Duurzaamheid 0182-640969 Waddinxveen B.V v ehobothschool damkampioen Zuid-Holland Ondergrondse vuilcontainers Schippersvrouw bij Vrouwen van Nu www.deanmijnauto.nl Wegafsluiting A20 IEDERE DAG 24 uur BEREIKBAAR! (0180) 31 41 12 Fax:0182-640858 Coenecoop 93A - 2741 PH Waddinxveen Bel snel voor een afspraak! HART VAN HOLLAND ZUIDPLA5 12 MAART 2014 angdienst op weg naar asen Christenunie FOCWA schoonmaakadres voor uw auto. Focwa auto poets bedrijf. International car cleaning w'i zijn gespecialiseerd ln alle merken en doen carcleaning voor zowel autobedrijven als voor Particulieren. oerkapelle - Een team van de ehobothschool wist enige tijd deden door te dringen tot de pro- male ronde van het schooldam- oernooi. et team van de school bereikte dit esultaat door het regionale dam- oernooi te winnen dat in Waddinx- een gehouden werd. Afgelopen aterdag bleek het Rehoboth-team ok te sterk voor de 22 andere earns tijdens de provinciale ronde an Zuid-Holland en mag zich nu amkampioen van Zuid-Holland oemen. evenhuizen - In de Oude Dorpskerk ordt zondag 16 maart om 19.00 ureen zangdienst gehouden met sthema 'Passie-Pasen'. Medewer- ng wordt verleend door Christelijk 'emengd Koor Debarim uit Rotter- m. De zangdienst wordt muzikaal geleid door Peter Verweij. De egang is vrij; iedereen is welkom. "Ik stem ChristenUnie/SGP... want daar kun je qua natuur en recreatie rond de Rotte prima mee in zee." Elbert Dijkgraaf (Zevenhuizen) Zudplai SGP Moerkapelle - Tijdens de Afde lingsavond van Vrouwen van Nu, op woensdag 19 maart, vertelt mevrouw Den Houten over het le ven van een schippersvrouw met drie kinderen aan boord van een binnenvaartschip. Nieuwerkerk aan den IJssel - In verband met een reparatie aan het asfalt wordt de hoofdrijbaan van de A20 richting Gouda vanaf toe- rit 17 (Nieuwerkerk aan den IJssel) tijdelijk voor alle verkeer afgeslo ten vanaf vanavond (woensdag 12 De avond begint om 20.00 uur en vindt plaats in dorpshuis Op Moer aan de Raadhuisstraat 40. Zaal open om 19.30 uur. De toegang voor niet-leden bedraagt 6 euro. Voor meer informatie: www.vrou- wenvannu.nl/moerkapelle. gevallen kunnen zij niet eens naar buiten. Een aantal bewoners heeft contact opgenomen met de verantwoor delijke wethouder maar kreeg nul op rekest, terwijl er plaats genoeg is om een container te plaatsen. Een ambtenaar meende te moeten opmerken dat het goed is voor de lichaamsbeweging voor de oudere mensen! Ik wil de gemeente met klem ver zoeken hier nog eens over na te denken. Momenteel heb ik zelf een rugblessure en zit met vier volle vuilniszakken op mijn bovenwo ning. Ik denk dat ik de ambtenaar even bel om te vragen mijn zakken weg te brengen. Namens meerdere bewoners van de Valkendaal Els Smulders Namens veel bewoners van de Val kendaal wil ik mijn bezorgdheid uit spreken. De blauwe zakken hebben plaatsgemaakt voor ondergrondse containers. Prima, alleen is de ge meente met het bepalen van de locaties van de containers vergeten dat deze gemeente ook oudere in woners heeft. Wat is het probleem? Jarenlang konden de oudere be woners van de 55+ woningen aan de Valkendaal hun blauwe zakken plaatsen naast de opgang bij de parkeerplaats, maar met de nieuwe regeling hebben wij geen container gekregen, dus zijn wij genoodzaakt naar de container te lopen die ge plaatst is bij de rondweg/hoek Zwa- nendaal of de Zwanendaal op, naar de containers Spechtendaal. In beide gevallen meer dan twee honderd meter. Veel bewoners zijn inmiddels van vergevorderde leef tijd, slecht ter been of in sommige Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden bevatten en moeten voorzien zijn van uw naam. De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden brieven in te korten. maart) 23.00 uur tot donderdag 13 maart 05.00 uur en van donderdag 13 maart 23.00 uur tot vrijdag 14 maart 05.00 uur. Het verkeer wordt ter plaatse omgeleid. Hulpdiensten kunnen met gepaste snelheid ge bruik blijven maken van het werkvak. Voor meer informatie: 010-2080500 of verkeersloketzuidholland@rws.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In Ge reformeerde Kerk Vrijgemaakt De Lichtkring aan de Dreef 1 is afge lopen zondag een kerkdienst opge nomen. De uitzending ervan vindt plaats op zondag 16 maart om 11.30 uur op Nederland 2. Thema van de dienst is wat de hou ding van christenen moet zijn in de wereld van nu. De samenzang wordt geleid door Bas de Gelder op orgel en ook wordt muzikale medewer king verleend door Iris Bergwerff (zang), Arjan Jonker (piano) en Ro bert van Ginkel (trompet). mLB L Ringvaartlaan 1a» 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel 1$ (kMdHhl (kn Tel. (0180ï 31 4112 Fax: (0180) 31 99 93 info@arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 19