OPEN HUIS ZATERDAG 8 MAART 2014 Dikke cijfers tijdens eerste speelweek Dressuurwedstrijden bij Zuidplasruiters Barracuda jeugd succesvol bij TalentCup Ronde van Waddinxveen terug naar centrum Opnieuw verlies voor Nieuwerkerk de pater HART VAN HOLLAND 5 MAART 2014 55 Verkoop, onderhoud en reparaties van alle pc's, notebooks en randapparatuur! Zeer snelle reparatie service Ook online bestellen Service aan huis Loodgieters en centraaiverwarmingsbedrijf Badminton Zwemmen Voetbal leplaan 75 2742 ZC Waddinxveen Telefoon: 0182 616207 Email: inforaangelocomputers.nl 88 makelaardij Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Tel. 0182-613822 Fax. 0182-611118 waddinxveen@depater.nl Webhosting: weer info op www.achosting.nl Zie ook onze referenties op ttww.angelocomputers.nl Tot snel in de winkel! Leen Bogaertspad 1 Zevenhuizen Open huis tussen 13:30 uur en 15:30 uur Vraagprijs Brugweg 23 Waddinxveen Open huis tussen 13:30 uur en 15:00 uur Vraagprijs Nde 33 2841 AA Moordrecht 464 259 26 E sandl327@planet.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De badminton voorjaarscompetitie is van start gegaan. In de Parkzoom- hal speelden zeven teams thuis. Even leek het er op dat er alleen maar 8-0 uitslagen te noteren zou den zijn. Florian Vetten uit team J07 onderstreepte dit gevoel door de tweede set van zijn single met 21-0 binnen te halen. Het eerste jeugdteam van Nieuwerkerk ste vende af op een 8-0 uitslag maar Gwenn Verhoeve en Dylan van der Heij moesten in de laatste mix net hun meerdere erkennen in tegen stander PIP uit Berkel en Rodenrijs: 7-1. Het heren 1 team moest met een uitslag in het midden genoegen nemen: 4-4. Acht spelers van BCN verdedigden zaterdag de eer op het open badminton toernooi van Schol levaar voor Senioren. De deelnemen de dames bleken het meest succesvol. Sanne Loef wist de single finale ni veau DE7 in drie spannende sets net te winnen. Gwenn Verhoeve en Kyra van der Heij keerden huiswaarts met de dames dubbel titel DD7. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de Talent Cup 2014 in Amsterdam heeft de junioren selectie van Bar racuda van zich doen spreken. De meest opvallende prestatie staat op naam van Yara Visser. Op de 100 meter vlinderslag verbeterde zij haar kortebaantijd met ruim vijf seconden tot 1.37.71. Zij klimt daarmee op de nationale ranglijst meisjes 2003 naar een achtste plaats. Rugslag specialist Floyd van Hoof boekte tweemaal de snelste tijd in de jeugdgroep. Op de 50 meter werd 28.87 geklokt en op de 100 meter was hij de snel ste man in 1.01.63. lan Minningh zwom zich drie maal bij de eer ste drie. Brons de 100 meter vrije slag en de 50 meter vlinderslag, de 50 meter vrije slag leverde een tweede plaats op. Verder behaalde Martijn Houweling een tweede plaats op de 200 meter schoolslag. Thomas Hesper, Ylva Visser, Chris tina Agussalim en Soraya Kuipers moesten zich tevreden stellen met persoonlijke records Moordrecht - Bij Paardensportvereniging De Zuidplasruiters werden afgelo pen weekend dressuurwedstrijden gehouden. Op beide dagen konden fwee proeven worden gereden door ruiters en amazones op paarden en pony's in de dressuurrubrieken B tot en met M2. Wanneer per dressuurproef boven een bepaald aantal punten wordt gereden, is er sprake van een winstpunt. Winstpunten zijn nodig om naar een hogere klasse te kunnen gaan. Leden van De Zuidplasruiters sleep ten op beide wedstrijddagen in totaal negen eerste plaatsen en veertig winstpunten in de wacht. Onder hen de uit Moordrecht af komstige Songül Post die bij de pony's met Bandit debuteerde en gelijk twee maal een eerste plaats en vier winstpunten in de wacht sleepte. Elise Snoek, ook afkomstig uit Moordrecht, verscheen zaterdag voor het eerst in tien jaar weer in de wedstrijdring en reed meteen twee winstpunten met haar paard Prin- cipa. Laura Westerduin uit Nieuwer kerk aan den IJssel startte beide dagen met Ozzy in de klasse L1 en behaalde zes winstpunten en tweemaal een tweede plaats. Op zondag werd Nina van Waasdorp (Nieuwerkerk) op haar pony Bonny in de klasse B tweemaal eerste en behaalde zes winstpunten. De resultaten van de dressuurproeven tellen mee in de promotieregeling van de KNHS. Waddinxveen - De Wielerronde van Waddinxveen keert terug naar het centrum van de gemeente. Op maandag 21 april, tweede paasdag, kan het publiek genieten van een sportieve strijd tussen Nederlandse kampioenen, buitenlandse uitblin kers en streekrenners. De eerste wedstrijd is om 10.30 uur, de eliterenners en beloften starten om 16.00 uur. De inschrijving is in volle gang. Voor meer informatie: www.rondevanwaddinxveen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na de verliesbeurt van zondag bij UVS in Leiden, begint Nieuwerkerk ko mende zondag met vijf punten ach terstand aan het sleutelduel tegen koploper Magreb'90. UVS nam betrekkelijk eenvoudig het initiatief, Nieuwerkerk bleef in een te laag tempo en te weinig strijd le verend rustig doorspelen. Illustra tief was de openingstreffer en de inleiding voor een offday. Centrale verdediger Bruce Godvliet en doel man Sander Hoffman werden het niet eens wie de bal zou gaan wegtrappen en zo mocht UVS als derde in het spel simpel de bal in het doel deponeren. Toen niet veel later de gehele ploeg bij een Leidse hoekschop toekeek en doel man Hoffman de rebound uit zijn doel ranselde, maar UVS in tweede instantie alsnog het laatste tikje mocht geven, keek Nieuwerkerk binnen het half uur tegen een 2-0 achterstand aan. In de 40e minuut veerde de Nieu- werkerkse aanhang even op toen Assad El Harti een vrije trap van Mitchell Hendriks feilloos binnen kopte. Het oogde allemaal veel te plichtmatig en de ploeg wist het vijandelijke doel maar moeilijk te vinden. Toen UVS in de 55e mi nuut de stand op 3-1 bracht, was de strijd gestreden. In de tachtigste minuut moest Bruce Godvliet aan de noodrem trekken toen zijn te genstander hem te snel af was. Na de terechte strafschop stond een eindstand van 4-1 op het bord.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 55