_l deBlauwe ylinder Cornelis de Bas l 4 VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0182 - 372 726 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 12 MAART 2GT4 - 51 De HEERE is goed, Hij is ter sterkte in den dag der benauwdheid, en Hij kent hen, die op Hem betrouwen. Nahum 17 Bedroefd, maar in dankbare herinnering voor wie hij was, geven wij u kennis dat door zijn Schepper uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Kees Pieter Geuze Piet Kees de Bas Anthonie den Boon Gerrit van der Bent - 4» Patrick van de Ruit Stervensbegeleiding Uitvaartverzorging Nazorg Uitvaartcentrum Van der Spek Middelweg 45A, Moordrecht www.vanderspekuitvaart.nl 4 februari 1924 7 maart 2014 J.M. de Bas-Erkelens Wim en Alma Kees en Joke Henk en Irene Jan Kleinkinderen en achterkleinkinderen JanDorrekenskade-Oost 67 2741 HV Waddinxveen Geen bloemen Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 13 maart van 19.30 tot 20.30 uur in "Het Anker", achter de Brugkerk, Kerkweg-Oost 232 te Waddinxveen. De gedachtenisdienst, waarin zal voorgaan Ds. J.P. Stoel, zal gehouden worden D.V. vrijdag 14 maart om 13.30 uur in bovengenoemde Brugkerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op begraafplaats Thijmhof aan de Alberdingk Thijmlaan te Waddinxveen. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Moedig heeft hij pijn en verdriet gedragen, wij hebben nu voorgoed met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa Piet en zwager 19 april 1944 t 6 maart 2014 Joke Geuze - Verhoef Natasja en Jan Britt Sem Familie en Vrienden Leo en de kinderen Weideplantsoen 8 2761 XD Zevenhuizen. Piet is thuis in de Zevenster, Leliestraat 3 te Zevenhuizen waar bezoek op afspraak mogelijk is. Donderdag 13 maart is er van 13.00 - 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in"La Baraque", Zuidplasweg 14 te Zevenhuizen. Om 13.30 uur zullen wij het leven van Piet herdenken tijdens een plechtigheid, waarna wij aansluitend Piet zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na de begrafenis om 14.45 uur is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in "La Baraque". Onze speciale dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van de verpleging van Zorgcentrum "De Zevenster". In de gezegende leeftijd van 90 jaar is vrijdagavond 7 maart jl. onze oud-voorzitter en erelid overleden. De heer De Bas is gedurende 23 jaar voorzitter en bestuurslid geweest van de Ondernemers Vereniging Waddinxveen, In die jaren was hij nauw betrokken bij de realisatie van het nieuwe Centrum voor Waddinxveen. Kees de Bas was ondernemer in hart en nieren, ook voor anderen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familieleden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Ondernemers Vereniging Waddinxveen Thon Bostelaar In plaats van kaartjes Verwonderd en stil zijn wij, vanwege de overweldigende belangstelling en het hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het zo plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorg zame vader Ondanks dat het verdriet blijft, heeft het ons heel goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. N.A. den Boon - van de Velde en kinderen Nieuwerkerk aan den IJssel, maart 2014 Ik houd mijn blik op Hem gericht, want anders ga ik dwalen. Door dikke mist zie ik Zijn licht, ik wacht tot Hij mij komt halen! Na een lang en goed leven is rustig gaan slapen. Lisse, 12 november 1918 t Zevenhuizen, 4 maart 2014 Wij zijn intens verdrietig, maar kijken terug op de vele mooie jaren met mijn lieve man, onze goede, dierbare vader en schoonvader. Wij hebben het vertrouwen dat hij rust en vrede heeft gevonden. Ida Wilma en Henk Joke Wij zeggen het personeel van Zorgcentrum De Zevenster dank voor hun inzet en zorg. Begoniaplein 14 2761 GT Zevenhuizen De begrafenis heeft zaterdag 8 maart plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Als rennen geen zin meer heeft, loopje op de weg van duizend scherven, Pak dan een hand, en bedenk dat niemand ons dit meer afpakt. Hart verwarmend was alle belangstelling, de lieve woordjes en kaarten na het overlijden van Het heeft ons bijzonder goed gedaan, niervoor willen wij u hartelijk bedanken. Adri en Arie Jacqueline en Arnold Marieke, Yorinde en Stein UITVAARTDIENSTVERLENING h Erna Sibbald - rust en ruimte Walsmolen 62 2741 NT Waddinxveen Tel: 0182 603598 Tel: 06-81028387 ema@blauwevlindernl www.blauwevlinder.nl Twitter: @blauwevlinder.nl UITVAART

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 51