Wat? Verkiezingsdebat voor jongeren Theatervoorstelling voor vrijwilligers sport verenigingen Boulers weer in competitie Hoe kunnen besparen OPLOSSING HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 12 FEBRUARI 2014 25 Jeu de boules 5. Wild zwijn 11Bloedvat 15. Speciaal Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de komende gemeenteraads verkiezingen op woensdag 19 maart mogen jongeren vanaf achttien jaar hun stem uitbren gen op hun favoriete partij. Om een juiste keuze te kun nen maken is het goed om op de hoogte te zijn van de plan nen van de lokale politieke par tijen. Daarom organiseert Jeugd werk Zuidpias voor donderdag 6 maart het 'Wat? Verkiezingsdebat!'. Het debat vindt plaats in 't Blok aan het IJsermanpad 1 en wordt geleid door Allard Lammerts van Bueren. Wie het leuk vindt om mee te den ken over de onderwerpen en stel lingen die aan de politici worden voorgelegd is vanaf 20.00 uur wel kom. Het debat duurt tot 21.30 uur. Voor meer informatie: www.jeugdwerkzuidplas.nl. Zevenhuizen - Met de theatervoor stelling 'Wel winnen hè!' krijgen vrijwilligers van sportverenigingen uit heel Nederland op een speelse manier een spiegel voorgehouden. Trainers, coaches, begeleiders, be stuursleden en scheidsrechters krij gen meer inzicht in hun eigen rol binnen hun vereniging en worden geïnspireerd om te werken aan een positieve cultuur binnen hun club. De voorstelling, die gebaseerd is op praktijkervaringen van verschil lende Nederlandse topcoaches, vindt plaats op woensdag 5 maart van 20.00 tot 21.30 uur in dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klink- hamerweg 86. Inloop vanaf 19.30 uur. De toegang bedraagt 5 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij een kosten) of via welwinnenhe.nl. vestiging van Primera (dan be- Voor meer informatie: taalt men 1,99 euro handelings- www.veiligsportklimaat.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De bou lers van Jeu de Boules Club Nieuwer kerk zijn aan hun dinsdagavondcom petitie begonnen. In een serie van acht wedstrijden meten de spelers hun kwaliteiten onderling. Op deze eerste avond kwamen 25 spelers in actie. Met wisselende teams werd er over drie partijen gespeeld, waar bij pas rond 23.00 de uitslag bekend was. Bas Oosterom bleek de sterkste met drie winst en twintig punten. Hij werd op de voet gevolgd door Simon Smithuis met drie winst en een saldo van negentien punten. Als derde ein digde Peter Troost met drie winst en een saldo van zeventien punten. In de WVTC competitie was er een teleur stellende dag op zaterdag, geen van de drie teams zag kans te winnen. Zuidpias - Op initiatief van de ge meente Zuidpias kunnen onder nemers uit de gemeente een korte training volgen bij het invullen van de Milieubarometer. Met deze milieubarometer kunnen ondernemers het rendement van hun energiebesparende maatrege len vergroten. Naast inzicht in hun milieukosten en energiebesparende maatregelen, berekent de Milieuba rometer de C02-footprint en kun nen ondernemers hun milieucijfers vergelijken met de gemiddelde cij fers in hun branche. Met als uitein delijk doel: daadwerkelijke bespa ring van energie en geld. De gemeente biedt de ondernemers een gratis startlicentie op de Milieu barometer. Daarnaast kunnen twin tig ondernemers een gratis training volgen om de Milieubarometer ef fectief in te zetten binnen hun be drijf. Dit aanbod is onderdeel van het gemeentelijk duurzaamheidsbeleid. De training vindt plaats op donder dag 27 februari van 19.00 tot 20.00 uur. Voor meer informatie en aanmel den: mail@stimuiar.nl of www.milieubarometer.nl. Place:'t Blok.Dsermanpad 1 te Nieuwerker'x Date donderdag 6 maart Time 20.00 tot 21.B0 h. Extra: sten op fouw favoriete onderwerp: http://wmjeug&verkzu idpasnI/debat 1Plakje brood 2. Juridisch beroep 3. Onderwijsinstelling 4. Dik touw 6. Waterdier 7. Japans bordspel 8. Water bij Amsterdam 9. Achter 10. Tuin 12. Neerslag 13. Opwekkende drank 14. Met uitzondering van VLINDERS IN JE BUIK? Misschien wel het ultieme Valentijnsgevoel. Daarom viel de keuze van puzzelmaker Piet op deze puzzelvorm. Vul de vlinder 'n. uitgaande van de gegeven omschrijvingen en breng de letters uit de genummerde hokjes over naar de Qelijk genummerde hokjes in de oplossingsbalk. Bij juiste invulling 'eest u een oude volkswijsheid...

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25