Kaasspecialist Theo van Dongen bereikt Finale Nederlands Beste Buitenlandse Kaasspecialist 2014 Uitslag Valentijnsactie MVZ bekend m GRATIS baby inloopspreekuur Eeterij Het Smaakhuis krijgt vorm en opent binnenkort haar deuren Slingerland Bloemen organisteert verwenavond BESTE 5 grair si HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 26 FEBRUARI 2014 39 9i(aas Specialist BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO ■HHHHHHHHHHHHMHIHHHHHHHHHHflHHHHHHHHHflHHHHHHHflHflHi Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kaasspecialist in de Reigerhof heeft de finale bereikt van de Productca tegoriewedstrijd 'Nederlands Beste Buitenlandse kaasspecialist 2014'. Samen met vier andere speciaal zaken maakt de winkel nu kans op het winnen van deze categorietitel en de bijbehorende prijs, de Buiten landse kaastrofee. Finale Na in de halve finale door (ano nieme) vak- en consumentenjury leden te zijn beoordeeld, worden de finalisten van de competitie Neder lands Beste Buitenlandse kaasspe cialist 2014 in de komende maand door meerdere juryleden onafhan kelijk van elkaar bezocht. De totale winkel en daarin vooral het assor timent Buitenlandse kaas, wordt uitvoerig beoordeeld. De beoorde lingen van de consumentenjury, de vakjury en de vorige winnaar bepa len samen de einduitslag. Bekendmaking winnaar Op dinsdagavond 25 maart a.s. volgt in Burgers' Zoo in Arnhem, tijdens het Branchefeest Kaas Et Delicatessen, de spannende ont knoping van de Competitie Ne derlands Beste Buitenlandse kaas specialist 2014. Nadat de finalisten aan de branche zijn voorgesteld, wordt onthuld welke winkel zich twee jaar lang 'Nederlands Beste Buitenlandse kaasspecialist' mag noemen en winnaar is van de fel begeerde Buitenlandse Kaasspecia- listtrofee. Tijdens het Branchefeest Kaas- en Delicatessen worden ook de win naars bekendgemaakt van de Pro ductcategoriewedstrijden 'Neder lands Beste Boerenkaasspecialist 2014' en 'Nederlands Beste Noten specialist 2014'. De Productcate goriewedstrijden zijn een initiatief van het Vakcentrum, Kaas Et Deli catessen te Woerden Zevenhuizen - Middenstandsvereni ging Zevenhuizen organiseerde voor de tweede maal met succes de Va lentijnsactie. Met deze actie hadden bezoekende klanten de mogelijkheid om hun stem uit te brengen op de leukste en klantvriendelijkste win kelier van Zevenhuizen. De meeste stemmen werden uitgebracht op de Wonderlijke Verleiding, met Nadia Vis als winnares. Evenals in 2013 kwam zij als beste naar voren en met deze onderscheiding won Nadia oen beker, aangeboden door Van Rijs als trofee en een compleet nieuwe outfit, die beschikbaar werd gesteld door Bij 111. Onder alle inzenders werd een mooie prijs verloot en de winnaar was de heer E. Meeuwisse. Deze prijs werd beschikbaar gesteld door JUMBO supermarkt en bestond uit een goed gevulde JUMBO bood- schappenkrat. Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Moordrecht - 'Right place, right time'! Aan het woord is Willem de Jong die samen met zijn partner Anja Woordmeijer een nieuwe uit daging zocht en heeft gevonden aan de Kerklaan 23 in het pand waar voorheen slijterij DH17 was gevestigd. Willem en Anja zijn dui delijk hun sas als zij hun verhaal doen over de toekomstplannen die vanaf 1 maart werkelijkheid worden. De kaart van Eeterij Het Smaakhuis is duidelijk eigentijds en volledig gebaseerd op verse in grediënten uit de Hollands-Franse keuken. De naam Het Smaakhuis is goed gekozen, want alle ge rechten worden van begin tot eind met veel liefde en aandacht zelf door Anja in eigen keuken bereid. Er wordt in de keuken van Eeterij Het Smaakhuis geen gebruik ge maakt van diepvriesproducten en er wordt niet gefrituurd. "Je proeft in alles heel veel lekkere verse kruidjes", aldus Anja. De geselec teerde leveranciers zorgen bij het lezen van dit bericht nu al voor hooggespannen verwachtingen, want Schmidt Zeevishandel en De Bloois Horeca Slagerijen staan garant voor versheid en kwaliteit. Het Smaakhuis verkoopt ook ver se vis en (biologisch) vlees voor thuisgebruik: elke maandag tussen 15.00 en 20.00 uur kan men bin nenlopen om te bestellen en elke donderdag kunnen de bestellingen vers gevacumeerd en geportio- Nieuwerkerk aan den IJssel - De kinderfysiotherapeuten van Kinder- fysiotherapie M en M houden za terdag 1 maart a.s. met een babys- preekuur. Ouders die vragen hebben °ver de ontwikkeling van hun baby kunnen terecht op het maandelijk se gratis spreekuur. Bij baby's kun nen zich al problemen voordoen, waarover u zich zorgen maakt. Bij voorbeeld: te weinig spierspanning of juist te veel spierspanning, een voorkeurshouding, een afvlakking van het hoofdje of als ze erg on rustig en huilerig zijn. Dit alles kan invloed hebben op de motorische ontwikkeling. Mogelijk twijfelt u of behandeling nodig is. Wij denken met u mee en staan klaar met raad en daad. Het spreekuur vindt ie dere eerste zaterdag van de maand plaats van 10.00 uur tot 12.30 uur. neerd worden afgehaald. Meer in formatie staat op de website. Tevens is er weer een oud gebruik in ere hersteld: elke zondagmid dag zullen van 13.00-17.00 uur pannenkoeken voor het gehele ge zin worden geserveerd. De locatie aan de Kerklaan wordt momenteel onder handen genomen en de in richting zal worden afgestemd op de gewenste sfeer en smaak van beide rotten die al sinds 1980 ac tief zijn in de Moordrechtse ho reca: "gewoon, gastvrij, gezellig en niet duur, daar gaat het om, dat wil toch iedereen?", aldus Willem. Het Smaakhuis is op zaterdag 1 maart geopend vanaf 19.00 uur. Reserve ren kan vanaf 27 februari. Meer info: www.eeterijhetsmaakhuis.nl Mieke en Muriel, de therapeuten hebben één duidelijk doel: leder kind, hoe klein dan ook, moeten kunnen genieten van bewegen. Meer info? www.kinderfysiotherapiemenm.nl Kinderfysiotherapie M en M, Kerklaan 81 a, Nieuwerkerk aan den IJssel, T 0180313045 of E: kinderfysiotherapie@live.nl Moordrecht - Op vrijdag 28 februa ri organiseert Slingerland Bloemen in Moordrecht een echte verwen avond. Het bedrijf Total-Stream komt advies en demonstraties ge ven over de diverse soorten mas sage. Voor uw handen en nagels komt "Handen en Voeten" advies geven in manicure en het kookei- land wordt bemand door traiteur Dubois. Speciaal voor de bezoekers serveert hij heerlijke entrecotes. Er worden bloemendemonstraties ge geven met "gewassen" bloembol len op een dienblad. Eenvoudige maar mooie opmaak met diverse soorten mos en/of Tillandsia. Tij dens het serveren van een kopje koffie of thee kunnen de bezoekers luisteren naar live muziek. Deze avond zijn er twee fluitisten die klassieke muziek te gehore bren gen voor de bezoekers. Bezoekers zijn welkom v.a. 18.00 uur tot 21.00 uur. De toegang is gratis en er zijn voldoende parkeermogelijk- heden rondom de winkel. Slinger land Bloemen kunt u vinden aan de Kerklaan 32 in Moordrecht.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 39