reenet^ J ~w an Heeswijk Staat voor f||n wonen in Zuidpias! Rob Stolk, Hans van Helden en de kalender die nooit uitkwam Alcoholcontrole Expositie Oudheidkamer Scherpere controle illegale huisvuildump Servicemonteur in de buitendienst HART VAN HOLLAND ZUIDPLA5 5 MAART 2014 37 SVL Heftruck Service B.V. Postbus 445 2740 AK Waddinxveen (06) 53 27 39 49 Lijst 1 WD Plaats 8 Gemeenteraadsverkiezingen Zuidpias 2014 Uw carrière in de lift! 06-478 08 517 wÊ I www.hvhonline.nl "Ik stem ChristenUnie/SGP..." omdat de zorg mij wél een zorg is!" Anla de Vos (Zevenhuizen) Christen! Jnie Zuidpias SGP Zuidpias - De gemeente Zuidpias verscherpt de controles als het gaat om het dumpen van afval naast ondergrondse afvalcontainers. De re den hiervoor is dat de gemeente het straatbeeld schoon wil houden. De meeste mensen deponeren hun afvalzakken keurig in de containers. Moordrecht/Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie hield vrijdagavond 28 fe bruari tot in de nachtelijke uren op de Zuidplasweg en op de Schielandweg in Nieuwerkerk en op de Middelweg in Moordrecht een alcoholcontrole. Er werden 686 automobilisten gecontroleerd. Een goed teken was dat bijna iedere gecon troleerde autobestuurder niet teveel gedronken had. Een 24-jarige man vormde de uitzondering. Hij bleek teveel gedronken te hebben en moest zijn auto laten staan. Hij ging huiswaarts met een boete van 727 euro op zak. Geen rijbewijs Zaterdag 1 maart werd gemeld dat er een dronken en slingerende auto mobilist over de A20 bij Moordrecht reed. De politie zette de 20-jarige man aan de kant, waarna bleek dat hij geen alcohol had gedronken. De reden waarom hij slingerend reed bleef on bekend. De man kon geen identiteits bewijs tonen. Toen de man vervolgens valse identiteitsgegevens verstrekte werd hij aangehouden. Het bleek dat hij geen rijbewijs had en nog een geld boete van 300 euro open had staan. Toch is er ook een kleine groep die huisvuilzakken bij containers zet en niet betaalt. Hiermee laten zij an deren extra betalen want het afval moet wel worden opgeruimd. De gemeentelijke handhavers tre den op tegen het illegaal dumpen van afval. Bij constatering van een overtreding volgt een boete. De overtreder betaalt dan de door de gemeente gemaakte kosten voor het verwijderen van de afvalstoffen. De boete voor een zak huisvuil be draagt 90 euro. Voor andere materi alen kan de boete veel hoger liggen. De gemeente Zuidpias wil een vuist maken tegen het vervuilen van de buurt. Dit kan de gemeente echter niet alleen. Wie iemand illegaal af val ziet dumpen kan dit melden via 0180-330300. De informatie wordt vertrouwelijk behandeld. in de Oudheidkamer. Van Helden kwam voor de opening naar Nieu werkerk. Hij typeert de getoonde werken als 'niet zijn beste werk' en 'in onrust en haast vervaardigd'. De Historische Vereniging Nieuwer kerk en met haar de bezoekers van de zolderkamer, vonden ze echter meer dan de moeite van het ex poseren waard. Na zijn periode in Nieuwerkerk trad van Helden bij het Algemeen Dagblad in dienst als po litiek illustrator. Hij illustreerde er ook verhalen van Lévi Weemoedt en specialiseerde zich in muzikale reisillustraties. Voor zijn getekende reisverhalen ontving hij de Europe an Newspaper Award 2000. Van Helden (links) en Stolk bij de opening van de tentoonstelling. Wj bieden: een plezierige werkomgeving en -sfeer een goed salaris gebaseerd op ervaring goede secundaire arbeidsvoorwaarden Bel voor meer informatie: Of stuur je sollicitatie met C.V. naar ■nfo@svl-heftruckservice.nl Voor meer informatie ga je naar: www.fredievanheeswijk.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Rob Stolk opende zaterdag I maart op de stalzolder van de Oudheidkamer van de Historische Vereniging de tentoon stelling van werken van zijn voormalig werknemer Hans van Helden. De ex- positie'Nieuwerkerk aan den IJssel 25 jaar geleden' liet de bezoekers even teruggaan naar 'de tijd van toen'. SVL Heftruck Service B.V. is een wijdbekend, dynamisch en flexibel bedrijf, gespecialiseerd in onderhoud en reparatie van verschillende merken heftrucks. Voor onze buitendienst zijn wij op zoek naar een geroutineerde Voor een uit te geven kalender te kende illustrator Hans van Helden, die drie jaar werkzaam was voor het reclamebureau van Rob Stolk, in 1989 een aantal karakteristieke gebouwen en locaties, waarvan er inmiddels een aantal is verdwenen of gerestaureeerd, zoals het oude raadhuis en restaurant de Roode Leeuw. De kalender werd, door ge brek aan financiële middelen, nooit uitgegeven, maar de tekening ble ven bewaard en zijn nu dus te zien Heftruck Service B.V. Waddinxveen Door Cees Visser 75 jaar was Kapsalon Berlijn een begrip in Capelle a/d IJssel. Nu kunt u mij vinden aan de Boslaan 95 in Nieuwerkerk a/d IJssel. Met dezelfde service en betaalbare prijzen. Bel vandaag nog om een afspraak te maken Een van de tentoongestelde werken.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37