3 Busreizen Kok met leidinggevende capaciteiten (fulltime) Annelies de Jong Kennisgeving We bring the fresh world together 169 254 274 284 MODE VOOR EEN FEEST DCMR 36 HART VAN HOLLAND 5 MAART 2014 Heeft u een moeilijke maat? En zoekt u iets moois voor een feest? Annelies heeft prachtige combinaties voor iedere gelegenheid en elke maat. Feestelijke mode met de voor u perfecte pasvorm. net even anders... Fruit Si Vegetables Rijnmond Het dagelijks bestuur van de gemeenschappelijke regeling DCMR Milieudienst Rijnmond deelt mede dat de 20e wijziging van de gemeenschappelijke regeling DCMR Milieudienst Rijnmond op 1 januari 2014 in werking is getreden. Deze wijziging is noodzakelijk vanwege de toetreding van Goeree- Overflakkee, de aanpassing van het takenpakket van Vlaardingen en enkele inhoudelijke aanpassingen. Schiedam, 18 februari 2014 Accountmanager (m/v) (32 - 40 uur per week) boeking De wereld is Compleet verzorgd Tot 70,- korting 1 4 dagen v.a. Inclusief reis per comfortabele touringcar, ontbijtbuffet en vrijwel altijd diner en excursies. 100% vertrekgarantie! Voordeelreis Londen Voordelig weekend ertussenuit naar de stad van de Big Ben, winkelparadijs Harrods en musicals. Klantenbeoordeling 8,4 Zie: Kras.nl/39043 Drielandenreis Valkenburg Dicht bij huis, maar even helemaal ertussenuit! Met o.a. Maastricht, de Ardennen en Monschau. Klantenbeoordeling 8,3 Zie: Kras.nl/39392 Belgische Kust Vlaanderen Beleef de historie van leper, de badplaats Oost ende en de leuke steden Brugge en Antwerpen. Hotel op nog geen 500 m van het strand Zie: Kras.nl/39352 Romantisch Neckardal Ontdek deze fraaie streek met bossen, groene valleien en middeleeuwse vakwerkstadjes. Met bezoek aan het bekende Heidelberg Zie: Kras.nl/39430 4 dagen v.a. 5 dagen v.a. 5 dagen v.a. 6 dagen v.a. Roveg Fruit houdt zich wereldwijd bezig met de im- en export van groenten en fruit. Wij zijn een jonge en dynamische organisatie dat een snelle groei door maakt. Door deze groei is het personeelsbestand toegenomen en zo ook de kantinewerkzaamheden. Heb jij een passie voor koken en wil je dat mensen genieten van de maaltijden? Dan zijn wij op zoek naar jou! We zijn per direct op zoek naar een: Functie omschrijving: Als kok heb je een belangrijke taak binnen Roveg Fruit aangezien je verantwoordelijk zult worden voor onze moderne kantine, leiding geeft aan twee collega's en lekkere maaltijden dient te bereiden. In overleg met je leidinggevende worden weekmenu's opgesteld voor de lunch en het avond eten. Door ons brede assortiment in groente en fruit is creativiteit bij het bereiden van de maaltijden belangrijk. Je bent in staat om met het team voor grotere groepen te koken. De grootte van de groep varieert namelijk elke dag van ongeveer 30 tot soms wel 90 man. Het is belangrijk dat medewerkers elke dag weer met een tevreden en voldaan gevoel de kantine verlaten, na zowel de lunch als het avondeten. Aangezien er meerdere diensten zijn binnen Roveg Fruit zal er ook gewerkt worden met verschillende start - en eindtijden. Je taken en verantwoordelijkheden bestaan onder meer uit: - Inkoop van ingrediënten - Opstellen van weekmenu's - Bereiden van maaltijden - Aansturen medewerkers kantine - Controle en aansturing op hygiëneregels - Controle en aansturing op een volledige administratie Vereisten: Je hebt een passie voor koken en een ruime ervaring als kok. Je beschikt over actuele vakken nis en je kunt snel schakelen tussen verschillende werkzaamheden. Je bent bereid om wissel diensten te draaien en over te werken. Je hebt ervaring met het aansturen van collega's en je beheert de Nederlandse en Engelse taal goed. Beheersing van de Poolse taal is een pré. Wij bieden: Een afwisselende functie binnen een bedrijf dat een prettige en informele werksfeer heeft, goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse in deze vacature stuur dan zo snel mogelijk je sollicitatiebrief met CV o.v.v. sollicitatie kok naar e-mailadres: sollicitatie@roveg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. m milieudienst SOTEX B.V. te Waddinxveen is gespecialiseerd in het leveren van expansiesystemen, persluchtinstallaties en stikstofgeneratoren in de internationale tuinbouwsector, utiliteit en industrie. Wij zijn op zoek naar een: Taakomschrijving: onderhoud van bestaande relatiekring, en uitbreiden hiervan (internationaal) bezoeken van en deelname aan internationale vakbeurzen aanboren nieuwe markten voor onze technische producten Wij zoeken iemand: met gevoel voor en ervaring met installatietechniek, procestechniek en/of perslucht met rijbewijs B met een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse, Franse en Duitse taal met een flexibele, collegiale en klantvriendelijke instelling met commerciële ervaring met de bereidheid ook onze buitenlandse klanten, projecten en beurzen te bezoeken Wat biedt SOTEX: leuke dynamische job binnen een bedrijf met korte lijnen en een no-nonsense mentaliteit ruimte voor eigen initiatieven een uitstekende werksfeer Geïnteresseerd Reageer dan snel per e-mail: rocco(5>sotex.nl of per post: SOTEX B.V. - Postbus 424 - 2740 AK Waddinxveen, t.a.v. de heer R. Geers. Als je meer wilt weten over ons bedrijf, kijk dan eens op www.sotex.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld - Alléén gevestigd aan de Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 4193057. Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl r maten^ 36 t/m 56 korte maten 17 t/m 25 taille-plus maten 169

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 36