Uitzending Omroep West vanuit Hof van Holland BoekieMet opent deuren in Bezoekers trouwbeurs nieuw winkelpand Moerkapelle beleven hun huwelijksdag Uw gehoor verdient vakmanschap HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 5 MAART 2014 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Zevenhuizen -Omroep H/esf zond op maandagavond een live uit zending van een uur uit vanuit het gezellige café van Hof van Holland. Verschillende lokale politici waren aanwezig om met elkaar van ge dachten te wisselen over verschil lende onderwerpen die in Zuidpias spelen. Omroep West gaat de komende t'jd op internet, radio en televisie uitgebreid aandacht besteden aan ^gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart aanstaande. Zij bezoeken a"e dorpen en steden in hun uit zendgebied. Op maandag 3 maart bezochten zij gemeente Zuidpias. Aan het einde van de dag zoeken We een gezellige locatie waar we een live uitzending maken", aldus een woordvoerder van Omroep West. "In Zevenhuizen vonden we café Hof van Holland daar een pri- ^3 locatie voor!" Oe hele dag maakte Omroep West ''ve bijdrages voor 89.3 Radio West vanaf diverse plekken in de 9emeente. Ook op televisie werd een reportage uitgezonden vanuit Zuidpias en op internet werd er uitgebreid aandacht aan besteed, 's Avonds werden lokale politici uitgenodigd om samen met het publiek te discussiëren over ver schillende lokale onderwerpen. Van alle politieke partijen was een ver ervaren dit als een ingrijpende verandering in hun leven. Daar staat tegenover dat een goede hooroplossing juist een enorme positieve invloed kan hebben. Wij zien het dan ook als onze taak om, samen met artsen en audiologen, op zoek te gaan naar de beste op lossing." Hoogendoorn Optiek 8t Hoortechniek is een zelfstandige vak-audicien die het HoorProfs kwaliteitslabel draagt. Zij zijn volledig zelfstandig, merk onaf hankelijk en geven objectief ad vies passend bij elk budget. In de maand maart introduceren zij de DREAM hoortoestellen met gratis afstandsbediening. Hoogendoorn Optiek Et Hoortech niek, Burgemeester Boerstraat 2, T 0180-633050, www.hoogen- doornoptiek-hoortechniek.nl Boskoop - Hoe ziet de ideale trouwdag eruit? Om daar achter te komen, kunnen bezoekers van Trouwbeurs 't Groene Hart op za terdag 8 maart aan het "Huwelijk voor 1 dag" meedoen. Deze grootste gratis toegankelijke trouwbeurs in de regio vindt tus sen 11 en 16 uur in Flora Boskoop aan de Parklaan 4 plaats. In circa twintig minuten beleven aan staande bruidsparen hun mooiste dag vanaf de aankomst in een luxe trouwauto tot en met het "ja woord" bij de ambtenaar van de burgerlijke stand, het uitwisselen van de ringen en een feestelijke toost op hun toekomst. Boven dien maken zij kans op een reis- cheque ter waarde van 100 euro en op twee gratis tickets voor de Toscaanse bruiloft of andere film. Het trouwboeket, de trouwringen, de bruidstaart, de trouwfoto en het officieuze huwelijkscertificaat krijgen ze cadeau! Deelname is gratis. Wie aan het "Huwelijk voor 1 dag" wil meedoen, mailt zijn of haar naam, adres en 06-nummer naarorganisatie@trouwbeurs- groenehart.nl. Kijk voor meer informatie op www.trouwbeurs- groenehart.nl. Zevenhuizen - Bij Hoogendoorn Optiek Et Hoortechniek kunt u terecht voor een gratis en vrijblijvende gehoortest. Recent is de gehoorruimte aange past met een gehoorcabine. Hier kan nu een nog preciezere meting gedaan worden en aan de hand van de resultaten kan de audicien een advies geven dat nog beter is afgestemd op de situatie van de klant. tegenwoordiger aanwezig in Hof van Holland. Er werd meerdere ke ren een live interview gehouden en in verschillende samenstellingen zetten de politici hun standpunt uiteen over tal van onderwerpen die van belang zijn in gemeente Zuidpias. "Niet ieder gehoorverlies is met hetzelfde soort hoortoestel ver holpen. Daarom zoeken we altijd samen met de klant naar de beste oplossing aan de hand van het re sultaat van de gehoortest", vertelt audicien Herman Hoogendoorn. Omdat er diverse gradaties van gehoorverlies bestaan zijn er ook verschillende typen hoortoestel len, en het is belangrijk dat de klant daarin goed wordt geadvi seerd." Herman Hoogendoorn is een StAr (Stichting Audicien register) ge certificeerde audicien die per soonlijk advies geeft. "Wij bieden topkwaliteit hoortoestellen van diverse merken", zegt Herman Hoogendoorn. "Mensen die te maken krijgen met gehoorverlies In de zoektocht naar een andere locatie werden zij geconfronteerd met deze Moerkapelse mogelijk heid en na een aantal weken van intensieve arbeid, plannen, inpak ken, uitpakken, zelfs 's-nachts doorwerken en inrichten was het moment daar. Op vrijdag 28 fe bruari werd de winkel officieel in gebruik genomen in aanwezigheid van burgemeester Kats en Vera Boxhoorn. De gekozen naam BoekieMet spreek voor zich en staat voor een breed assortiment kwalita tief hoogwaardige boeken, tijd schriften, wenskaarten, papier en schrijfwaren met daarnaast ca deauartikelen in de breedste zin des woords. BoekieMet is geen onderdeel van een landelijke ke ten en voert een vrij assortiment Moerkapelle - Voor Monica Hilger- som en Rudy Sanderman was de nieuwe winkelstrip aan de Dorps straat een prima oplossing die op het juiste moment voorbij kwam. In de oude situatie, aan het Kerkplein in Moordrecht waar het echtpaar zich vele jaren manifesteerde als de lokale boekhandel, was het pand dringend aan renovatie toe en noopte het ondernemers duo om te zien naar een ander onderkomen. afgestemd op de doelgroep bin- nieuwe aanwinst is gevestigd aan nen Moerkapelle en de regio. De de Dorpsstraat 9 te Moerkapelle.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35