Open huis bij Mos en Spetter Parento Thuiszorg bestaat één jaar Passie- Paasconcert Mannenkoor Gouwestem Mobiliteitscentrum Glastuinbouw en Perflexxion HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 19 MAART 2014 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Mos en Spetter houdt aanstaande zaterdag 29 maart Open Huis. De ambachte lijke werkplaats van de piano- en gitaarwinkel is open voor bezichti ging en er zijn demonstraties en live muziek in de leukste muziekwinkel van het Groene Hart. Wat is er nou leuker dan muziek maken? Kom eens een kijkje nemen in de winkel en werkplaats van Mos en Spetter en laat u overtui gen. Zij verkopen gebruikte piano's en vleugels in diverse prijsklassen, zelfs al onder de duizend Euro. Ook voor gitaren kunt u bij Mos en Spetter terecht. Sinds een jaar of vijf is het assortiment aangevuld met vooral klassieke en (semi-) akoestische gitaren, inclusief bij behorende accessoires, voor zowel de beginnende als gevorderde gi tarist. Tijdens de Open Dag mogen belangstellenden de instrumenten uitproberen. De werkplaats van de piano- en gi taarwinkel is als het ware de keu ken van het bedrijf. Van kleine re paraties tot complete restauraties vinden hier plaats. De ambachte lijkheid straalt er van af. Leuk om te zien! Verder kan men bij Mos en Spetter ook terecht voor stemmen, onderhoud, verhuur en transport van piano's. Tijdens de Open Dag is er veel live-muziek, waaronder twee professionele flamenco-gi taristen en plaatselijk talent. Ook wordt de winnaar bekend gemaakt van de prachtige Yamaha-gitaar in onze like-en win-actie. Kom dus naar op 29 maart tussen 10 en 17 uur naar de Open Dag en beleef hoe leuk muziek maken is. Mos en Spetter, St. Victorplein 2 T:0182- 611697 E: info@mosenspetter.nl www.mosenspetter.nl Zuidpias - Parento Thuiszorg is een nieuwe zorgverlener in de regio Zuidpias en Capelle aan den IJssel. Deze kleinschalige thuiszorgorga nisatie bestaat nu één jaar. Onze missie is in de eerste plaats zorg bieden, maar daarnaast hel per, om minder op de zorginstel lingen te leunen en de regie in ei- 9en hand te nemen door gebruik te maken van bestaande faciliteiten, zoals de Nederlandse Patiënten Vereniging en de ouderenbonden. We willen de mantelzorgers en de totale leefomgeving zoveel moge lijk betrekken bij de zorg en hen ondersteunen waar nodig", vertelt zorgadviseur Tessa Roos. "Dit is ook de toekomstvisie van de minister en daar proberen wij op in te spelen." Parento Thuiszorg streeft naar zorg op maat en vindt het belangrijk om zoveel mogelijk dezelfde gezichten aan een adres te koppelen. Parento Thuiszorg heeft negen me dewerkers en twee vrijwilligers in dienst. "Personeel wordt geselec teerd op kennis van de wijk waar zij wonen en werken en of zij het belang van de klant voorop stel len", aldus de zorgadviseur. "Vrij willigers worden ingezet voor extra huishoudelijke klussen, een praatje of samen met de klant iets doen, bijvoorbeeld een wandeling maken of winkelen." Per woonkern is er een zorgcoördinator als centraal aanspreekpunt. "Zoals de vroegere wijkverpleegster; gewoon dicht bij." Parento biedt zorg op basis van Persoonsgebonden Budget (PGB), ziekenhuis verplaatste zorg, huishoudelijke ondersteuning, be geleiding thuis of op een andere locatie en particuliere zorg (het inkopen van zorg volgens eigen wens) "Maar altijd zorg op maat: we onderzoeken de specifieke situ atie van de klant aan de hand van vragenlijsten rondom verzorging, leefomgeving en sociale participa tie en passen daar de zorg zoveel mogelijk op aan." Parento Thuiszorg, Dorpsstraat 9 C/D, Nieuwerkerk aan den IJssel. T:0180-396944 E:info@parento. nl www.parento.nl Waddinxveen - Op dinsdag 15 april 2014 is het Passie- Et Paasconcert van het Chr. Waddinxveens Mannenkoor "De Gouwestem" in de Bethel- kerk, Bilderdijklaan 1 te Waddinxveen. Al vele jaren genieten de Pas sie- Et Paasconcerten met het Chr. Waddinxveens Mannenkoor "De Gouwestem" goede belangstel ling. Aan het concert van het 180 leden tellende mannenkoor van dirigent Martin Mans wordt mee gewerkt door "The Martin Mans Formation", het mannenensem- ble van het grote mannenkoor. Er is door de dirigent een afwis selend en luisterrijk programma opgesteld dat geheel in het teken zal staan van Passie en Pasen. De instrumentale medewerkers aan het Passie- Et Paasconcert zijn de organist Aarnoud de Groen uit Den Haag die het orgel in de Bethelkerk zal bespelen en de jonge talentvolle pianist Mark Brandwijk uit Krimpen aan den IJssel bespeelt de vleugel. De Waddinxveense predikant Ds. W.M. Dekker zal een kort me ditatief woord brengen waarin Passie (lijden) en Pasen (opstan ding) centraal staan. Het Passie- Et Paasconcert in de Bethelkerk begint om 20.00 uur. De kerk is open om 19.15 uur en het con cert is omstreeks 21.45 uur afge lopen. De entreeprijs is 12,00 en in de voorverkoop 10,00; kinderen tot en met 12 jaar 5,00. Entreebe wijzen zijn in de voorverkoop te verkrijgen bij Kantoorboekhandel Sonneveld, Kon. Wilhelminaplein 5, Waddinxveen of telefonisch te bestellen via 06.24 25 00 26. Ook zijn kaarten online te bestel len en veilig te betalen via de website www.degouwestem.nl Berkel en Rodenrijs - Op 19 maart 2014 zijn het Mobiliteitscentrum Glastuinbouw en Perflexxion een partnerschap aangegaan met als gezamenlijk doel het bemiddelen tussen werkzoekenden en werkge vers in de glastuinbouw in Neder land. Dit partnerschap is ontstaan vanuit de opvatting om de kennis, capa citeit en ervaring van werknemers in de glastuinbouw te behouden. Perflexxion is gespecialiseerd in het bemiddelen van gekwalificeerd personeel binnen de (glas)tuin- bouw. Met vestigingen in Berkel en Rodenrijs, Zwaagdijk en Baarlo is Perflexxion goed vertegenwoor digd in de belangrijkste tuinbouw gebieden van Nederland. Het Mo biliteitscentrum Glastuinbouw ondersteunt werkzoekenden uit de sectordie door economische om standigheden hun baan zijn kwijt geraakt, bij het vinden van nieuw werk in de glastuinbouw. Een partnerschap tussen het Mo biliteitscentrum Glastuinbouw en Perflexxion is een logische vol gende stap in de, toch al, prettige samenwerking die beide partijen sinds een aantal jaar met elkaar hebben. Door de samenwerking officieel te maken in de vorm van een partnerschap zal de samen werking verder geïntensiveerd worden met als doel krachten te bundelen om werkzoekenden in de glastuinbouw te bemiddelen. Meer info: T 010 5111099 of www.per- flexxion.nl Kerkstraat 6, 2651 CE Berkel en Rodenrijs.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23