Beste inwoner van zuidpias, "Het heft in eigen hand" en "Veilige Verzorgde Dorpen". Dat is waar de VVD de komende vier jaar voor gaat. Zelf verantwoorde lijkheid nemen en zorgen dat de alledaagse dingen in onze gemeente gewoon op orde zijn. Én een gemeentebestuur dat er is voor u, en niet andersom. We moeten ons weer bezig gaan houden met de dingen waar het echt om gaat: criminaliteit en hufterig gedrag aanpakken, onze parken plantsoenen, fietspaden en wegen op orde brengen én zorgen dat we het allemaal ook nog betaalbaar houden. Geen grootstedelijke allures meer, maar ervoor zorgen dat onze dorpen goed onderhouden worden en prettig zijn om in te werken, recreëren en leven. En dat geldt net zo goed voor de buurtschappen Oud Verlaat en Ver-Hitland. De WD in zuidpias maakt zich hard voor een efficiënt werkende gemeentelijke organisatie die kostenbewust is, hoge kwaliteit levert en zich aan haar afspraken houdt. En natuurlijk kun je dan niet alles doen. Wij maken keuzes en stellen duidelijke eisen aan het gemeentebestuur. Niet van alles en nog wat half doen, maar vooral datgeen wat er echt toe doet, goed doen. Maar ook u heeft een rol in het leefbaar houden van onze dorpen. WD zuidpias waardeert het wanneer u zelf het heft in eigen hand neemt en zich actief inzet voor uw straat, wijk of dorp. Bijvoorbeeld door het actief signaleren van misstanden. Of in de rol van vrijwilliger bij uw vereniging, uw sportclub of bij een andere maatschappelijke organisatie. Wij verwachten dat uw gemeente u waardeert en serieus omgaat met uw bijdrage. Ook maken wij ons er sterk voor dat de gemeente haar nieuwe taken op het gebied van zorg, jeugd, bijstand en werk met volle overtuiging aanpakt. Menselijk waar gewenst, streng doch rechtvaardig waar nodig. We zullen immers heel scherp op de kosten moeten letten. Kinderen moeten veilig kunnen spelen en onderwijs kunnen volgen in goede schoolgebouwen. Wanneer u op leeftijd raakt, moet u betrokken kunnen blijven bij onze maatschappij, dat heeft u verdiend. Dat zouden we ook graag willen; er zit immers heel veel kennis en ervaring bij de ouderen in onze gemeente. Onze partij, VVD Zuidpias, beschikt over uitstekende kandidaten die stuk voor stuk goed thuis zijn in de onderwerpen waar het echt om gaat. U ziet ze op de achterzijde allemaal op een rij. ik ben er van overtuigd dat ook uw kandidaat ertussen staat, ik ben er trots op dat ik deze club mag aanvoeren. Van u wil ik in ieder geval vragen: ga stemmen op 19 maart. Maak gebrui van uw recht om de gemeente Zuidpias in de juiste richting te sturen. Neem met ons het heft in eigen hand. Jan Hordijk, Lijsttrekker

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 63