Multikoren Goud 2,- ammerlaan Appeltaartje 4,- J Croissants 2 stuks 1,50 I Rondo's Ook C1 naar Nederlands Kampioenschap Veel winst en grote cijfers Tom Moonen Nederlands Kampioen Slakker© achtbaan ik ben z^elkom Moerkapelle wint doelpuntenfestijn Proeftrainingen bij hockeyclub Rosalie Janse door naar districtsfinale Taart en gebak bestellen? SSlUErö 4 stuks 3," Obs de Achtbaan is dè openbare school in Moordrecht, waar uw kind zich ontwikkelt tot een zelfstandige burger met respect voor zichzelf, de ander en de omgeving. Inloopdagen vanaf 17 tot en met 21 maart tijdens de week van het open baar en algemeen toegankelijkheid onderwijs: kom gerust vrijblijvend een kijkje nemen! HART VAN HOLLAND SPOR 12 MAART 2014 53 Korfbal Voetbal Badminton Tennis www.bakkerammerlaan.nl -t» - Ü- ^eze aanbiedingen gelden van donderdag 13 t/m woensdag 19 maart Kennis, zelfstandigheid, extra taal- en rekenonderwijs, uitdaging en creativiteit, sociaal vaardigheid en zorgzaam heid zijn kernwoorden op onze school. Fijne sfeer, goed onderwijs, onderwijs op maat! Samenwerking met ouders. Afspiegeling van de maatschappij, goed pestprotocol. Tussen de middag gratis opvang voor alle kinderen Motto: iedereen is gelijk, iedereen is anders Interesse? Tel. 0182-372406, u kunt een afspraak maken met Yvonne Loef Nieuwerkerk aan den IJssel - Na het succes van CKV B1 heeft ook de Cl zich geplaatst voor het Ne derlands Kampioenschap, dat op zaterdag 22 maart in Enschede wordt gespeeld. Dit is het derde achtereenvol gende jaar dat Nieuwerkerk met haar C1 meedoet aan dit toer nooi. Nieuwerkerk Cl behaalde op doelsaldo niet het kampioen schap in de poule, maar met 22 punten kan de ploeg heel tevre den zijn. De laatste punten wer den zaterdag binnengehaald in Hoevelaken na een 10-14 zege op Telstar. Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag in Nieuwerbrug tegen De Rijn streek. Het begon goed aan de wedstrijd en zette de tegenstander onder druk. Na tien minuten was het raak. Na een mooie aanval via de gebroe ders Van den Hoven kwam de bal in de voeten van Stefan Sa II eve It. Die omspeelde een verdediger en mikte een schitterend schot keurig hoog naast de keeper in het net. Na twintig minuten zette Justin van den Hoven een één-twee op met Jaron van Dommele, die de bal op het juiste moment terug gaf waar na Van den Hoven binnentikte. De Rijnstreek bleef, voornamelijk met hoge ballen, de aanval zoeken. De linkerspits was hierbij steeds de gevaarlijkste aangever. Vijf minu ten na de 2-0 werkte de spits een voorzet van links keurig binnen. Op slag van rust scoorde de thuisploeg uit een corner en een scrimmage voor doel nogmaals: 2-2. Vijftien minuten na rust kreeg Rijnstreek opnieuw een corner en opnieuw was het vanuit de scrimmage raak. Moerkapelle was even de weg kwijt en daarvan profiteerde Rijnstreek met een lob over keeper Slinger land. Het was een verdediger van Rijnstreek die, met een terugkopbal niet de keeper maar het eigen doel bereikte, Moerkapelle weer in het zadel hielp. Moerkapelle zette in de laatste fase nogmaals aan. Arco Verweij schoot een stafschop hard en zuiver binnen. Hoofdrolspelers in de eindfase waren Jurn Hoogma en Sallevelt. Hoogma kopte een vrije trap van Verweij op het hoofd van Sallevelt, die al in de lucht hing en de 4-5 binnenkopte. Nieuwerkerk aan den IJssel - Speelweek 2 van de voor jaarscompetitie laat een posi tief beeld zien voor BCN. Acht van de veertien teams gewon nen, vier verloren, één team speelde niet en van één team was de uitslag nog niet bekend. Bij team 6 was de overmacht zo groot dat Casper Knijf een 21-0 21-0 uitslag voor zijn single liet aantekenen. Team J01 speelde uit tegen het eerste team van de Ritte uit Spijkenisse. Alleen de heren dubbel was een pro bleem. Jaynique van Heerdt en Dylan van der Heij moesten in een driesetter de winst aan de Ritte laten. Ook in zijn single had Van Heerdt het moeilijk en kwam er een driesetter aan te pas, maar die werd wel gewon nen. Eindstand: 7-1. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tom Moonen, lid van Tennisclub Nieu werkerk en Unicum (Leiden), is tij dens de Nationale Overdekte Jeugd kampioenschappen in Rotterdam Nederlands Kampioen jongens 15- 16 jaar geworden. In zijn race naar de finale versloeg Moonen achtereenvolgens Michel de Krom (6-1 6-2), Bart Stevens (1-6 6-3 6-1), Boris Spanjaard (7-6 6-1) en Aloys van Baal (6-1 6-1). In de finale zette hij de kroon op zijn werk door van Jasper Vanheste met 6-1 6-2 te winnen. Bij de meisjes veroverde oud TCN- speelster Isolde de Jong de titel meisjes 15-16 jaar. In de finale versloeg zij Danique Baart met 6-3 6-2. De als tweede geplaatste De Jong verloor in haar vijf wedstrijden slechts één set. Nederlands Kampioenen Isolde de Jong en Tom Moonen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Hoc- keyvereniging NHC De IJssel start een serie proeftrainingen voor nieuwe leden. De trainingen vinden plaats op de vrijdagen 14, 21 en 28 maart van 16.30 tot 17.30 uur. Be langstellenden zijn van harte wel kom. Voor meer informatie en aan melden: ledenadmin@hcdeijssel.nl. Zevenhuizen - Rosalie Janse en Luna Rijckenberg kwamen zaterdag 8 maart voor gymnastiekvereniging O.S.S. in actie op de rayonwedstrijd pupil 2 D1 in Amsterdam. Rosalie Janse behaalde met vooral haar sta biel geturnde balkoefening, waar zij tweede werd, een twaalfde plaats in het klassement en daarmee plaatste zij zich voor de districtsfinale op 10 mei. Luna Rijckenberg behaalde een 39e plek in een deelnemersveld van bijna tachtig turnsters. Sch°0/, c» 2 openbare basisschool

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 53