fcuiifefcer# Uw kostbaarheden zijn goud waard! 0 O 0 0 O 0 goudwisselkantoor Er werd gebridged... Oecumenische viering Aswoensdag Iedere vrijdag Open Kerk facebook J| Vrouwen van Nu naar glasmuseum Kroeg in 't Blok Mannenkoor in Open Deur Dienst www.goudwisselkantoor.nl Troef Vrouw Praise avond in hervormde kerk HART VAN HOLLAND 26 FEBRUARI 2014 37 Volg ons op Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Like woensdag Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van de Nieuwerkerkse Bridge Club speelden maandag de vierde ronde van de vierde competitie. A-poule: 1. Rob Duiverman en Cor Lageman, 59,58°/o; 2. Joan Sipman en Irene den Hollander, 57,08%; 3. Lueie Wijnen en Wim Schreuder, 55,00%. B-poule: 1. Wil Blok en Berthy van Lieshout, 64,24%; 2. Anneke en Ton Stekelenburg, 60,76%; 3. Joke van Opstal en Wim Struik, 53,82%. Zevenhuizen/Moerkapelle - Tus sen de RK Gemeenschap en de Gereformeerde Kerk bestaat al ja renlang een nauwe samenwerking bij de vieringen in de Stille week (vespers), op Witte Donderdag en op Goede Vrijdag; vieringen aan het einde van de veertigdagentijd. Daarnaast is er al lange tijd de wens om zich ook aan het begin van deze periode samen te bezin nen op de betekenis ervan. Met een gezamenlijke viering op woensdag 5 maart, Aswoensdag, in de Ont- moetingskerk aan de Dorpsstraat 106 wordt aan deze wens vorm en inhoud gegeven. De dienst begint om 19.30 uur. Zevenhuizen - De Ontmoetings- kerk aan de Dorpsstraat 106 is met ingang van 7 maart iedere vrij dagmorgen geopend voor mensen die op zoek zijn naar stilte of ont moeting. Vanaf 10.30 uur is er ge legenheid een kaarsje te branden, naar muziek te luisteren, een kopje koffie te drinken bij de leestafel of andere mensen te ontmoeten. De bezoekers kunnen dan ook wis selende exposities bezichtigen. De komende weken worden werken van Bert de Graaf geëxposeerd. Like ons op www.hvhonline.nl - ©hartvanholland 5HART VAN HOLLAND De ochtend wordt om 12.00 uur afgesloten met een middaggebed. Alleen deze viering bijwonen is ook mogelijk. Moordrecht - De Vrouwen van Nu, afdeling Moordrecht, brengen woensdag 14 mei een bezoek aan het Nationaal Glasmuseum. De bus vertrekt om 9.30 uur richting Leerdam waar men onder meer een demonstratie krijgt van wat kunste naars met glas kunnen maken. Na de lunch wordt het uitstapje afge sloten met een vaartocht over de Linge. Rond 17.00 uur keert de bus terug in Moordrecht. Voor meer informatie en aanmel den: 0182-374398 of nellyenjan@ hetnet.nl. Moordrecht - De leden van dames bridgeclub Troef Vrouw schoven woensdag 19 februari aan voor een bridgemiddag. Ria Offerman en Anka Huijsmans eindigden bovenaan met 61.48%. De tweede plaats was voor Fien van der Panne en Mieke Pieterse (53.13). De derde plaats werd ge deeld door de koppels Joan van Biemen/ Liesbeth Palsgraaf en Ank Rook/Gre Ramaker; beide scoorden 52.08%. Zevenhuizen - In de hervormde kerk wordt zaterdag 8 maart een praise avond gehouden met als thema 'Op weg naar het Licht'. De muzikale begeleiding is in handen van de Ichtus Praise Band uit Rot terdam. Aanvang 20.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kroeg van 't Blok aan het IJser- manpad 1 is vanavond, woensdag 26 februari vanaf 20.30 uur open voor een praatje en spelletje. Ook op vrijdag 28 februari is de kroeg 's avonds open. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Hollands Christelijk Mannenkoor verleent op zondag 9 maart haar medewerking aan de Open Deur Dienst in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Het koor is voortgekomen uit het Hillegersbergs Christelijk Mannen koor dat werd opgericht in 1953. Het koor maakte een enorme groei door en verhuisde om die reden in 1984 naar Berkel en Rodenrijs. Mo menteel bestaat het koor uit 130 leden en wordt sinds 1989 geleid door Arjan Breukhoven. De dienst, waarin dominee Chris Andel voorgaat, begint om 17.00 uur. De samenzang begint om 16.50 uur. Het orgel wordt bespeeld door André de Jager. "Ik stem ChristenUnie/SGP..." omdat ik als boomkweker vind dat dit de meest groene partij van Zuidpias is." a Hans Breedijk (Zevenhuizen) Christen) nie Zuidpias S Cf P fOs XV- 0oudw,«»«,kantoor is eigendom van '«mille De Rmter "e«ft ruim 25 /aar expertise! ledereen heeft kostbaarheden in huis. Soms zelfs zonder dat men zich hier bewust van is. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintje waar grootvader nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Zo ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn en mocht u het willen verkopen, dan bieden we u ook nog eens een reële prijs. Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Nieuwerkerk aan den IJsse) Bij ingang C1000 Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel niemvefke*1isandMij*sei#9<Hidw)**elk*nt00f.n! Openingstijden «*«j van 10.00 -16,30 uur Locaties bij u in de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37