Gewoon tijd voor jezelf bij Workshop studieberoeps- Andrea's massagesalon keuze voor jongeren Autobedrijf Van Reeuwijk Checkstar-dealer voor Fiat, Alfa en Lancia Ontdek de Holistische Therapie HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 5 MAART 2014 43 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Auto bedrijf van Reeuwijk mag zich sinds kort Checkstar-dealer noemen. Daarmee wordt van Reeuwijk hèt adres voor de gemeente Zuidpias, Capelle, Nesselande en omgeving om uw Fiat, Alfa of Lancia te laten onderhouden. "Maar ook alle ande- m merken zijn van harte welkom", zegt Robert Jan van Reeuwijk en thousiast. "Zeker voor consumen ten die willen besparen op autokos ten maarniet op kwaliteit!" Met het Checkstar dealerschap be hoort van Reeuwijk tot de 45 be drijven in Nederland die zich spe- Cla'ist mogen noemen van de drie bovengenoemde Italiaanse auto merken. Naast erkenning van het specialisme staat de Checkstar- formule tevens voor een hechte band met de Italiaanse leverancier Magneti Marelli. Deze fabrikant is een dochteronderneming van Fiat Auto Italië zodat van Reeuw ijk alles, dus zowel onderdelen als auto's, van Fiat, Alfa en Lancia kan blijven leveren. Eigenaar Robert Jan van Reeuwijk: "Checkstar-bedrijven zijn stuk voor stuk specialisten die veel kennis en ervaring hebben met deze drie mooie merken. Wij dragen Itali aanse auto's in het bijzonder, maar ook alle andere merken een warm hart toe." U bent bij van Reeuwijk dus op de juiste plaats voor onderhoud, repa ratie, APK-keuring,(winter)banden, aircoservice, schadeherstel en -ex pertise ruitvervanging en -herstel, kortom alle zaken die van doen hebben met uw auto. De medewerkers van Autobedrijf van Reeuwijk, die er allemaal al lang werken en dus veel ervaring hebben, weten hoe belangrijk mo biliteit is en kennen hun klanten. U bent er een persoon en geen ken teken. Autobedrijf van Reeuwijk bv, Prins Alexanderlaan 38, T 0180 312200, E info@autovanreeuwijk.nl Zevenhuizen - Zoals Confusius lang geleden al aangaf: lichaam, ziel, (het ware zelf van de per soon), en geest (mentaal) zijn met elkaar verbonden. Dit is de Holis tische Visie. Lichamelijke klachten worden vaak veroorzaakt door mentale spanning. Voorbeelden van terugkerende lichaamsklachten zijn: "niet lek ker in je vel zitten", overspannen of depressieve gevoelens, "down" voelen, maar ook burn-out, darm klachten bv obstipatie, diarree, ziekte van Crohn of PSD, hoofd klachten bijvoorbeeld migraine, hoofdpijn, nek- en schouder klachten, buikklachten en rug klachten. In veel gevallen is de harmonie tussen lichaam, ziel en geest verstoord en is het goed om daar iets mee te doen. Bewust wording geeft kracht en herstel. Het lichaam geeft een signaal dat u niet in balans bent. Mensen we ten soms wel wat er speelt, alleen kunnen ze veranderingen moeilijk zelf in gang zetten. Ingrid Olie man kan samen kijken naar de situatie. Zij is lid van VNT - de Vereniging van Natuurlijke The rapeuten, waardoor vergoeding voor behandelingen mogelijk is via de afdeling alternatieve Ge neeswijze. Door toevoeging van de alternatieve geneeswijze aan het zorgverzekeringenpakket wor den deze behandelingen geheel of gedeeltelijk vergoed. Eigen risico is hierbij niet van toepassing!. De behandelingen 'Holistische Thera pie', 'Voetreflexologie' en/of 'In nerlijk Kind Therapie' bieden meer duidelijkheid, bewustwording en herstel en geldt ook voor kinde ren. Tot 21 februari 2014 is het mogelijk om kennis te maken voor één sessie: 20,- Meer info op de VNT site of op www.jehara.nl of T 06 40 70 72 71 Ingrid Olieman, Weideplantsoen 4, Zevenhuizen. Zevenhuizen - Een eigen massa gesalon, dat was wat Andrea van den Berg wilde toen ze de opleiding voor ontspanningsmassage had af gerond. De locatie was geen pro bleem; in het bedrijf van haar man op het Nijverheidscentrum was nog een ruimte beschikbaar en sinds I maart geeft Andrea massages in haar eigen salon. "Zelf heb ik reuma en ik geniet altijd erg van een ontspannings massage", vertelt Andrea. "Dat is de reden geweest om de opleiding te gaan doen .Tijdens de opleiding merkte ik dat ik ook het masseren heerlijk vind om te doen. Ik heb het blijkbaar in de vingers!" Al tij dens de zeven maanden durende opleiding gaf zij massages, om de kneepjes van het vak goed te le ren beheersen. "Dat deed ik bij ons in de huiskamer, maar in verband met privacy is het natuurlijk veel prettiger voor de klanten om in een aparte salon te worden gemas seerd." Klanten kunnen een afspraak ma ken voor een massage. "Dat kan voor een half uur of langer en ze kunnen aangeven wat ze gemas seerd willen hebben: rug of benen, of alleen voor- of achterzijde van het lichaam, net wat ze willen." De massages zijn niet medisch of therapeutisch, maar puur voor de ontspanning. "Gewoon even tijd voor jezelf." Andrea's Massagesalon, Nijver heidscentrum 32, T 06-45819219 Nieuwerkerk aan den IJssel - Al tien jaar is het projectbureau De Jonge Krijger gevestigd in het oude dorp in Nieuwerkerk aan den IJs sel. Het bureau geeft brede bege leiding aan jongeren die zijn vast gelopen op het gebied van werk en scholing. Sinds kort bieden ze ook een studieberoepskeuzeworkshop aan. De workshop duurt een dag en is er speciaal voor jongeren die een opleidingskeuze moeten maken. Een workshop is volgens De Jonge Krijger effectiever dan enkel een studie- en beroepskeuzetest. De jongeren zijn een dag intensief bezig met hun studiekeuze. Ze kunnen in alle vrijheid hun erva ringen delen met leeftijdsgenoten en ze ontvangen positieve feed back. De workshop is niet alleen inspirerend, maar ook leuk om te doen. Jongeren die toch liever één op één begeleiding ontvangen van een loopbaanadviseur kunnen zich aanmelden voor individuele be roepskeuzebegeleiding. Directrice Liesbeth de Boer wil jongeren uitdagen te ontdekken wat ze het allerliefste willen doen. "Wij proberen iedere jongere te helpen. Dit doen we middels onze projecten, een particulier traject of doorverwijzing. Veel van onze reguliere projecten zijn voor jon geren kosteloos." De Jonge Krijger geeft naast be geleiding ook opleiding en voor lichting. Bij de begeleiding ligt de focus op teruggaan naar werk of school, bijvoorbeeld begeleiding aan voortijdige schoolverlaters. Bij de opleiding en voorlichting le ren jongeren omgaan met geld en sociale media en kunnen ze een training 'ondernemen' volgen. In de Krijger Academie - een training van drie weken - werken jongeren aan hun persoonlijke doelen. Het bureau geeft ook workshops en voorlichtingen op scholen. Voor meer informatie: www.jon- gekrijger.nl, info@jongekrijger.nl of 0180-312740. van Reeuwijk

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43