Brasserie Bar Msameningouda.nl (Orm- dv tU Ook PR4 Financiële Diensten wint Hypotheek Award 2014 voor beste advies "Samen" een restaurant waar je niet weg wilt WWW OkUer jlsurntut uen Op de fiets naar Kom in de Kas Zuidpias Kom in de Kas groots landelijk evenement Correctie Jehara artikel HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 12 MAART 2014 37 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Moerkapelle - De kleine Onafhan kelijke Adviseurs hebben de Hy potheken Award 2014 voor beste advies gewonnen. Adfiz, de bran chevereniging voor onafhankelijk adviseur, heeft de Awards namens de beroepsgroep in ontvangst mo gen nemen. PR4 Financiële Diensten is lid van Adfiz. Jaap Renaud, eigenaar en financieel adviseur is blij met de award: "Deze erkenning van de consument is voor ons heel waar devol, vooral omdat de consument in het onderzoek heeft aangege ven ons te ervaren als adviseur die eerlijk advies geeft en het belang van de klant wil dienen. Dat is pre cies waar wij voor staan." "Ons advies is objectief. Samen met de klant zoeken we naar aan bod dat het beste past bij de wen sen, ongeacht wie de hypotheek verstrekker is", aldus Renaud. PR4 Financiële Diensten rekent voor een hypotheektraject een vast bedrag dat in de markt scherp is geprijsd. De financiële foto, een integraal overzicht van alle finan ciële zaken, maakt standaard deel uit van het adviestraject. Ook het scenario bij overlijden, arbeids ongeschiktheid, werkeloosheid en pensioen wordt in kaart gebracht en daarmee vormt de foto de ba sis voor elk financieel advies. Een onmisbare tooi, aldus de advies groep! Negen voordelen van onafhanke lijk advies Onafhankelijk advies heeft consu menten veel voordeel te bieden. Negen voordelen van onafhanke lijk advies zijn te vinden op finfin. nl. Finfin is een initiatief van PR4 Financiële Diensten samen met de ruim 800 andere Adfiz-leden om klanten te helpen bij het maken van betere financiële keuzes. Op Finfin vindt een klant wat belang rijk is bij zijn keuze voor financiële diensten en producten, en waar hij naast de prijs nog meer op moet letten. PR4 Financiële diensten, Bredeweg 35 T 079-5933967 E info@pr4.nl www.pr4.nl Momenteel wordt het pand ingrij pend verbouwd. "We gaan voor een industriële look, totaal anders dan de andere restaurants", vertelt Hessels. Maar het krijgt wel een heel ge zellige sfeer; huiselijk en warm. Een laagdrempelige ontmoetings plek waar je samen komt, een Plaats waar je niet weg wilt." Op de markt is een verwarmd terras en achter het restaurant is een overdekte tuin met zitjes. Ook het nieuwe team is bijna compleet. We zijn alleen nog op zoek naar een paar hele goede koks!" Kaart "De bagels blijven op de kaart, maar we breiden uit met meer soorten brood, koek en taart. Ook de lunch- kaart wordt wat uitgebreider", al dus Hessels. '"s Middags hebben we een aparte drankenkaart met lekkere biertjes en mooie wijnen en de diners komen van de houts koolgrill. Een unieke smaakbele- vingEr wordt vooral jaren '70, '80 en '90 muziek gedraaid en er zal regelmatig live muziek zijn. Nu Hessels drie restaurants in Gouda heeft, ziet hij ook mogelijkheden in gezamenlijke evenementen zoals Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Hoiland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Kom in de Kas, het jaarlijks terugkeren de evenement voor de glastuin bouw zal dit jaarvoorde 38e maal worden georganiseerd. Deze keer zullen de tuinders van het gebied aan de 1e, de 2e, de 3e Tocht- weg, de Knibbelweg, de Zuidelijke Dwarsweg en de Albert van 't Hartweg hun deuren openen. Kom in de Kas, het jaarlijks terugkeren de landelijke evenement vindt dit maal plaats op 5 april en voor deze editie hebben, anders dan anders en volgens de laatste berichten, zelfs 25 deelnemers ingeschre ven. In de komende edities van Hart van Holland zal uitgebreid worden aangekondigd wie de deelnemers zijn, in welke teelt de tuinders zijn gespecialiseerd, waar de bedrijven zich bevinden en hoe ze het beste, per fiets bereikbaar zullen zijn. In de aankondigingen zal tevens de plattegrond worden afgebeeld en kan een helikopter- vlucht worden gemaakt boven het tuindersgebied. De toegang tot de kassen is gratis en de teelt vari eert van camelia's, tuinplanten, tomaten, rozen, schleffera's, hor tensia's, hovenier, snijcymbidium, gerbera's, potplanten, groente en fruit, aardbeien en kersen. Alle deelnemers doen er alles aan om voor de bezoekers een interessan te dag te verzorgen. Zo worden er ook tal van activiteiten georga niseerd, waarbij de kinderen niet worden vergeten. Gouda - Het lag niet helemaal in de planning om nog een restaurant te beginnen, maar je buurman komt niet zo wak te koop. Dus op donderdagavond 20 maart wordt het derde restaurant van Albert Hessels geopend aan de markt in Gouda. Naast "Swing" en "Tof' komt in het pand van De Goudsche Bagel het nieuwe restaurant "Samen". een walking diner: Eten in drie ver schillende restaurants. "Daarnaast pakken we natuurlijk weer groots uit tijdens het WK voetbal en Ko ningsnacht." "Samen" wordt geopend op 20 maart om 19.00 uur. "ledereen is van harte welkom om een kijkje te nemen in het nieuwe restaurant en te proeven van hapjes en drankjes. We hopen dat er veel mensen ko men." Restaurant Samen, Markt 26 in Gouda, www.sameningouda.nl Bleiswijk - Kom in de Kas is het jaarlijkse publieksevenement van de Nederlandse glastuinbouw. In 1977 was Kom in de Kas een regionale gebeurtenis. Na een re cordaantal van 228.000 bezoekers in het jubileumjaar 2002 steeg Kom in de Kas naar de respecta bele achtste plaats van de Top 10 Landelijke Evenementen (bron: ReSpons Evenementen Top 100 2003). Tijdens Kom in de Kas ope nen ruim 200 glastuinders (groen ten-, bloemen- en plantentelers) hun deuren. Het eerste weekend van april laten zij zien waar ze trots op zijn: de kunst van de teelt van mooie, verse, smakelijke, ge zonde en veilige natuurproducten. De laatste jaren doen steeds meer andere agrarische bedrijven mee. Ook zetten talloze toeleveranciers hun poorten open. Kom in de Kas is méér dan een kijkje achter de schermen. Tijdens de Floriade in Rotterdam (1960) waren consu menten enthousiast over een pre sentatie van de groenteteelt. In de tuinbouw vroeg men zich af of je mensen niet eens in echte kassen moest laten kijken. Halverwege de jaren '60 werden open dagen georganiseerd bij de opening van nieuwe glastuinbouwgebieden in het Westland. Het succes daarvan leidde in 1972 tot een open dag bij de opening van het tuinbouw gebied Sion (Rijswijk). In 1977 werd voor het eerst de naam Kom in de Kas gebruikt. In Hart van Holland van 5 maart stond in het artikel voor Jehara abu sievelijk vermeld dat er één kennismakingssessie voor 20 mogelijk zou zijn tot 21 februari, maar dit moest zijn, tot 21 maart 2014.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 37