MU&fV£L 50% KORTING op "ujorme" maaltijden AANBIEDING: De beste kwaliteit voor broodjes en maaltijden va meelde perfect energy OPENINGSKRANT Deze actie is geldig t/m 30 maart 2014 onderweg in topvorm HART VAN HOLLAND I V£ Ti ;7 I 5 MAART 2014 Europalaan 2 2912 TD Nieuwerkerk a/d IJssel 0180-318 295 In de Bakery van Perfect Energy tankstation van Weelde worden veel verschillende belegde broodjes verkocht; van een broodje kaas of ham tot broodjes met verschillende soorten salade en een wisselend broodje van de maand'. Om klanten snel te kunnen bedienen worden de broodjes en alle verschillende soorten beleg, gescheiden van elkaar bewaard. Wanneer een klant bestelt, worden het versgebak ken broodje en het gekozen beleg vanuit de gekoelde vitrine, snel, vakkundig en hygiënisch samenge voegd met behulp van een speciaal hiervoor ontwikkeld systeem. Hierdoor kunnen de medewerkers het broodje vervolgens gemakke lijk verpakken. Voor broodjes met warm beleg geldt hetzelfde, met dat verschil dat het beleg voor afgaand wordt verwarmd in een speciale oven voordat het wordt samengevoegd met het versgebak ken broodje via het zelfde systeem. Dankzij dit efficiënte systeem van verwerken en aanbieden ontstaat de optimale conditie en een maxi male kwaliteit voor brood, beleg en de consument. "Ook hebben we onze weekend deal: vier broodjes, vier croissants en een liter jus d'orange", vertelt van Weelde. "Klanten kunnen 's morgens voor het ontbijt de broodjes komen halen, als ze willen. Verser kan haast niet! En lekker makkelijk via de drive-thru!" Naast koffie en belegde broodjes worden sinds kort ook warme maaltijden verkocht in de Bakery van Perfect Energy tankstation van Weelde. U kunt de broodjes en maaltijden in de Bakery bestellen om in de gezellige koffiecorner meteen op te eten, maar ook via de drive-thru om mee naar huis te nemen. De maaltijden worden dan geseald en kunnen in de magnetron worden verwarmd. Er worden drie verschillende menu's aangeboden: een gerecht met aardappels/vlees/groente, een pastagerecht en friet met een bijgerecht. Altijd vers gemaakt, speciaal voor van Weelde en van zeer goede kwaliteit. "De friet komen via Farm Frites en zijn van topkwaliteit aardappels die snel te bereiden zijn en die altijd een lek kere knapperige soort patat geeft." De leverancier van van Weelde is Sligro. "Zij hebben veel know how in de food sector. Omdat zij bekend zijn in de horecasector kunnen zij goed advies en begeleiding geven. We blijven streven naar de beste kwaliteit in onze Bakery," aldus Gerard van Weelde.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29