vrijdag 28 februari zaterdag 1 maart Op de fiets naar de Lidl Verpaupering Heren Macdaniël bieden schaaktoppers forse tegenstand Collecte Reumafonds Halve meter hoge drankflessen op rommelmarkt Prijzen tussen de 10,= en 75 hain beauty Pashion HART VAN HOLLAND ADVERTFNTIi 26 FEBRUARI 2014 19 - Schaken Dorpsstraat 35 - 37 2912CA Nieuwerkerk ad IJssel 0180-314301 www.gente.nl info@gente.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Het is jammer dat sommige mensen tegen de komst van de Lidl zijn en denken dat de verkeersveiligheid een pro bleem wordt, maar daar ben ik niet bang voor want de meeste mensen zullen op de fiets komen. Het wordt zo wel levendiger rond het winkel centrum en dat is gunstig voor de winkels. De initiatiefgroep heeft bezwaar tegen de Lidl, maar deze mensen zijn wel bij een winkelcentrum gaan wonen en dan kun je verwachten dat het wat drukker gaat worden. Zij zullen als de Lidl er eenmaal is, waarschijnlijk als eerste naar bin nen gaan. Frans Pot Nieuwerkerk aan den IJssel Moordrecht - Vanwege de absen tie van een aantal toppers moes ten de beide heren Macdaniël het in de zeventiende competitieronde bij schaakvereniging De IJssel op nemen tegen twee titelkandidaten. Arie jr speelde tegen Léon Ja- cobse. Hij hield de partij van be gin tot einde in evenwicht met remise als prima resultaat. Arie sr bood Pim te Lintelo uitstekend te genstand. Dit duel werd pas in de laatste speelminuten beslist toen Te Lintelo in een toreneindspel een pion kon laten promoveren. Gerard van der Wouden verloor van Stefan Lipschart en Rien Duine en Mick van den Berg deelden het punt. Lotte van der Wouden verloor van Sjaak in 't Veld en de partij van Aad van der Meer tegen Casper de Pijper werd een pionnengevecht waarvan Van der Meer er een meer had, wat echter niet genoeg bleek om de winst binnen te halen. Teus Boere won van Jan van den Dorpel en ook Bastiaan Rietveld haalde een punt binnen tegen Jan Vink. Stand aan de kop van de rang lijst: 1. Frank Visser, 2. Léon Ja- cobse, 3. Hans Lodeweges. Voorts werden nog twee inhaalwed strijden voor het toernooi om de Zil veren Dame gespeeld. Nico Dannis hield Wim Mulder in de uurpartij knap op remise, maar daarna ging het mis. In de tweede partij gaf hij zijn dame weg en bij het snelschaak kwam hij er niet aan te pas; 7-2 winst voor Mulder. Voor Aad van den Berg was voormalig IJssel lid Je roen Eijgelaar te sterk: 9-0. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een groot aantal vrijwilligers gaat in de week van maandag 10 tot zaterdag 15 maart langs de deuren om geld in te zamelen voor het Reumafonds. Reuma is een verzamelnaam voor ruim honderd aandoeningen aan botten, gewrichten en spieren. In Nederland leven ruim twee mil joen mensen met een vorm van reuma. Reuma heb je levenslang en komt bij alle leeftijdsgroepen voor. Onderzoek naar de oorzaak en be handeling van reuma is kostbaar. Het Reumafonds krijgt hiervoor geen subsidie van de overheid en is daarom volledig afhankelijk van gif ten van particulieren en bedrijven. Wie in de collecteweek een paar uur aan dit goede doel wil besteden kan zich aanmelden via 0180-315440. Graag wil ik reageren op het redactionele stuk 'Gemeente wil verpaupering bankkantoor voorkomen' in het Hart van Holland van vorige week. Helaas moet ik als bewoner van Ze venhuizen constateren dat de ge meente Zuidpias het gemeentehuis van Zevenhuizen volledig heeft la ten verpauperen (zie foto), evenals de Dorpsstraat. Schande! Paul de Boer Zevenhuizen Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden bevatten en moeten voorzien zijn van uw naam. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven in te korten. Zevenhuizen - De meest opval lende artikelen op de rommelmarkt van zaterdag 1 maart zijn de twee zeldzame mega sierflessen van een halve meter hoog. Ook staat er een inbouwkoelkast te pronken, zijn er volop spullen voor in de tuin en in goede staat verkerende sets eetka- merstoelen. De bekende graaikrat- ten worden uitgestald en omdat Pasen zich bijna aandient is er een kraam met paasspullen. De rommel markt van de hervormde kerk aan de Wilgenlaan 2 is zaterdag open van 9.00 tot 12.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19