FredieT i'. Vil van Heeswijk J Staat voor fun j wonen in zuidpias! PC? Traumahelikopter landt twee keer in Zuidpias Schakers Moerkapelle promoveren Modeshow bij Vrouwen van Nu Auto-inbrekers actief in Zuidpias 'SNUFFELMARKT1 T' HART VAN HOLLAND I 12 MAART 2014 verkoop reparatie onderhoud 15 en 16 maart Spektakelweekend 15 maart oldtimer onderdelen markt en oldtimers, de taunusm club verder het het gehele weekend oude ambachten, veiling, zangkorenkinderparadijs, met kinderkartbaan touwtje trek, kop van jut, suikerspin voor info of kraamhuur tel, 06-25110819 of www.megamarktzuidholland.nl italiëlaan 4, 2391 PT Hazers- woude-Dorp (itc terein) Lijst 1 VVD Plaats 8 Gemeenteraadsverkiezingen Zuidpias 2014 Voor meer informatie ga je naar: www.fredievanheeswijk.nl ■pilWM Keukens Glasweefsel behang Toilet renovatie Tegelwerk Onderhoud Kitwerk Laminaat vloeren Badkamer renovatie Electra Timmerwerk Schilderwerk Keuken renovatie Stucwerk Verbouwingen Leidingwerk Sanitair Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging op de arbeid Via remises van Kevin Bakker en Jan Blok en overwinningen van Hans Geerling en Dirk Molenaar, pakte Moerkapelle een 3-1 voor sprong. In het vervolg bleken de schakers uit Moordrecht een stuk taaier. Christiaan Noorland behaalde knokkend een remise en Jojanneke Weijermars moest de punten laten aan Arie Mac- daniel. Toen Boudewijn Weijermars een vol punt scoorde tegen Leon Jacobse was de overwinning en de promotie veilig gesteld. In de laatste partij won De IJssel scha ker Leen Boonstra van Marcel de Haan, dit bracht de eindstand op 4,5-3,5 voor Moerkapelle. In de laatste ronde kan Moerkapelle nog kampioen worden, de ach terstand op koploper HZP Schie dam is een half bordpunt. In de onderlinge competitie raakte de partij tussen Wouter Vroegindeweij en Hugo van El- teren nooit uit evenwicht, re mise was het resultaat. Maar ten Vroegindeweij deed slechte zaken in de strijd voor de fina lepoule, hij liet zich verschalken door Arno Luinenburg. Die stijgt daarmee op de rang lijst naar de belangrijke zesde plaats. Overige uitslagen: Remco de Zwart - Ad Voerman 0-1Arie Ymker - Mart Jan Luteijn 0-1 en Henk Doornhein - Sander Marijt 0-1. Aan de top van de ranglijst staan Jesse van Elteren, Wouter Vroegindeweij en André Nieuw- laat. Zevenhuizen - De traumahelikopter landde dinsdagmiddag iets na half twee langs de Burgemeester Klink- hamerweg in Zevenhuizen. Medische hulp was ingeroepen vanuit een woning aan de Bilder- dijkstraat. Zaterdag trok de landing van de traumahelikopter en de inzet van andere hulpdiensten rondom de Nieuwerkerkse J.A. Beijerinckstraat veel bekijks. Het ging om iemand met medische problemen in een woning. Moerkapelle - Het tweede team van Moerkapelle heeft vrijdag 7 maart een belangrijke overwinning behaald op het tweede team van De IJssel uit Moordrecht. Beide verenigingen uit de gemeente Zuidpias maak ten vooraf nog kans op promotie; het werd een spannend gevecht. AJS MONTAGE m- T Ui l Nieuwerkerk aan den IJssel - De Vrouwen van Nu krijgen donder dag 20 maart de nieuwste mo detrends te zien tijdens de mo deshow die verzorgd wordt door een modewinkel uit Zevenhuizen. De kleding wordt geshowd door enkele leden van Vrouwen van Nu. De avond begint om 20.00 uur. De toegang voor leden is vrij; niet-leden betalen 3,50 euro. Zuidpias - In de afgelopen weken zijn minstens drie Moerkapellenaren het handelbaar op de tweedehands slachtoffer geworden van auto-inbrekers. In heel Zuidpias werd in januari markt. veertien keer in een auto ingebroken en in februari 21 keer. Volgens de politie zijn er georgani- Vooral de inbouwnavigatiesystemen baar merken van die apparatuur, seerde groepen actief. Ze pakken en airbags van auto's van de merken door het kenteken erin te graveren, een afslag van een snelweg, rijden VW, Audi en Skoda zijn populair bij kan preventief werken. het eerste dorp dat ze tegenkomen inbrekers. De politie tipt: "Het zicht- Het onderdeel is dan niet meer ver- binnen en slaan hun slag." REPARATIES VAN SMARTPHONES (Apple, Blackberry, Samsung) en TABLETS (Apple, Samsung, Asus) - Vervangen accu - Scherm reparatie Digitizer reparatie (touchscreen) - Backcover vervangen COMPUTERREPARATIES (Desktops en Notebooks) - Onderhoud - APK - Virusverwijdering - Versnellen systeem - Vervangen toetsenbord notebook - Vervangen beeldscherm notebook WgSSM Dorpsstraat 28C 2912 CB Nieuwerkerk aan den IJssel T: (0180) 312212 E: info@goerami.nl www.goerami.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 27