perfect energy 0 P E N Tankstation van Weelde verandert van brandstof, Shell wordt Perfect Energy zaterdag 8 en zondag 9 maart uueelde perfect energy 0,20 korting op LPG 0,15 korting op benzine 0,13 korting op diesel Een andere naam, dezelfde vertrouwde service il 5 MAART 2014 HART VAN HOLLAND perfect energy s .j Editie: Zuidpias lejaargang nummer 1 maart 2014 Bakery en winkel Nieuwe spaaractie óeruieg rn topvorm Tankstation van Weelde verandert van brandstof. Shell wordt Perfect Energy Pagina i Nieuwe spaaractie bij Perfect Energy Een goede kop koffie geeft Perfect Energy De beste kwaliteit voor broodjes en maaltijden Pagina 1 Pagina 2 X i'' *t perfect energyJ rr - Misschien is het u al opgevallen dat tankstation van Weelde aan de Europalaan een nieuwe naam gekregen heeft. Vanaf nu heet het Perfect Energy, en wordt er benzine en diesel verkocht tegen concurrerende prijzen. Verder verandert er niets: de Bakery en de winkel blijven de service bieden die u gewend bent. En ook van de wasstraat, de wasboxen en de autoverhuur kunt u gebruik blijven maken bij van Weelde. Perfect Energy. Een nieuwe naam, een eigen merk. "We gaan zelf benzine en diesel inkopen", vertelt eigenaar Gerard van Weelde. "Op die manier kunnen we brandstof leveren met hogere kortingen." De brandstof voldoet aan de Europese normering en is dus van goede kwaliteit. "Eigenlijk verandert er voor de klant niets, hij betaalt alleen minder!" In de weekenden wordt er een hogere korting gegeven en op zaterdag 8 en zondag 9 maart kan zelfs getankt worden met een openingskorting tot 20 cent. "We blijven alle betaal kaarten accepteren en voor be drijven bestaat de mogelijkheid om op rekening te tanken." Pagina 3 "Het assortiment in de winkel verandert niet", vertelt van Weelde. Naast het standaard assortiment verkoopt hij ook een groot aantal giftcards van bijvoorbeeld Bol.com en Weh- kamp, Douglas, I-Tunes en Me diamarkt. Daarnaast verkoopt hij ook een thuisassortiment van illycaffè: koffiemachines en blikken met verschillende soorten koffie. In de Bakery zijn vers belegde broodjes verkrijgbaar, illy koffie, ontbijtjes, lunches en sinds kort ook warme maaltijden. Het kan meteen in de gezellige koffiecorner gebruikt worden, maar kan ook worden meege nomen. "Heel eenvoudig en snel via de drive-thru. Warme maaltijden worden geseald in speciale magnetronbakjes, zodat het thuis eenvoudig is op te warmen." Wekelijks worden er verschillende menu's aangebo den: een aardappelen/groente/ vleesgerecht, een pastagerecht en patat met bijgerecht. Op het display bij de drive-thru staan de aanbiedingen vermeld zoals het broodje van de maand en de weekenddeal, andere aanbie dingen kunnen in de toekomst via een app bekeken worden. In de komende maand heeft van Weelde een aantal speciale openingsaanbiedingen: Ontbijtje voor 2 Euro, broodje Kroket 1 Euro, Swirl (ijs van Ola) voor 1 Euro en op alle warme maaltij den 50% korting. Tankstation van Weelde, nu Perfect Energy, gaat werken met een nieuw spaarsysteem. U ontvangt een spaarkaart gratis bij de kassa van het tankstation en zodra u iets besteedt bij het tankstation, in de win ket of in de Bakery, worden er punten bijgeschreven op de spaarkaart. PEP'S heten deze punten: Perfect Energy Points. Via de website www.perfectenergy.nl kunt u zien hoeveel punten u heeft gespaard en of uw digitale spaarkaart at vol is. Ook kunt u zien waarvoor de PEP'S gebruikt kunnen worden, zoals korting op een wasbeurt, broodje of een maaltijd. Op een later moment zal er een speciale app voor smartphones worden geïntroduceerd. Via deze app worden de PEP'S direct bijgeschreven en is ook meteen zichtbaar hoeveel u al gespaard heeft. De plastic spaarkaart blijft in gebruik voor klanten die de app niet gebruiken. KORTINGSACTIE

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27