kwakernaat Helnenoord Morgen: genietje van jouw investering van vandaag auping 4000m2 150 Ladies beleven een Uw gehoor verdient vakmanschap SLAAPBOUIEVARD kwaUteits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) slaapboulevard.nl >HARï VAN HOLLAND I nik*\i 13'MAART'20M 45 wmÊÊÊÊÊÊi^ÊÊiÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊm Auping nights, Better days HellevoeUlulï Dordrecht Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord] - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdagavond koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - Vragen: twitter.com/pkwakernaat BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Bij Hoogendoorn Op tiek Et Hoortechniek kunt u terecht voor een gratis en vrijblijvende gehoortest. Recent is de gehoor- ruimte aangepast met een gehoor- cabine. Hier kan nu een nog precie zere meting gedaan worden en aan de hand van de resultaten kan de audicien een advies geven dat nog beter is afgestemd op de situatie van de klant. "Niet ieder gehoorverlies is met hetzelfde soort hoortoestel ver holpen. Daarom zoeken we altijd samen met de klant naar de beste oplossing aan de hand van het re sultaat van de gehoortest", vertelt audicien Herman Hoogendoorn. Omdat er diverse gradaties van ge hoorverlies bestaan zijn er ook ver schillende typen hoortoestellen, en het is belangrijk dat de klant daarin goed wordt geadviseerd." Herman Hoogendoorn is een StAr (Stichting Audicien register) gecer tificeerde audicien die persoonlijk advies geeft. "Wij bieden topkwa liteit hoortoestellen van diverse merken", zegt Herman Hoogen doorn. "Mensen die te maken krij gen met gehoorverlies ervaren dit als een ingrijpende verandering in hun leven. Daar staat tegenover dat een goede hooroplossing juist een enorme positieve invloed kan hebben. Wij zien het dan ook als onze taak om, samen met artsen en audiologen, op zoek te gaan naar de beste oplossing." Hoogen doorn Optiek 8t Hoortechniek is een zelfstandige vak-audicien die het HoorProfs kwaliteitslabel draagt. Zij zijn volledig zelfstandig, merk onafhankelijk en geven objectief advies passend bij elk budget. In de maand maart introduceren zij de DREAM hoortoestellen met gratis afstandsbediening. Hoogendoorn Optiek Et Hoortech niek, Burgemeester Boerstraat 2, T 0180-633050, www.hoogendoor- noptiek-hoortechniek.nl het gebied van uiterlijke en in nerlijke verzorging. Ook kon men kleine cadeau artikelen vinden van de Wereldwinkel en cadeau winkel "Klassewerk". Er was zelfs één heer aanwezig die met zijn wijnproeverij van de dames veel belangstelling kreeg. Kortom, een zeer geslaagde avond en voor her haling vatbaar. Morgen wordt pas echt genieten als je compleet uitgerust bent. Dit bereik je door een Auping bedbodem, matras, dekbed en kussen te combineren. Compleet afgestemd op jouw wensen. Dat is genieten van jouw investering van vandaag. Geldt in de actieperiode van 15 maart t/m 27 april 2014. Kijk op Auping.nl/voorjaarsactie voor de actievoorwaarden. Zevenhuizen - In de prachtig ver bouwde Pub in Dorpshuis Swanla waren afgelopen vrijdag 7 maart ruim 150 dames te vinden op de Ladies Night, georganiseerd door Kapsalon "de Schuur" en "Eet Beter". Met nog negen andere deelnemende kleine bedrijven uit de regio kregen de bezoekers al les te horen over het nieuwste op

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 45