Tijden zijn veranderd en de bank dus ook f Den Boer Groenprojecten www .denboergroen.nl Helpt mee Zuidpias groener te maken! 4 -■ - J Wij verzorgen sinds 2012 het groenonderhoud in de gemeente Zuidpias Groenvoorziening Boomverzorging Speelgelegenheden ABNAMR0 p info@denboergroen.nl 0180-515844 •Treviso 13 2921BJ Krimpen a/d IJssel Het team van ABN AMRO Nieuwerkerk aan den IJssel staat altijd voor u klaar. Met diverse financieel adviseurs geeft het team uitgebreid financieel advies. Kantoordirecteur Arjan Bosmans vertelt: "Een steeds groter deel van onze klanten staat voor steeds complexere financiële vraagstukken. Om onze dienstverlening te optimaliseren hebben wij specialisten in huis die klanten kunnen helpen met vragen over bijvoorbeeld de thema's Wonen of Inkomen voor later." "Bovendien werken we in Nieuwerkerk aan den IJssel met een vast team, bekende gezichten voor vertrouwelijke zaken. Uw financiële huishouding vertrouwt u nu eenmaal niet graag aan de eerste de beste toe of aan steeds weer een ander. Dat begrijpen we bij ABN AMRO heel goed. Het mooie is dat we zien dat het werkt. Klanten zien de adviseur niet alleen als iemand waar zij een product bij afsluiten, maar daadwerkelijk als financiële sparringpartner. Iemand die oplossingen biedt voor de problemen waar u 's nachts van wakker ligt. Andersom werkt het net zo, de financieel adviseurs hebben het belang van hun klant altijd op het netvlies ook als ze niet samen aan tafel zitten." Controleer regelmatig je financiële status ABN AMRO wil iedere klant een warm welkom bieden, of u nu voor complexe zaken langskomt of een nieuwe bankpas nodig hebt. Bosmans: "Misschien denkt u dat uw financiële zaken simpel en goed geregeld zijn, maar toch loont het de moeite om af en toe een financiële check te laten doen door één van onze adviseurs. De basis moet goed zijn, pas dan kunt u verder bouwen aan uw financiële toekomst." Regionale zichtbaarheid Een vast team en een warm welkom voor al onze klanten is één ding, maar Bosmans wil meer. Zo hebben onze adviseurs bijvoorbeeld op een voor lichtingsavond van de gemeente Zuidpias startende huizenkopers oriënte rende adviezen gegeven. We willen onze kennis delen, bijvoorbeeld door het regelmatig organiseren van thema-avonden over schenken, erven, pensioen en vermogensopbouw. Contact Het bankkantoor in de Reigerhof in Nieuwerkerk aan den IJssel is geopend op maandag van 13.00 tot 17.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. We nodigen u graag uit om langs te komen, waar de koffie voor u klaar staat. 1 i r - W 1 A

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 68