"Alles binnen handbereik harde eis" CENTRUM minim -"Gemak en comfort voorop" y//////////, WADDINXVEEN 2 HART VAN HOLLAND CENTRUM WADDINXVEEN I 26 FEBRUARI 2014 "Het is de combinatie van voorzieningen en een schappelijke prijs die mij tot aankoop van een dekwoning in Nieuw Centrum Waddinxveen deed besluiten", vertelt starter Jeroen Dols (26) enthousiast. "Ik kom direct boven de winkels te wonen en er is veel ruimte; ik heb vier kamers, samen 110 vierkante meter over twee verdiepingen. Ook de locatie ten opzichte van mijn werk is ideaal. Tel daar de binding met het dorp en de parkeerruimte bij op en je hebt alles wat je nodig hebt." droog en veilig kan staan. Verder heb ik uitzicht op het plein, wat leuk is voor het sociale aspect en een tuin aan de andere kant, wat weer lekker privé is." Goede indruk woning Van zijn nog op te leveren woning kreeg Jeroen vrij snel een indruk. "In het Informatiecentrum kun je 3D door de stad lopen. Fantastisch! Ook mijn vrien din kreeg een goed beeld van de woning; ze was erg enthousiast over de rondleiding die de heer De Pa ter op de bouwplaats gaf." Binding Jeroen heeft niet zomaar voor Waddinxveen geko zen. "Mijn vrienden wonen hier, ik sport in het dorp en ten opzichte van mijn werk bij Mulder Mazda in Rotterdam is het gunstig gelegen. Ik kan me geen betere plek wensen." Een jaar lang zocht Jeroen naar de perfecte woning. "Ik zou eigenlijk ergens anders gaan wonen in Wad dinxveen, maar dat ging op het laatste moment niet door. Gelukkig wees makelaar De Pater mij op het nieuwe centrum. Een fijne plek met alles binnen handbereik." Droog en veilig parkeren Het winkelcentrum heeft een goede mix van grote ketens en lokale helden, volgens Jeroen. Naast de nabijheid van winkels vindt hij de aanwezigheid van parkeerruimte onder het centrum belangrijk. "Dat was toch wel een harde eis, een plek waar mijn auto Jeroen Dols, koper dekwoning: centrumwaddinxveen.nl Familie Sanderman, kopers gelijkvloers appartement: "De prijs, de locatie, de ruimte... Allemaal redenen om een gelijkvloers appartement in Nieuw Centrum Waddinxveen te kopen. Met het oog op later lieten we gemak en comfort meetellen bij de keuze voor de woning", aldus mevrouw Sanderman (45). Met haar man (55) en dochter (11) verhuist ze naar het nieuwe centrum. De familie Sanderman verhuist eind 2014 van Moor drecht naar Waddinxveen, vanwege haar kerkge bondenheid. "Maar ook omdat de school voor onze dochter en het werk van mijn man dichterbij zijn- We wilden eerst ons huis in Moordrecht verkopen, voor we een nieuwe woning kochten. Na tweeën- halfjaar lukte dat. Momenteel wonen we in een tij delijke woning, de oplevering van het appartement vindt eind dit jaar plaats." Ruimte Het vierde etage-appartement heeft een prachtig uitzicht over Waddinxveen. Met vier kamers, een binnenoppervlak van 96 vierkante meter en een buitenoppervlak met balkon van tien vierkante me ter biedt de woning de familie Sanderman voldoen de ruimte. "Onze elfjarige dochter heeft een eigen kamer en wij hebben een hobbykamer om edelste nen te bewerken. Ideaal dus." Droog winkelen en parkeren "Voor onze oude dag is het handig dat er een lift is-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 24