De WD zegt nee tegen hogere OZB Veilige dorpen Verzorgde dorpen Financiën op orde Voldoende woningaanbod voor jongeren en senioren In de afgelopen 4 jaar zijn de lokale lasten de pan uit gerezen! Tegen de wil van de WD is de OZB keer op keer gebruikt als sluitpost van de begroting. Dit moet stoppen! Daarom onze keus: geen verhoging van de OZB inde komende 4 jaar. Volgens D66 valt het met de criminaliteit in Zuidpias wel mee. Vertel dat maar tegen de winkeliers in Moordrecht die recent zijn overvallen. Of leg dat maar uit aan die vele inwoners die geconfronteerd zijn met een inbraak of autokraak. Onze keus: meer zichtbare politie en cameratoezicht. De buitenruimte is er in de afgelopen 4 jaar fors op achteruit gegaan door verkeerde keuzes van de gemeenteraad, waarvan wij overigens ook deel uitmaakten. VVD Zuidpias durft fouten te herstellen, daar waar de PvdA "groen" links laat liggen. Onze keus: investeren in groen en bestrating. Kort maar krachtig: er gebeurt te weinig en het kost te veel. zo kun je de financiële situatie in de Zuidpias omschrijven. De VVD in Zuidpias durft keuzes te maken. Minder ambtenaren, minder gebouwen, minder externe adviseurs. Meer inzet op veiligheid, openbare ruimte en verhogen van de kwaliteit. Onze keus: keuzes maken! Het wordt tijd dat gebouwd wordt wat we nodig hebben. Steeds vaker vertrekken jongeren uit onze gemeente omdat er geen passende woonruimte te vinden is. Geef de markt de ruimte om hier in te springen. Onze keus: klantgericht bouwen door marktpartijen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 2