Eetcafé De Roerdomp Wij zoeken ledereen Venrooy Tand www.stoffeerderijcalypso.nl lets organiser Dorpshuis Op Moer, in en? Kom naar ij hebben de ruimte! PROJECTSTOFFERING MEUBELSTOFFERING SCHEEPSSTOFFERING KUNSTGEBITTEN Vindt u kiezen ook zo moeilijk? voor het aankomende seizoen enthousiaste medewerkers (v.a, 16 jaar) om ons team te versterken. Voor in de keuken en in de bediening. Bel ons of kom even langsll Michael en Leontine van de Steenhoven Tweemanspolder 12 2761ED Zevenhuizen 0180 631505 www.eetcafederoerdomp.nl Raadhuisstraat 40 2751 AW Moerkapelle Tel.: 079 - 59315 69 06 - 510 097 57 infoftdorpshuisoprrioer.nl v/w.dor ps h u i sopmoer.rJ Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag www.virikwitgoed.nl Dorpsstraat 82 2935AD Ouderkerk aan den IJssel Ma: 9:00 - 17:30 Gesloten 9:00 - 12:00 9:00 - 17:30 9:00 - 17:30 9:30 - 16:00 HART VAN HOLLAND 26 FEBRUARI 2014 Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Stemadvies Gea en Ton Vink zitten al zo'n 25 jaar in het witgoed vak. Zij zijn dus niet bepaald (internet) eendagsvliegen waarbij je maar af moet of je na de aankoop ook nog service krijgt. Honderden mensen uit de regio Rotterdam, Krimpenerwaard en Gouda hebben de afgelopen jaren al gekozen voor Vink Witgoed. Vooral de persoonlijke aan dacht die Gea geeft bij de verkoop en Ton bij de bezorging spreken jong en oud aan. Een aankoop van een nieuwe wasmachine, fornuis of diepvries waar U jaren mee gaat doen mag toch wel een uurtje kosten? Gea en Ton vinden van wel. U kunt bij hun uw stem uitbrengen onder het genot van een kopje koffie. Keukenaanpassing Zuinigheid en plezier kunnen bij Vink heel goed samen gaan. Waarom zou u uw nette keuken uitbreken omdat een aantal apparaten defect is, u al jaren een vaatwasser wilt of het keukenblad aan vervanging toe is? Helemaal niet nodig want Vink Witgoed werkt samen met een gere nommeerde meubel- interieurbouwer. Hierdoor kunt u voor renovatie van of aanpassingen aan uw keuken bij hen terecht. Dus ook als u een kookplaat heeft van 20 jaar oud waar geen passende vervanger voor is of als u eigenlijk al jaren een vaatwasser in uw bestaande keuken wilt hebben komt Ton naar u toe. Hij onderzoekt de mogelijkheden en doet een passend aanbod voor een keukenaanpassing. Op die manier loopt u geen enkel risico. Gea en Ton bieden voor bijna iedere portemonnee een oplossing. Snelle levering en perfecte service Als uw wasmachine, droger, koelkast, vriezer, fornuis of inbouw apparaat defect is wilt u snel een vervanger. Ton Vink levert en plaatst de nieuwe aankoop meestal binnen een week. Het kost u geen vrije dag, want hij levert ook 's avonds en op zaterdag. In noodgevallen, zoals bij een kapotte koelkast, krijgt u een spoedoplos- sing. U bent van harte welkom bij Gea en Ton, zij nemen alle tijd om u vakkundig voor te lichten over de aanschaf van uw apparatuur. U kunt alvast kijken op de website en voor vragen staan zij u ook telefonisch te woord. Mocht u een storing krijgen aan uw apparatuur, belt u Vink voor advies. De reparatie wordt uitgevoerd tegen een eerlijke prijs door een eigen service partner. Gea en Ton zien u graag komen, de koffie staat klaar Wo: Openingstijden: Het kiezen van een nieuwe koelkast, wasmachine of inbouwapparaat kan nog knap ingewikkeld zijn. Welke maat heb je nodig, wat mag zoiets kosten, wat levert het meeste rendement en dergelijke vragen. Gea en Ton willen u graag helpen met het maken van de juiste keus. Zij nemen alle tijd om samen met U de programma's van de verschillende partijen door te lopen. Uw stem geeft de doorslag en levert U precies op wat U wilt. Dat is toch even anders als in Den Haag. Zwartsluis Capelle aan den IJssel Cornusbaan 23 2908 KB Capelle aan den IJssel Tel. 010-441 44 18

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 6