n Q) mè VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0182 - 372 726 Johanna Dederika Versloot-Paul Christina Wilhelmina Baron - Exalto "Stien -Dirry Uitvaartcentrum Van Der Spek HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 12 FEBRUARI 2014 Dirkje Jannetje Molenaar - Knoop Willem Teunis Oosterom Johannes Jacobus de Looze Uitvaartverzorging O^van den Bogerd Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd 010-522 27 90 UITVAART Middelweg 45A, Moordrecht www.vanderspekuitvaart.nl Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. En als Hij dit gezegd had riep Hij met grote stemme: Lazarus, kom uit. Johannes 11: vers 43 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na een leven vol toewijding en zorg voor haar dierbaren, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en mijn zus - Dit - 15 maart, 1946 t 6 februari, 2014 Arie Molenaar Peter en Anita Dorina Anita in herinnering Cora en Pieter Johnny Hugo en Samantha Dennis Angela Trudy en Patrick Suzanne Melisa Paul en Anne Eva Lieke Fenne Wilco en Arinda Matthijs Truus Knoop Liever geen bloemen. De begrafenis heeft woensdag 12 februari plaatsgevonden. Hij staat aan het begin En komt aan het einde Hij is van al het zijnde, Oorsprong, doel en zin Met heel veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Moordrecht, Westeinde 4, 14 november 1922 f Moordrecht, Westeinde 4, 6 februari 2014 C.H.W. Baron Janneke en Nico Helma en Daniël Niek, Tim Arjan en Esther Erik en Sofie Wij hebben haar in stilte bijgezet in het familiegraf te Moordrecht. Correspondentieadres: Westeinde 4, 2841 BV Moordrecht Onze dank gaat uit naar Dokter Van der Wild voor zijn goede en zorgzame begeleiding. Tevens gaat onze dank uit naar het personeel van Zorgpartners Midden Holland in zorgcentrum Moerdregt voor hun toewijding en betrokken inzet. C.H. W. Baron Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa - Wim - Uw velen kaarten, bezoeken en gesprekken hebben hem en ons bemoedigd in deze moeilijke periode. Maar bovenal dat hij omringd werd door uw gebed is hem en ons tot grote steun en troost geweest en zal voor ons een dierbare herinnering blijven. J. Oosterom-den Uijl Kinderen en kleinkinderen Moerkapelle, februari 2014 Een moeder sterft altijd te vroeg. Al wordt ze nog zo oud. Verdrietig, maar dankbaar heeft onze moeder, schoonmoeder en oma op haar eigen manier afscheid van ons genomen Weduwe van Pieter Versloot sinds 5 november 1989. Nieuwerkerk aan den IJssel, 12 januari 1924 Gouda, 6 februari 2014 Aijan en Annette Kim Anouk en Mike Paul en Yvonne Anne en Mike Hidde Simon Michael en Susanne Patricia Correspondentie-adres: A.J.C. Versloot Kievitdreef 75 2743 ED Waddinxveen De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 11 februari. Enige en algemene kennisgeving Joop Rotterdam *4 februari 1935 Rotterdam tl februari 2014 De plechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. jag en nacht b&etkbasr Ireueweg 1? - 2665 AN Bleiswijk www.uitvaartverzorgingvandenboger

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 33