Moerkapelle een Dorpshart rijker v<$ UÜEEEi Podiumplaatsen voor broers Van der Vliet Groeneweg verliest dure punten Streekgenoten lopen Tunnel loop Mooie overwinning DS1 9 Stichting Vestia en Van Leeuwen Makelaardij feliciteren V.O.F. Versbakkerij Eshuis, Boekhandel Bennekom V.O.F en Praktijk Joosten B.V. met hun nieuwe behuizing aan de Dorpsstraat te Moerkapelle! iffflfJIIlHII'lll Er zijn nog 3 winkelruimtes te huur voor aantrekkelijke prijzen, winkeliers-ondernemers laat deze kans niet lopen!!! Meer info: Van Leeuwen Makelaardij og B.V. Tel. 0180-313370 info@vanleeuwenmak.nl - www.vanleeuwenmak.nl HART VAN HOLLAND 12 FEBRUARI 2014 39 Judo Voetbal Atletiek Basketbal Zevenhuizen - Op het zeer matige veld van DRL en met een harde te genwind begon Groeneweg afge lopen zondag in Rotterdam aan de wedstrijd. DRL was duidelijk greti ger in de duels en zette na twintig minuten de 1-0 op het scorebord. De eerste helft werd daarna vooral gekenmerkt door enkele grove over tredingen van de kant van DRL. Doordat de scheidsrechter hier niet altijd even adequaat op re ageerde was het een wonder dat de wedstrijd niet uit de hand liep. Ook in de tweede helft kwam DRL beter uit de startblokken. Met wat geluk kreeg een aanvaller van DRL de bal mee en via de kluts verdween deze door de benen van verdediger Rick Willemsen, waarna het een koud kunstje was om de bal in te tikken; 2-0. Nadat Groeneweg een terechte strafschop voor hands door de scheidsrechter werd onthouden, namen de mannen uit Zevenhuizen het heft in handen maar de voor zetten en lange ballen van achteruit hadden niet het gewenste effect. Eindstand: 2-0. De verdediging van DRL maakte het de Groeneweg speiers keer op keer moeilijk. Jeffrey (links) en Mitchel van der Vliet stonden zondag beiden op het podium in Rijen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeffrey en Mitchel van der Vliet kwamen voor Budoclub Geisha op zondag 9 februari uit op het Sprokkeltoer- nooi in Rijen. Jeffrey kwam uit in een nieuwe gewichtsklasse tot 55 kilogram. Na weken uit de roula tie te zijn geweest door een bles sure ging de oudste van de twee broers voortvarend van start en wist hij de eerste drie partijen win nend af te sluiten. Ook in de finale kwam Jeffrey niet in de proble men, waardoor hij de hoogste trede van het podium mocht betreden. Vervolgens was het de beurt aan Mitchel om op de tatami in actie te komen. Hij kwam uit in een sterk deelnemersveld van 25 judoka's. Zijn eerste partij won Mitchel met gemak, maar de tweede liet hij onnodig verloren gaan. Hierdoor kwam hij al vroeg in de verliezer spoule terecht. Door vijf partijen op rij te winnen wist Mitchel alsnog de derde plaats te veroveren. Regio - Een aantal streekgenoten nam zaterdag 8 februari deel aan de Tunnelloop over 25 kilometer in Oud-Beijerland. Onder hen Pas cal Claes uit Waddinxveen en Eric Smits uit Nieuwerkerk aan den IJssel. Beide atleten, ook masterzwemmer bij ZEtPC De Gouwe, waren vanaf de start in de kopgroep te vinden. Van de in totaal 180 deelnemers eindigde Smits op de tiende plaats in 1.41.23 en Claes werd zestiende in 1.44.23. Nieuwerkerk aan den IJssel - Waterdragers Dames Senioren 1 speelde zaterdag 8 februari hun derde wedstrijd van het seizoen, in de Parkzoomhal tegen Silver- town Lions. Het beloofde een spannende wedstrijd te worden, aangezien de Nieuwerkerkse dames de vo rige wedstrijd met één punt ver schil verloren van de dames uit Schoonhoven. De eerste score was voor Silvertown Lions en het eerste kwart eindigde met een stand van 13-11 voor Water dragers. Het was een spannende wedstrijd en de ruststand was 27-21. Na rust ging het redelijk gelijk op en de dames wonnen, ondanks het lage aantal speel sters, met acht punten verschil: 41-33. Naast de dames senioren 1 hebben alle teams die afgelo pen zaterdag speelden gewon nen, U10 met 44-9, U12 met 51- 22, JU 14 met 125-10, JU16 met 85-24 en JU18 met 65-51. mm M 1 t ll I VAN LEEUWEN MAKELAARDIJ OG BV

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 39