Sirjon Siloah Woonzorgcentrum De Zevenster Woonzorgcentrum Beth-San te Moerkapelle is een onderdeel van Cedrah en biedt complete huisvesting, zorg- en dienstverlening aan ouderen vanuit een reformatorische identiteit. Siloah Identiteit Woonlocatie De Eersteling/De Zesling (Moerkapelle) Woonzorgcentrum Beth-San Wilde Veenen 1 2751 EE Moerkapelle T 079 59 31 840 F 078 59 32 730 receptie.beth-san@cedrah.nl www.cedrah.nl Dagopvang biedt gezelligheid en dagstructuur voor ouderen die nog zelfstandig wonen Kortdurende opname tot maximaal 6 wekenindien u tijdelijk niet thuis kunt wonen Inloophuis loop binnen voor gezelligheid 8 activiteiten Palliatieve zorg liefdevolle verzorging in de laatste levensfase van uw dierbare Thuiszorg wijkverpleging en -verzorging, hulp bij huishouden W/A0 en particulier Maaltijdservices seniorenrestaurant - tafeltje- dekje - zaal huur en catering Fysio/ fitnessruimte vrij bewegen met mooie apparatuur v.a. 60,00 per jaar Zorg- en dienstverlening van A tot Z vanuit ieders mogelijkheden daar waar nodig gewoon samen ASVZ is er voor kinderen en volwassenen met een verstandelijke beperking of psychiatrische problematiek Wij geven advies, bieden pedagogische ondersteuning in het gezin, praktische ondersteuning in het behalen van korte termijndoelen en training in zelfstandigheid, weerbaarheid en zelfredzaamheid. Wij zoeken actief mee naar mogelijkheden om deel te nemen aan de maatschappij en het sociale leven in de eigen omgeving. Daarbij gaan wij uit van eigen kracht in samenwerking met het netwerk. Voor meer informatie: www.asvz.nl T 0184 49 12 00 De Zevenster biedt een divers aanbod van wonen, zorg en welzijn voor iedere senior centrum voor senioren Verpleeghuiszorg Dementiezorg Intensieve zorg Leliestraat 3 2761 HD Zevenhuizen Thuiszorg Wijkverpleging Wijkzorg Hulp bij huishouden Welzijnsactiviteiten Tel: (0180) 63 71 11 Fax: (0180) 63 40 50 Overige diensten Dagbesteding Kortdurende opname Crisisopvang Maaltijd verzorging info@de7ster.nl www.de7ster.nl f 900t\ [HKZ^ J zorggroep 9 Siloah is onderdeel van zorggroep Sirjon. Siloah biedt zorg aan mensen met een verstandelijke beperking. De nadruk ligt op kleinschaligheid. Dit draagt bij aan de kwaliteit van de zorg- en dienstverlening. Doelstelling is om cliënten een thuis te bieden waar ze binnen de eigen mogelijkheden tot hun recht komen. De basis hiervoor is het individuele zorg- begeleidingsplan, dat samen met de cliënt wordt opgesteld door de zorgcoördinator van de cliënt. Zorggroep Sirjon biedt zorg en begeleiding vanuit een reformatorische identiteit. Onze mensvisie wordt hierdoor bepaald en krijgt vorm in de dagelijkse uitvoering van de zorg en begeleiding aan onze cliënten en in de omgang met elkaar. Op het Ganzenpad in Moerkapelle is de oudste voorziening van Siloah gevestigd: Woonlocatie De Eersteling (1978)/De Zesling (2008). In deze locatie wonen 32 cliënten. Sinds 2011 wonen ze in een prachtige nieuw onderkomen. De cliënten wonen in hun eigen appartement. Overdag gaan de meeste cliënten naar hun werk: een dagactiviteitencentrum of een sociale werkvoorziening. Speciaal voor oudere bewoners die niet meer buitenshuis actief zijn, organiseert De Eersteling een huis kamerproject met thematisch gerichte activiteiten. Woonlocatie De Eersteling/De Zesling Ganzenpad 2, 2751 CZ, Moerkapelle T: 079 - 593 5300 I: www.Siloah.nl E: j.pons@siloah.nl Cedtah j Beth-San Cedrah WONEN ZORG WELZIJN

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 62