere me dewerkers van de diverse kantoren zijn aanwezig die uw vragen kun nen beantwoorden, zodat een dui delijk beeld wordt verkregen van alle zaken die komen kijken bij de aankoop van een huis. Bij de ma kelaar kunt u zich laten informeren waar zoal op moet worden gelet bij de aankoop van een woning, de bezichtiging en eventuele bieding. Bij de financiële adviseur kunt u vragen stellen over de hypotheken- vormen en welke verzekeringen er nodig zijn bij het kopen van een huis. De notaris kan u meer ver tellen over de koopakte en hypo theekakte en overige zaken die van belang zijn op fiscaal gebied. Al eerder is het Starterscafé georgani seerd. De bezoekers hebben aange geven het erg fijn te vinden op deze ontspannen wijze meer informatie te kunnen krijgen. U kunt gewoon binnenlopen. Geïnteresseerden zijn op donderdagavond 6 februari van harte welkom tussen 19.30 - 21.30 uur voor een oriënterend gesprek. Locatie: Starterscafé, kantoor Veer man aan de Dorpsstraat 200 in Ze venhuizen. Nieuwerkerk aan den IJssel - In december hield Juwelier van Someren een diamantactie. Bij besteding vanaf 50 Euro ontving de klant een briljantje. Rzat echter maar één echte diamant bij. De klanten konden hun briljantje '"januari bij de juwelier laten testen op echtheid en als de echte diamant Ijevonden zou worden, zet juwelier van Someren die in een ring ter waarde WW bijna 1300 Euro. Monique v.d. Spek-Luijpen was de 9?lukkige winnaar van de actie, ^'j had de echte diamant en op 1 ^bruari mocht zij de speciaal voor haar gemaakte diamanten ring 'n ontvangst nemen. Dolgeluk- k'9 is Monique met haar ring, die ze mede door de gelukkige greep van haar dochter heeft gewonnen. Dochter Famke werd niet vergeten hoor Juwelier van Someren en ook ZIJ kreeg een mooie ring. "Onze decemberactie was zeer ge slaagd", verteld Mirjam van Juwe lier van Someren. Veel klanten die in december een briljantje gekre gen hadden, kwamen die januari op echtheid laten testen. "Het testen was bij iedere klant weer spannend," aldus Jacqueline, "want wie de echte diamant in leverde wint dé gouden ring! We waren even bang dat de echte di amant niet ingeleverd zou worden, maar na drie weken stapte alsnog de winnaar van de diamant bin nen." Juwelier van Someren, Dorpsstraat 54, Nieuwerkerk aan den IJssel, www.juweliervansomeren.nl Nieuwerkerk aan den IJssel -Eet café Cartoons stond nog maar een dag te koop, toen Albert Hessels dat van zijn accountant hoorde. Na wat brainstormen met een aantal vrienden was het besluit snel ge nomen. Met een zes vrienden heeft Hessels het oude stationsgebouw van Nieuwerkerk gekocht en 3 april wordt drank- en spijslokaal Perron Nieuwerkerk geopend. Albert Hessels, ook eigenaar van café restaurant Tof en restaurant Swing in Gouda, gaat de horeca regelen voor het restaurant samen met zijn vrouw Lindsy van Roon en hun team. Eén van de anderen zes vrienden, Gerard van Urk, gaat de financiën uitvoeren en de rest kijkt en denkt mee als mede-eigenaar. "Het is lastig om zeven neuzen dezelfde kant op te krijgen. Er zijn veel ideeën en wensen", vertelt Hessels, "de anderen denken meer als klant. Dat maakt het lastig, maar enorm interessant." En zo creëren we het beste resultaat. Perron Nieuwerkerk, een nieuwe naam en een nieuw restaurant. Het oude Cartoons wordt ingrijpend verbouwd en ook de kaart veran dert. "Als basis bieden we gerech ten van de houtskoolgril. We zijn een van de eersten in Nederland met dit type grill gaat werken, de koks krijgen zelf een cursus van importeur Bonnewits te Berkel om zo het aller beste resultaat uit de gril te halen. Belangrijker nog, het haalt de al lerbeste smaak uit vlees, vis en groente", aldus de nieuwe eige naar. "We hebben een hele goede chef kok kunnen contracteren en we gaan werken met verantwoorde producten: zoveel mogelijk bio logische en streekproducten. We willen kwaliteit bieden voor een betaalbare prijs!" Ook komt er een lunchkaart: van een eenvou dige uitsmijter tot een uitgebreide lunch van twee gangen, alles is mogelijk. "We hebben een uitge breide wijnkaart samengesteld en verder bieden we mooie whisky's, rum en Brand speciaal bieren in verschillende prijsklassen." Het plan is om regelmatig iets voor kinderen te organiseren, zodat de ouders rustig kunnen eten terwijl hun kinderen op een professionele manier worden vermaakt. Ook zal er regelmatig life muziek gespeeld worden in het restaurant. "We wil len een laagdrempelig restaurant zijn met een warme sfeer. Een soort huiskamer van Zuidpias." De officiële opening van restau rant Perron is op 3 april, ledereen is daarbij van harte uitgenodigd. Volg de ontwikkelingen rondom het nieuwe restaurant op facebook en www.perronnieuwerker Eetcafé Cartoons wordt drank- en spijslokaal Perron Nieuwerkerk Moerkapelle - Naar dromenland tussen luxueus nieuw bedden goed... Dat kan nu met een beetje hulp van PLUS Moerkapelle door gedurende drie maanden te spa ren voor luxueus bedtextiel van topkwaliteit van het merk Walra. De spaaractie start maandag 27 januari. Zo kunnen PLUS klanten komend voorjaar dus nog lekkerder slapen. Klanten kunnen sparen voor dekbedovertrekken in de kleuren blauw, antraciet en beige, waarbij de ene kant licht van kleur is en de andere donker. Naast de dekbed overtrekken zijn er ook hoeslakens verkrijgbaar in bijpassend wit. Zo wel de dekbedovertrekken als de hoeslakens zijn verkrijgbaar in twee formaten: lits jumeaux en eenper soons. Hoe werkt het? Bij elke 5 euro aan boodschappen ontvangen klanten een spaarzegel en zijn er extra zegels te krijgen bij steeds wisselende actieproducten. Bij een volle spaarkaart en bijbetaling van 8,95 of 14,95 euro krijgen klanten respectievelijk een één-persoon of lits jumeaux dekbedovertrek. Een halve spaarkaart is met bijbetaling van 5,99 of 7,99 euro in te leveren vooreen hoeslaken in één-persoon of lits jumeaux formaat. Like ons op www.hvhonline.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25