Computermaatje doneert prijs Onderwijs- Auto Nesselande voor optimale bijlage Hart van Holland service tegen betaalbare tarieven Consument in het zonnetje tijdens Valentijn Veerman Financieel Adviseurs wint Hypotheek Award 2014 voor beste advies HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 19 FEBRUARI 2014 23 as Specialist Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - In winkelcentrum Reigerhof werd op Valentijnsdag het winkelend publiek ook even verwend door de winkeliers. In de koepel was een gezellig terras ingericht waar de mensen een kopje koffie kregen aangeboden met een bonbon in de vorm van een hartje. Jaarlijks organiseren de onderne mers van winkelcentrum Reigerhof een Valentijnsactie. Zij willen op die manier de consument even in het zonnetje zetten. "Ondanks dat de voorjaarsvakantie net begon op die dag was er veel belangstelling en zat het terras regelmatig helemaal vol", vertelt Kaasspecialist Theo van Dongen namens de organiserende Rotterdam Nesselande - 'Bij Auto Nesselande worden met regelmaat trainingen gevolgd om op die manier bij te blijven met de snelle ontwik kelingen en regelgeving op het gebied van autotechniek'. Aan het woord is Aad Capitein, ondernemer sinds 1967 en directeur van Auto Nesselan de, gevestigd op het bedrijventerrein van de gelijknamige Rotterdamse wijk. Reparatie van alle merken auto's, APK, bandenservice, onderhoud en schadeherstel van personenauto's en lichte bedrijfsauto's gelden als de belangrijkste kernactiviteiten van Auto Nesselande. winkeliers. "De mensen vonden het een leuke actie, we kregen veel en thousiaste reacties." www.winkelcentrumreigerhof.nl Door de centrale ligging en een goede bereikbaarheid is deze op service gerichte garage een uitste kende locatie voor autobezitters uit Nesselande, Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen en Zevenkamp die snel en correct kleine manke menten aan hun auto verholpen willen hebben. Met dank aan de moderne apparatuur, flexibiliteit en de overzichtelijke bedrijfskosten is Capitein in staat om de tarieven beheersbaar te houden en klanten op een vertrouwde en vakkundige wijze van dienst te kunnen zijn. Meer info: Auto Nesselande, Otto van Tussenbroekstraat 119, T 06 50286676 of E info@autonesselande.nl Waddinxveen - In de Onderwijs- bijlage van Hart van Holland op 22 januari stond een kruiswoordraad sel afgebeeld, specifiek gericht op scholieren. Door inzending van de juiste oplossing kon een mooie prijs worden gewonnen en uit de vele inzendingen is intussen de prijs winnaar bekend geworden. Johan Snelleman, eigenaar van Compu termaatje overhandigde op vrijdag 14 februari de prijs persoonlijk aan Lars Oostendorp uit Waddinxveen. Lars, 12 jaar oud zit in groep 8 en wil graag het Havo-VWO onder wijs aan het Coenecoop College in Waddinxveen gaan volgen om zo later strafrechtadvocaat te worden. Lars was natuurlijk heel blij met zijn gewonnen laptop en liet we ten nog niet over een eigen com puter te beschikken en dat het nu wel heel goed uitkomt om zo zijn Powerpoint creativiteit verder uit te breiden. De prijs, een Dell Vostro laptop uitgevoerd met 15.6 inch scherm inclusief luxe draagtas met een totale winkelwaarde van bijna 600 euro werd beschikbaar gesteld door computerspecialist en repara tie centrum Computermaatje aan de Apollolaan 57 uit Waddinxveen. Computermaatje is al ruim 11 jaar het bekende en vertrouwde adres voor reparaties aan computer of laptop en is gespecialiseerd in het oplossen van problemen zoals vi rus- en dataverwijdering. Ook voor de levering van nieuwe of gebruikte computers met 100 °/o (service) ga rantie of externe harde schuiven, USB pennen kan men hier terecht. Meer info en aanbiedingen: www.computermaatje.nl of bel 0182 636465. Zevenhuizen - De kleine Onafhankelijke Adviseurs hebben woensdag 12 februari de Hypotheken Award voor het beste advies gewonnen. Adfiz, de branchevereniging voor de onafhankelijk adviseur, heeft de Awards namens de beroepsgroep in ontvangst genomen. Veerman Diensten B.V. is lid van Adfiz. Marina Veerman is blij met de award: "Deze erkenning van de consument is heel waardevol. Vooral omdat de consument in het onderzoek heeft aangegeven de kleine Onafhankelijke Adviseurste ervaren als een adviseur die eerlijk advies geeft en erop uit is om het belang van de klant te dienen. Dat is precies waar wij voorstaan." Onafhankelijk advies heeft de consument veel voordeel te bie den. Negen voordelen van onaf hankelijk advies zijn te vinden op finfin.nl. Finfin is een ini tiatief van de ruim 800 Adfiz- leden om klanten te helpen bij het maken van betere finan ciële keuzes. Op Finfin vindt een klant wat belangrijk is bij zijn keuze voor financiële diensten en producten, en waar hij naast de prijs nog meer op moet letten. De Hypotheken Award is een initiatief van het Institute voor International Research en onder zoeksbureau GfK en werd uitge reikt tijdens het 23e Hypotheken Event in Almere. De onafhankelijk adviseurs scoor den in hun categorie (Advies) het hoogste op tevredenheid onder consumenten. Daarnaast gaven consumenten het meest aan hun onafhankelijk adviseur aan vrien den of familie aan te bevelen. Onderzoeksbureau GfK deed voor de categorie 'Beste Advies' on derzoek onder consumenten die in 2013 een adviesgesprek heb ben gehad voor een nieuwe hy potheek.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23