bodylight m Kookboeken bij de Wereldwinkel Er werd gebridged Pim te Lintelo in achtervolging om clubtitel De IJssel Droomdekentjes ook naar Mappa Mondo Rijbewijs man onder invloed ingevorderd Studio voor afslanken en figuurcorrectie Figuuranalyse Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies -HART VAN HOLLAND UIDPLAS 12 MAART 2014 29 Schaken u r r Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t010-4515555 e info@body-light.nl w www.body-light.nl jt a Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Wereldwinkel is er volop keus in kookboeken. Van groot tot heel klein tot prachtige landengidsen over Azië, Afrika en Zuid-Amerika, de werelddelen waar ook de producenten te vinden zijn. spcccn/tn Moordrecht - Frans Visser gaat al geruime tijd ongenaakbaar aan kop in de clubcompetitie bij De IJssel, maar titelverdediger Pim te Lintelo heeft de achtervolging ingezet. Ditmaal liet hij zich niet verrassen door Wim Mulder en zelfs zonder in tijdnood te komen werd de winst binnengehaald. De boeken zijn meestal afkomstig van de Stichting Bondgenoot Pro jecten. Die Stichting staat onder an dere voor het scheppen van betere levens- en toekomstvoorwaarden voor arme jongeren en gezinnen in Indonesië. De Stichting begeleidt en adviseert belangeloos bij onderwijs- en soci ale projecten in Indonesië. De Wereldwinkel is te vinden aan de Dorpsstraat 51a en is open van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur, zaterdag tot 16.30 uur. Zijn concurrenten Léon Jacobse en Hans Lodeweges gingen in hun onderlinge niet tot het uiterste. Na wat afruilwerk werd al snel tot remise besloten. Ook remise bij de partij tussen Aad van den Berg en Leen Boonstra, Winst was er voor Sjaak in 't Veld tegen Arie Macda- niël, Gerard van der Wouden tegen Rien Duine, Stefan Lipschart tegen Bastiaan Rietveld. Jitse Macdaniël kwam tweemaal in actie. Tegen de eerste tegenstander, Jan Vink, ging het mis en werd hij matgezet. Be ter ging het in de inhaalpartij tegen Peter Koolmees die met winst werd afgesloten. Stand aan kop: 1. Frank Vissser, 2. Léon Jacobse, 3. Pim te Lintelo, 4. Hans Lodeweges, 5. Ad Multem. Van de vier kwartfinalepartijen om de k.o. beker werden er twee ge speeld. Arie Macdaniël jr bleek niet opgewassen tegen Frank Visser en Mick van den Berg klopte Ronald Mandersloot. Het viertal van De IJssel verloor de laatste competitiewedstrijd tegen het team van Dordrecht met 1-3. Nieuwerkerk aan den IJssel - De zesde tevens laatste ronde van de vierde competitie bij de Nieu- werkerkse Bridge Club, gespeeld op maandag 10 maart, is in de A-poule met 60,42°/o gewonnen door Lucie Wijnen en Elisabeth Tump. Op de tweede en derde plaats eindigden respectievelijk Ineke van den Heuvel en Lenie 1 Zuidpias - Bij vier alcoholcontroles dit weekend in Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht en Moerkapelle werden in Moordrecht en Moerka pelle twee automobilisten en een scooterrijder bekeurd voor rijden onder invloed van alcohol. Van een de Kreek met 58,33% en Rob Duiverman en Cor Lageman met 57,29%. In de B-poule werden Ab en Irma Sonneveldt eerste met 61,46%. Op de tweede plaats eindigden Elly Timmerman en Wijntje de Graaf met 60,42% en derde wer den Mike Gallagher en Arie van der Linde met 56,94%. Moerkapelle - De droomdeken- maaksters hebben vorige week veertien droomdekentjes naar Mappa Mondo, een thuis voor zieke kinderen in Rijswijk, gebracht. De droomdekentjes werden met en thousiasme ontvangen. Voor meer informatie: marieiose. phvlipsen@amail.com van de automobilisten, een 42-jarige man, werd het rijbewijs ingevorderd omdat hij alle medewerking wei gerde. De man werd ingesloten en de volgende dag na verhoor lopend huiswaarts gestuurd met een dag vaarding voor de rechtbank op zak. voor Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij Bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Vee! vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmte- verdeling (30"C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozon therapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29