i rkdag open tot tuin Wethouder verklaart nieuw voordeelseizoen voor geopend Dorrestein niet onverdeeld gelukkig met discounter t*HOUEKTE,'E,,FO iU vAVonne Heeft u (verjbouwplannew? RIOOL VERSTOPT? >A UUR SERVICE Gewoon even bellen!!! CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. -ïffl Bfe' «lij ,lB editie: zuidpias 3 7 e jaargang nummer 1583 19 februari 2014 Zevenhuizense peuter bezoekt naamgenoot Voorbode van de lente? "Je moet blij wezen met watje hebt..." Mijn stem gaat naar... Opnieuw asbest in Ambonwijk reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen 1 UW DROOMHUIS! 0 V E R A L E N ALTIJD: WWW.HVHONLINE.NL Veelplegende zakkenroller zit vast Speurtocht leidt tot aanhouding inbrekers Getuigen inbraak gezocht ^HART HOLLAND Pagina 3 Pagina 3 Pagina 9 Pagina 12 ft 13 Pagina 33 Nieuwerkerk aan den IJssel - De kin deren van Gozina Jansen uit Nieu werkerk aan den iJssei zien er al naar uit: zwemmen, naar de pannenkoe kenboot, of voordelig iets anders leuks doen met hun gloednieuwe Rotterdampas. Jansen kreeg maan dag in het Nieuwerkerkse Polderbad symbolisch de eerste pas voor 2014 overhandigd door wethouder Arjen Hazelebach. De Rotterdampas bestaat al 25 jaar. Voor Jansen wordt het een eerste kennismaking met de regio nale voordeelkaart. Daarmee kan zij vanaf 1 maart gratis of met korting op pad naar ruim vijfhonderd at tracties in Rotterdam en omstreken. Jansen: "Ik kende de pas niet, maar weet nu dat je er veel voordeel mee kunt halen." In Zuidpias krijgen pas houders onder meer kortingen bij zwembad Het Polderbad en bij de bibliotheken. De prijs van de pas is afhankelijk van leeftijd, inkomen en gezinssituatie: zes tientjes is het standaardtarief, mensen met een kleine beurs betalen vijf euro. Wethouder Arjen Hazelebach en Gozina Jansen, met haar kinderen Mariano, Jacqueline en Esmeralda. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een groep omwonenden van winkelcen trum Dorrestein in Nieuwerkerk aan den IJssel is geschokt door het voor nemen om op de plek van het voor malige Rabobank-pand aan de J.A. Beijerinkstraat een grote discount supermarkt te bouwen. Ze maken zich zorgen over de verkeersveilig- Rloolrnmrtilcm P VAN ADRICHEM moordrecht 0182 3 75823 06-53373931 Jfyrioolservice-Dvanaririrhpm heid en leefbaarheid in de buurt. Anderen zien ook voordelen: "Het is wel makkelijk, zo'n winkel aan de overkant." De overbuurvrouw van het leeg staande pand geniet maandag in haar voortuin van de lenteachtige temperaturen. Over de plannen voor een Lidl aan de overkant heeft ze gehoord. Het roept dubbele gevoe lens op: "Lidls zijn meestal winkels die er nogal schreeuwerig uitzien. Maar ja, nu ziet het pand er ook niet uit. Hoeveel last we er verder van zullen krijgen, zal vooral afhangen van waar de ingang komt." In de plannen zoals Rabobank, ge meente en Lidl die begin februari hebben voorgelegd aan een groep wijkbewoners, ligt de hoofdingang van de discounter tegenover het huidige winkelcentrum Dorrestein, aan de voormalige Lorentzstraat. Op het dak van de nieuwbouw zijn ruim vijftig parkeerplaatsen gepland, en een op- en afrit. De supermarkt zou minimaal zes dagen per week open zijn van 8 tot 21 uur. Lees verder op pagina 9 T 010-521 59 22 www.houweling-architekten.nl EB W WSBf WÏ Intratuin Zevenhuizen Br« 2761 KA Zevenhuizen. Kijk ïdeweg 86c op www.intratuin.nl intratuin kleurt jd leven Burg. van Heugtenlaan 119 te Nieuwerkerk aan den IJssel Royale eengezinswoning (145 m2) met tuin op Zuid-Oosten! Het voormalige Rabobankkantoor aan de J.A. Beijerinkstraat, met daarachter winkelcentrum Dorrestein, waar de hoofdingang van de supermarkt is gepland. Vraagprijs C 295.000,- k.k. 0180-332222 www.vdpanne.nl woning-&bedn|fimakelaardi| Nieuwerkerk aan den IJssel - De dader van een poging tot zakkenrollen en van een daad werkelijk diefstal van een por temonnee in winkelcentrum Reigerhof, is na onderzoek door de politie Zuidpias achterhaald. De 25-jarige man bleek in an dere gemeenten meer soort gelijke misdrijven te hebben gepleegd en is daarvoor elders in Nederland op heterdaad aangehouden. Hij is vastgezet en moet zich voor zijn daden verantwoorden voor de rechter. Moerkapelle - Een inwoonster van Moerkapelle ontdekte zon dagavond bij thuiskomst dat er was ingebroken. Ze zag de in brekers wegrennen. De politie zette met meerdere eenheden de uitvalswegen van het dorp af en ook werd een politiehe- likopter ingezet. Mede dankzij de hulp van inwoners die as sisteerden bij de speurtocht naar de gevluchte inbrekers, werden vier mannen in de leef tijd tussen 25 en 34 jaar aan gehouden die zich in een steeg schuilhielden. Zevenhuizen - Bij de politie kwam zondag om 19.35 uur een melding binnen dat twee mannen bezig waren in te bre ken in een woning aan de Le liestraat. De inbrekers gingen er vandoor in een donkerkleu rige auto, klein model, waarvan een van de achterlichten de fect was. De politie stelde di rect een onderzoek in, maar de inbrekers en auto werden niet meer aangetroffen. De politie verzoekt getuigen die de inbre kers of auto hebben gezien dit te melden via telefoonnummer 0900-8844.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 1